Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#578364 Θανάση κουλ, δεν είναι από ζάχαρη :lol:

Οι συμφορουμεοι προφανώς εννοούν ότι δεν αξίζει να πληρώνεις τα πάνω κάτω με την οδική για 50 μέρες
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#578406 Χειρότερα θα γίνει με κουκούλα αν δεν είναι γλυμμένο με ούτε μισό κόκκο σκόνης...

imho, δεν αξίζει τον κόπο το πήγαινε-έλα, αλλά καταλαβαίνω πως το βλέπεις... υπερβολικά... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#578448
MIXOStsi έγραψε:Χειρότερα θα γίνει με κουκούλα αν δεν είναι γλυμμένο με ούτε μισό κόκκο σκόνης...

imho, δεν αξίζει τον κόπο το πήγαινε-έλα, αλλά καταλαβαίνω πως το βλέπεις... υπερβολικά...

Εξαρτάται από τη κουκούλα.

< >
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#578458 Καλά μία φορά πλήρωσα ενα 40αρι που το πήρα,όταν το πάω θα πάρω τηλέφωνο την οδική :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#578509 Ξέρω ότι δεν σας νοιάζει ιδιαίτερα αλλά το γνωστό δημοσιογραφικό μπλε Leοn Cupra μάλλον πωλήθηκε και έκανε εμφάνιση στα Καλάβρυτα σήμερα.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By gto250swb
#582215 Εικόνα

Χαχαχα, έγραφα ότι δεν μου αρέσει το κουπρα, και ήθελα πεζό.... Πάω να ρουφήξω το τσάι μου. Καλώς ήρθες κουπρα στη ζωή μας. :yahoo:
Ούτε μέσα δεν μπηκα, πάω στη δουλειά, τα μανουάλια για το δρόμο. :s_gamer
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#582218 Οπα τι έχουμε εδώ? Βρέθηκε το δεύτερο Magnetic Grey MY19 που κυκλοφορεί στη χώρα? :thumbsup:

Μεγειές και προσοχή στις λακούβες!!!

edit:

Βλέπω winter pack άρα είναι παραγγελία! Είμαστε τουλάχιστον 3 δηλαδή. Τι άλλο έχει πάνω? :hmmm:

Ξαναedit:

Μάλλον είσαι στα εξωτερικά γιατί τώρα θυμήθηκα ότι winter pack δεν έρχεται ελλάδα. Ωραία, άρα παραμένουμε 2 οι magnetic grey στην Ελλάδα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#582219 Δεξιοτιμονο είναι άρα μάλλον Αγγλία είναι ο φίλος.
Άβαταρ μέλους
By gto250swb
#582248
elteo έγραψε:Δεξιοτιμονο είναι άρα μάλλον Αγγλία είναι ο φίλος.


Ναι, Λονδίνο, όταν έψαχνε ο Στέφαν, έψαχνα κι εγώ GTi τύπου, τελικά η καλύτερη προσφορά που βρέθηκε ( κοίταξα Mégane rs, Peugeot 308 GTi και golf GTi) με τρελή διάφορα (το Μέγκαν πχ δεν το βρήκα leasing κάτω από 370 λιρια το μηνα) ήταν το Λεόν. Το γκολφ το βρήκα σε παρόμοια τιμή αλλά προτιμησα τα περισσότερα γαϊδούρια του σεατ.

Μετράω τα δευτερόλεπτα να πάω σπίτι :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#582249 Απ' ότι διαβάζω στο seatcupra.net, είναι τρελές οι προσφορές σε PCP, HP ή Leasing για το Cupra. Βέβαια διαβάζω επίσης ότι παίζουν κάτι τρελές αναμονές 5-6 μήνες που δεν καταλαβαίνω από που προέρχονται. Για να έχει winter pack, λογικά είναι lux ε? Οπότε έχει και keyless, beats, ACC, θερμαινόμενα, wireless charger κτλ. Μια χαρά. Μόνο ηλιοροφή του λείπει και κάμερα.

Προφανώς μεταξύ GTi και Cupra, το Cupra είναι μακράν καλύτερη επιλογή. Ειδικά Ελλάδα έχουν 10Κ διαφορά στην τιμή με τον ίδιο εξοπλισμό και πάλι στο GTi παίρνεις 50 άλογα λιγότερα.
Τελευταία επεξεργασία από Deleted user 1 και 14 Μάιος 2019, 17:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#582250
gto250swb έγραψε:
elteo έγραψε:Δεξιοτιμονο είναι άρα μάλλον Αγγλία είναι ο φίλος.


Ναι, Λονδίνο, όταν έψαχνε ο Στέφαν, έψαχνα κι εγώ GTi τύπου, τελικά η καλύτερη προσφορά που βρέθηκε ( κοίταξα Mégane rs, Peugeot 308 GTi και golf GTi) με τρελή διάφορα (το Μέγκαν πχ δεν το βρήκα leasing κάτω από 370 λιρια το μηνα) ήταν το Λεόν. Το γκολφ το βρήκα σε παρόμοια τιμή αλλά προτιμησα τα περισσότερα γαϊδούρια του σεατ.

Μετράω τα δευτερόλεπτα να πάω σπίτι :lol:

Με γεια και περιμένουμε αναλυτική περιγραφή και εντυπώσεις! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By alexm
#582257
gto250swb έγραψε:
elteo έγραψε:Δεξιοτιμονο είναι άρα μάλλον Αγγλία είναι ο φίλος.


Ναι, Λονδίνο, όταν έψαχνε ο Στέφαν, έψαχνα κι εγώ GTi τύπου, τελικά η καλύτερη προσφορά που βρέθηκε ( κοίταξα Mégane rs, Peugeot 308 GTi και golf GTi) με τρελή διάφορα (το Μέγκαν πχ δεν το βρήκα leasing κάτω από 370 λιρια το μηνα) ήταν το Λεόν. Το γκολφ το βρήκα σε παρόμοια τιμή αλλά προτιμησα τα περισσότερα γαϊδούρια του σεατ.

Μετράω τα δευτερόλεπτα να πάω σπίτι
Το golf r δεν παίζει στα ~300;

.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#582289 Θερμαινομενα καθισματα, πιστιλιστηρια φανων και θερμαινομενα πιτσιλιστηρια παρμπριζ.

(Με επιφυλαξη)

< >