Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#627779
elteo έγραψε:Εγώ για αρχή θα άλλαζα λάδια. Βάλε Mobil. :iconcool:


Και εγώ. Είναι το κακό όμως ότι έχουμε ακόμη εγγύηση και ειδικά στην περίπτωση του Θανάση, με την ιστορία του κινητήρα, που πρέπει να πηγαίνει με βάσει αυτά που λέει η αντιπροσωπεία.
Να πάει δηλαδή με δικά του μπουκάλια Mobil εκεί και να τους πει πάρτε και βάλτε; Πίστεψέ με, δεν θα καταλάβουν. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#627780 Όταν ακόμα είχα εγγύηση με τέτοια λάδια πήγαινα. Κανένα πρόβλημα.
Άβαταρ μέλους
By italakias
#627788
elteo έγραψε:Εγώ για αρχή θα άλλαζα λάδια. Βάλε Mobil. :iconcool:

Γιατι τι ειναι τα mobil;
Να παει να παρει λαδια που προβλεπονται και να παει σε συνεργειο να τα βαλει.
Μπορει στην αντιπροσωπεια να του εβαλαν λαθος λαδια.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#627789 Mobil1 στις προδιαγραφές του. Το ίδιο μοτέρ έχω. Τα αυτονόητα εξηγώ.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#627790 :offtopic:

γουστάρουμε fly eltee μου?

:offtopic:
Άβαταρ μέλους
By italakias
#627792
elteo έγραψε:Mobil1 στις προδιαγραφές του. Το ίδιο μοτέρ έχω. Τα αυτονόητα εξηγώ.

Αμα ειναι αυτο,να το βαλει.




















Φιλακια. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#627794
MIXOStsi έγραψε::offtopic:

γουστάρουμε fly eltee μου?

:offtopic:


What? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#627795
Giuseppe Busso έγραψε:
elteo έγραψε:Εγώ για αρχή θα άλλαζα λάδια. Βάλε Mobil. :iconcool:


Και εγώ. Είναι το κακό όμως ότι έχουμε ακόμη εγγύηση και ειδικά στην περίπτωση του Θανάση, με την ιστορία του κινητήρα, που πρέπει να πηγαίνει με βάσει αυτά που λέει η αντιπροσωπεία.
Να πάει δηλαδή με δικά του μπουκάλια Mobil εκεί και να τους πει πάρτε και βάλτε; Πίστεψέ με, δεν θα καταλάβουν. :iconcool:

Ο συγαυρος μπουσος ξέρει ότι δεν θα βγάλω άκρη με αυτούς,εγώ να τους πάω τα λάδια μου να τα βάλουν αυτοί αλλά στην πρώτη στραβή θα ρίξουν το φταίξιμο σε μένα και για ακόμα μια φορά δε θα βγάλω άκρη.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#627796
elteo έγραψε:
MIXOStsi έγραψε::offtopic:

γουστάρουμε fly eltee μου?

:offtopic:


What? :hmmm:



η υπογραφή καρντιά μου...
fly radio...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#627798 Προφανώς.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#627799 'κος μας είσαι...

:offtopic: :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#627851
thanasisr16 έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
elteo έγραψε:Εγώ για αρχή θα άλλαζα λάδια. Βάλε Mobil. :iconcool:


Και εγώ. Είναι το κακό όμως ότι έχουμε ακόμη εγγύηση και ειδικά στην περίπτωση του Θανάση, με την ιστορία του κινητήρα, που πρέπει να πηγαίνει με βάσει αυτά που λέει η αντιπροσωπεία.
Να πάει δηλαδή με δικά του μπουκάλια Mobil εκεί και να τους πει πάρτε και βάλτε; Πίστεψέ με, δεν θα καταλάβουν. :iconcool:

Ο συγαυρος μπουσος ξέρει ότι δεν θα βγάλω άκρη με αυτούς,εγώ να τους πάω τα λάδια μου να τα βάλουν αυτοί αλλά στην πρώτη στραβή θα ρίξουν το φταίξιμο σε μένα και για ακόμα μια φορά δε θα βγάλω άκρη.


Μπορείς να βάλεις τα Mobil1 ESP 5w30 που προτείνει για το αυτοκίνητό σου.

https://www.mobil.co.uk/en-GB/recommend ... X8VM/1/b2c

Πάρε τα λαδάκια σου και πήγαινε να στα αλλάξουν.

Ή βάλε αυτά που βάζουν στη Βελμάρ. Σε κάθε περίπτωση, πήγαινε για αλλαγή.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#627854 Το συγκεκριμένο λάδι φοράω εγώ και πολλά παιδιά κάτοχοι και πίνουμε νερό στο όνομα του.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#627857
elteo έγραψε:Το συγκεκριμένο λάδι φοράω εγώ και πολλά παιδιά κάτοχοι και πίνουμε νερό στο όνομα του.


Έχει πολύ καλά λιπαντικά. Εγώ φοράω το FS 0w40 και είναι φοβερό. Πολύ ικανοποιημένος (θα φανεί στην ανάλυση βεβαίως).
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#627861 Δινω ελαχιστες πιθανοτητες να φταιει το λαδι αυτο καθ' αυτο. Σιγουρα μπορει να δοκιμασει μια αλλαγη πρωτα αλλα θεωρω οτι αν σταλουν τα νουμερα του στο εργοστασιο, θα βγουν εντελως εκτος φυσιολογικου range.

< >