Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#214819 Δεν έχω μπει ποτέ σε maserati, αλλά τα πλαστικά και τα κουμπάκια από την αγγελία του busso φαίνονται ίδια ποιότητα με seicento. :omg:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#214854
rocsta έγραψε:Δεν έχω μπει ποτέ σε maserati, αλλά τα πλαστικά και τα κουμπάκια από την αγγελία του busso φαίνονται ίδια ποιότητα με seicento. :omg:

αν χρησιμοποιησεις την νεα XF για 1 ωρα και μετα μπεις στην Ghibli...θα παθεις σοκ :lol:
Γενικα απο την Ghibli και μετα ανεβαινει η ποιοτητα...ισχυει οτι οι διακοπτες στην GT ειναι γτπ. :roll:
Ομως ποιος ασχολειται....look at this!!!!!
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#214858
pik. έγραψε:Ομως ποιος ασχολειται....look at this!!!!!

Aυτό να το δεχτώ για αυτοκίνητο σαν την 4c, αλλά όχι για GT αντίπαλο της 911 :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#214940
rocsta έγραψε:
pik. έγραψε:Ομως ποιος ασχολειται....look at this!!!!!

Aυτό να το δεχτώ για αυτοκίνητο σαν την 4c, αλλά όχι για GT αντίπαλο της 911 :thumbsdown:

Γι αυτο δεν το αγοραζεις πρωτο χερι...αλλα used... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#214975 Η Granturismo προσφέρει άλλα πράγματα που δεν διανοείται καν η 911. V8 by Ferrari, εμφάνιση, exclusivity. Και ας έχει κουμπιά και από Lada (που δεν έχει φυσικά)...
Άβαταρ μέλους
By pik.
#214982
REALZEUS έγραψε:Η Granturismo προσφέρει άλλα πράγματα που δεν διανοείται καν η 911. V8 by Ferrari, εμφάνιση, exclusivity. Και ας έχει κουμπιά και από Lada (που δεν έχει φυσικά)...

προσωπικα θεωρω την 911 κατωτερης κατηγοριας αυτοκινητο σε σχεση με την granturismo.

Ηχος;Σε αλλο επιπεδο.
Κινητηρας;Σε αλλο επιπεδο.
εμφανιση; εδω ειμαστε σε αλλο πλανητη.

η granturismo δεν μπορει να συγκριθει με την συμπαθητικη 911.
η κατηγορια της ειναι σαφως αλλου...το αμμαξι ειναι σε κατηγορια Φερραρι Καλιφορνια και στην κατηγορια που παλια επαιζαν XKR και ακομα ακομα η DB7 (μιλαω γενικα για την κατηγορια.)

οκ εχει προβληματακια με τα κουμπακια.....χιλιες φορες παρα να εχω τουρμπο κινητηρα που δεν μπορω καν να δω,να ακουμπησω και να χαιδεψω ενω εχω δωσει ενα σκασμο χρηματα.
Άβαταρ μέλους
By pik.
#222761 Εικόνα
δεν ειναι ασχημη...μηηηπω η Jag ομως ειναι πιο ομορφη;
Εικόνα

χμμμμ
Άβαταρ μέλους
By pik.
#228524 τα κουστουμακια Zegna μου αρεσουν,οπως και τα παντελονακια,
ομως απο αυτην την Λεβαντε πιστευω ειναι πολυ ανωτερη σχεδιαστικα και οχι μονο το αντιστοιχο jaguar.... :s_cool :ninja:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#228531 Στο εσωτερικό δεν έχει τίποτα να ζηλέψει απ' το γατόπαρδο. Στο έξω ίσως είναι λίγο πιο εμπνευσμένο το Jaguar αλλά μ' αρέσει εξίσου και η Levante.
Άβαταρ μέλους
By pik.
#228562 σιγουρα θα ειναι πιο exclusive απο Jag.

ωραιο χρωμα αυτο!!!!!

ομως σε αυτην την κατηγορια δεν αγοραζα τιποτε αλλο εκτος απο το νεο XC90
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#228574
pik. έγραψε:σιγουρα θα ειναι πιο exclusive απο Jag.

ωραιο χρωμα αυτο!!!!!

ομως σε αυτην την κατηγορια δεν αγοραζα τιποτε αλλο εκτος απο το νεο XC90


Έλεος ρε συ Δημήτρη με τα Volvo. Σιγά τα αυτοκίνητα... Ούτε στρίβουν, ούτε πάνε σε σύγκριση με τον ανταγωνισμό.

Sport SUV = Levante or Cayenne
Off Roader = Discovery or Range
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#228579 το πισω μερος θα μπορουσε να ειναι απο Κορεατικο. Περιμενα κατι πολυ καλυτερο.