Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#478905 Στις γειτονικές χώρες έχει αντιπροσωπεία πάντως.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#478907 Εδώ πάνω ένας στο Κιλκίς τα φέρνει και καινούρια από έξω.
Ελαφρώς μτχ εχει ένας στην Πάτρα. Και μάλλον συνεργαζονται γιατί έχω δει στο car.gr το ίδιο αμάξι πρώτα πάνω και μετά κάτω.

Αν θυμάμαι σωστά, σύμφωνα με τον ΣΕΑΑ 77 Mazda είχαμε το 2017 στην Ελλάδα.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#478910 AΖΗ πινακίδες είχε.
Τελευταία επεξεργασία από kostis20 και 28 Ιαν 2018, 11:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#478914 Λογικα ο τιρεκιδης στο κιλκις. Με τους skyactive ομως τι γίνεται απο θεμα συντήρησης μπορεί να την αναλάβει κάποιος στην Ελλάδα ή δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο;;
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#478918
NiTse έγραψε:Λογικα ο τιρεκιδης στο κιλκις. Με τους skyactive ομως τι γίνεται απο θεμα συντήρησης μπορεί να την αναλάβει κάποιος στην Ελλάδα ή δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο;;


Αν Κιλκίς , η Βουλγαρία με την αντιπροσωπεία της είναι δίπλα.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#478947 Τι ωραίο που είναι αυτό της αγγελίας! :inlove:
Έχω δει με πινακίδες ΑΖΗ ένα Mazda 3. Πριν κάνα χρόνο.

https://www.car.gr/11837950-mazda-3-g-1 ... -skyactive
< Note >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#478949
NiTse έγραψε:Λογικα ο τιρεκιδης στο κιλκις. Με τους skyactive ομως τι γίνεται απο θεμα συντήρησης μπορεί να την αναλάβει κάποιος στην Ελλάδα ή δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο;;
Σιγουρα δεν έχει την ευκολία που πχ η Toyota, η Nissan ή η Skoda σε κάθε τετράγωνο έχουν και ένα συνεργείο ή μια αντιπροσωπία.
Ευρωπαϊκές εγγυήσεις κλπ ισχύουν. Υπάρχουν και οι επίσημοι επισκευαστες οπότε μάλλον δεν υπάρχει πρόβλημα.

Για μένα που είμαι εντελώς άχρηστος και πρέπει ο πωλητής και μετά την αγορά να μου λύνει απορίες ή μικροθεματα, μάλλον δεν κάνει...

Λένε ότι οι νέοι κινητήρες δεν έχουν κάτι ιδιαίτερο.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#478995
NiTse έγραψε:Λογικα ο τιρεκιδης στο κιλκις. Με τους skyactive ομως τι γίνεται απο θεμα συντήρησης μπορεί να την αναλάβει κάποιος στην Ελλάδα ή δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο;;


Ένας κανονικός βενζινοκινητήρας είναι. Λάδια-ξύδια-φίλτρα-μπουζί.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#478997 Κουκλάκι ήταν και το CX3...
Δεν έχουμε κανένα νέο για αντιπροσωπεία ? :(
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#479002
kostis20 έγραψε:Κουκλάκι ήταν και το CX3...
Δεν έχουμε κανένα νέο για αντιπροσωπεία ? :(
Ότι επιβιώνει αντιπροσωπεία Subaru στην Ελλάδα αλλά δεν υπάρχει κανείς να αναλλαβει την Μαζντα με ξεπερνάει

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#479092 Παίζει κανα σενάριο να ανοίξει αντιπροσωπεία στην Ελλάδα ξανά; Εχει ακουστεί κάτι;
Μα καλά δε πούλαγε η μαζντα στην Ελλάδα; Εντύπωση μου κάνει γιατι εχει τόσα αυτοκίνητα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#479100 Δεν υπάρχει κάτι στον ορίζοντα. Το πρόβλημα δεν ήταν οι πωλήσεις, το πρόβλημα ήταν ότι φαλίρισε η ΕΛΜΑ.