Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#589663 Ετσι φαινεται. Τωρα γιατι η μια και μοναδικη αλογονου σε ολο το αμαξι να ειναι της οπισθεν, μονο η σεατ το ξερει.

< >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#589673
Miatakias έγραψε:Σκέφτεσαι να προβείς σε κάποια βελτίωση για να προλαβαίνεις αυτοκίνητα 15ετίας?


290 άλογα για 80% χρήση πόλης, εξ αρχής είχα κι εγώ την εντύπωση ότι επιλέχθηκε για μπορεί να κυνηγάει κάποια (συγκεκριμένα) πιο γρήγορα αυτοκίνητα... :whistlink:

Βέβαια από τη στιγμη που ξεφτυλίζει κάτι μαζντα των 150 αλόγων τα πιασε τα λεφτά του :shifty:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#589680 Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By sargus
#589686 Stefan γ@μησες!
Και για το ριβιού αλλά κυρίως για τον Παρασκευά!
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#589689
panos2171 έγραψε:
Miatakias έγραψε:Σκέφτεσαι να προβείς σε κάποια βελτίωση για να προλαβαίνεις αυτοκίνητα 15ετίας?


290 άλογα για 80% χρήση πόλης, εξ αρχής είχα κι εγώ την εντύπωση ότι επιλέχθηκε για μπορεί να κυνηγάει κάποια (συγκεκριμένα) πιο γρήγορα αυτοκίνητα... :whistlink:

Βέβαια από τη στιγμη που ξεφτυλίζει κάτι μαζντα των 150 αλόγων τα πιασε τα λεφτά του :shifty:


καλά δε ξέρω τη χρήση κανει ο άνθρωπας και ποιά ειναι τα ποσοστά του αλλά 290 άλογα και να μη φθάνουν για να εισαι κύριος.... σε τι εποχές ζούμε?

Που βρήκε μάζντα με 150 άλογα είναι εμένα η απορία μου :s_coffee
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#589691 Όσα έχει το ΜΧ5 ND τελως πάντων.
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#589692
Focusman91 έγραψε:
thanasisr16 έγραψε:Εγώ νόμιζα ότι μόνο τα στελέχη βάζουν τα ΙΧ τους στον πάρκινγκ του στρατοπέδου
Ποια ΕΣΣΟ μπαίνεις και τι σώμα?

Στην εκπαίδευση ναι γενικά θα το στερηθεις.
Μετέπειτα όπου σε στείλουν θα μπορείς να το βάζεις στο στρατόπεδο κανονικά με άδεια εισόδου. Στη Χίο το πήρα το καλοκαίρι και αν δεν είχαμε φάει μια ωραία εμπλοκή τον Ιούλη, θα το είχα ευχαριστηθεί περισσότερο. Τον Αύγουστο γύρισα το νησι!
Στο ΓΕΣεμείς οι φακιν πλεμπς μόνο αν έχουμε μηχανάκι μπορούμε να μπούμε. (Αστειεύομαι δεν έχει χώρο για τόσα πολλά αυτοκινητα.)


< Note >

Γ ΕΣΣΟ (15 Ιουλίου) Πεζικό
Λογικά θα το πάρω στη μονάδα
Άβαταρ μέλους
By kouladi
#589782 Stefan, τούρμπο λαγκ νιώθεις καθόλου;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#589788 Πολύ νορμάλ κατάσταση. Όσο ακριβώς είχα και στο Audi που είχε αρκετά μικρότερη τουρμπίνα που μάλιστα φημιζόταν για την ευστροφία της. Πχ μπορεί πολύ εύκολα να του ζητήσεις γκάζι με 5η και 60χαω και να νιώσεις ότι δε γίνεται τίποτα γιατί αρχίζει να γεμίζει 5η χωρίς κατέβασμα αλλά μόλις δεις κοντέρ είσαι 160+++. Το lag πάντως μπορείς να το μανιπιουλάρεις εάν έχεις όρεξη να παίξεις με τα paddles.

Να πω βέβαια ότι με το που ξεπέρασε τους 27-28 η θερμοκρασία ένιωσα αισθητή πτώση απόδοσης που δεν έχω νιώσει με άλλο σύγχρονο τουρμπάκι. Γενικώς το sweet spot του μοτέρ για απόδοση/κατανάλωση είναι εκεί γύρω στους 18-23 βαθμούς. Εκεί ράβει.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#589794
panos2171 έγραψε:
Miatakias έγραψε:Σκέφτεσαι να προβείς σε κάποια βελτίωση για να προλαβαίνεις αυτοκίνητα 15ετίας?


290 άλογα για 80% χρήση πόλης, εξ αρχής είχα κι εγώ την εντύπωση ότι επιλέχθηκε για μπορεί να κυνηγάει κάποια (συγκεκριμένα) πιο γρήγορα αυτοκίνητα... :whistlink:

Βέβαια από τη στιγμη που ξεφτυλίζει κάτι μαζντα των 150 αλόγων τα πιασε τα λεφτά του :shifty:


Μην μπερδεύεσαι, εμείς εδώ έχουμε και ΑΟ μέσα στην πόλη. Δεν είμαστε μόνο με χωματόδρομους :shifty:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#589812 Πωωω. :inlove:
Να 'στε καλά να τα χαίρεστε.

Βλέποντάς τα side by side, προτιμώ το έρμπαν σίλβερ του πούσσου.
Αυτό το γαλάζιο hue που βγάζει είναι έρωτας.

P.S. πούσσε γύρνα ή έστω τηλεφώνα.
Λείπεις.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#589814 Είναι εντυπωσιακός ο πλουραλισμός χρωμάτων στο Leon. Συνήθως σε κάθε μοντέλο επικρατούν 1-2 χρώματα με μεγάλη διαφορά αλλά στο Leon και ειδικά σε εκδόσεις FR και πάνω, κυκλοφορούν όλα σχεδόν τα διαθέσιμα χρώματα με την ίδια συχνότητα.
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#589815
Deleted User 1 έγραψε:Είναι εντυπωσιακός ο πλουραλισμός χρωμάτων στο Leon. Συνήθως σε κάθε μοντέλο επικρατούν 1-2 χρώματα με μεγάλη διαφορά αλλά στο Leon και ειδικά σε εκδόσεις FR και πάνω, κυκλοφορούν όλα σχεδόν τα διαθέσιμα χρώματα με την ίδια συχνότητα.

Εντύπωση μου έχει κάνει που στο τωρινό Leon δεν έχει πολύ κυκλοφορήσει το μαύρο ενώ στο προηγούμενο ήταν από τα πιο καλό πουλημένα