Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#576840 Όταν είχα πάει δεν το είχαν λύσει,θα τους ζητήσω έτσι και αλλιώς αναλυτικό κοστολόγιο και έκθεση με το τι είδαν σαν βλάβη.
Το κιβώτιο άραγε να έχει και αυτό θέμα;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#576843
thanasisr16 έγραψε:Όταν είχα πάει δεν το είχαν λύσει,θα τους ζητήσω έτσι και αλλιώς αναλυτικό κοστολόγιο και έκθεση με το τι είδαν σαν βλάβη.
Το κιβώτιο άραγε να έχει και αυτό θέμα;


να πας να το δεις και να το φωτογραφησεις.Αναλυτικα κομματι κομματι.ολα τα πιστονια,το καπακι την βαλβιδα κλπ
Εμπιστοσυνη δεν θα εχεις σε κανεναν.Αυτα ειναι ''λαχεια'' για αντιπροσωπειες,ευκαιριες να βγαλουν αρκετες χιλιαδες ευρω κερδος.
το κιβωτιο δεν εχει θεμα.
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#576844 Μήπως συμφέρει η αγορά κινητήρα από κανένα τρακαρισμένο; Και θα έχεις και κάβα ένα σωρό ανταλλακτικά. Το κόστος δεν μου κάνει καμία εντύπωση προσωπικά. Είναι πάρα πολλές οι εργατοώρες ακόμα και μόνο για την πλήρη διάγνωση.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#576846 Είναι πολύ καινούριο αυτοκίνητο, θα βρει άραγε? Θέλει μόνο μοτέρ ή και εγκέφαλο?

Μετά θέλει και γατονι μάστορα να κάνει τη τοποθέτηση, προγραμματισμό και τέλος τεράστιο ερωτηματικό η εγγύηση.

Νομίζω καλύτερα να γίνει στην αντιπροσωπεία αφού είναι τόσο καινούριο ακόμα αλλά εννοείται όπως λέει ο Δημήτρης. Να είσαι από πάνω και να ρωτάς για τα πάντα, καταγραφεις τα πάντα.

< >
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#576848
Nikos! έγραψε:Είναι πολύ καινούριο αυτοκίνητο, θα βρει άραγε? Θέλει μόνο μοτέρ ή και εγκέφαλο?

Μετά θέλει και γατονι μάστορα να κάνει τη τοποθέτηση, προγραμματισμό και τέλος τεράστιο ερωτηματικό η εγγύηση.

Νομίζω καλύτερα να γίνει στην αντιπροσωπεία αφού είναι τόσο καινούριο ακόμα αλλά εννοείται όπως λέει ο Δημήτρης. Να είσαι από πάνω και να ρωτάς για τα πάντα, καταγραφεις τα πάντα.

< >

Ευτυχώς που ο γείτονας μου είναι στα ανταλλακτικά στη βελμάρ και θα προσπαθήσει να μειώσει και το καπέλο κάπως,αλλά ναι πρέπει να είμαι από πάνω τους
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#576849
thanasisr16 έγραψε:
Nikos! έγραψε:Είναι πολύ καινούριο αυτοκίνητο, θα βρει άραγε? Θέλει μόνο μοτέρ ή και εγκέφαλο?

Μετά θέλει και γατονι μάστορα να κάνει τη τοποθέτηση, προγραμματισμό και τέλος τεράστιο ερωτηματικό η εγγύηση.

Νομίζω καλύτερα να γίνει στην αντιπροσωπεία αφού είναι τόσο καινούριο ακόμα αλλά εννοείται όπως λέει ο Δημήτρης. Να είσαι από πάνω και να ρωτάς για τα πάντα, καταγραφεις τα πάντα.

< >

Ευτυχώς που ο γείτονας μου είναι στα ανταλλακτικά στη βελμάρ και θα προσπαθήσει να μειώσει και το καπέλο κάπως,αλλά ναι πρέπει να είμαι από πάνω τους

Τυχερός στην ατυχία σου.



< >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#576871 Σε όλους μπορεί να συμβεί.

Προσοχή στις επόμενες κινήσεις, όχι βεβιασμένες
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#576992 Update:Σήμερα ξανά πήγα από εκεί και έμαθα ότι το αμάξι δεν το έλυσαν ποτέ και βγάλανε πόρισμα ότι θέλει καινούργιο μοτέρ.Απο αύριο θα είναι εκεί ο τεχνικός σύμβουλος για τα seat γιατί έλλειπε για να μπορέσω να βγάλω μια άκρη.
Είναι δυνατόν χωρίς να λυθεί το μοτέρ να βγει ασφαλές συμπέρασμα από το διαγνωστικό; :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#576994 Ναι, αν έχεις πιθήκους στο συνεργείο που συνδέουν μόνο το διαγνωστικό για καρφωμένο μοτέρ όλα είναι δυνατά.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#576998 :omg: :omg: :omg:

Τί να φτιάξεις απο αυτό, κατευθείαν καινούργιο να είσαι ήσυχος.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#577002 το μπλοκ δεν σωζεται?

το θεμα είναι ότι είναι καινουριο το αμαξι αλλοιως πηγαίνεις σε μαστορι μηπως και φτιαχνεται με λιγοτερα...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#577005 Επειδή ακριβώς είναι καινούργιο καλό είναι να μην συμβιβαστεί με μεταχειρισμένες μηχανές, μαστρομητσους κλπ
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#577008 Η τιμή είναι χωρίς εργασία και θα περιμένω τι θα μου κόψουν από το good will
Εικόνα