Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#431184 χαχαχα! ωραίος ρε για άλλη μία φορά.

rx8_drifter έγραψε:όταν βλέπω καινούργιο ποστ στο μαζντοφόρουμ είμαι σίγουρος πλέον οτι ο μπλινκυς διαλύει λάστιχα :yahoo:

Xμ... about that λοιπόν:
Εικόνα
Ξεκινάμε... :twisted:

Εικόνα :shifty:
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#431203 rocsta, θα μου κάνεις χορηγία λάστιχα; :lol: :lol:

Για δώσε ίνφο γιατί πολύ ιντριγκαδόρικο ποστ :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#431205 σόρι για το εκτός νήματος, αλλά επειδή έχω ένα πισωκίνητο που κάθεται, τι χρειάζεται να έχει ένα αυτοκίνητο για να λάβει μέρος σε αγώνες δεξιοτεχνίας; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#431206
JBT έγραψε:σόρι για το εκτός νήματος, αλλά επειδή έχω ένα πισωκίνητο που κάθεται, τι χρειάζεται να έχει ένα αυτοκίνητο για να λάβει μέρος σε αγώνες δεξιοτεχνίας; :hmmm:


https://www.petrolheads.gr/viewtopic.php?f=6&t=1813

Τα έχω γράψει αναλυτικά εδώ. Για ότι απορίες έχεις ρώτα εκεί ή με πμ. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#431789
rocsta έγραψε:Xμ... about that λοιπόν:
Ξεκινάμε... :twisted:


Ρε συ, όλα θα τα κρατήσεις; :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#431795 Άσε... θα σας βάλω φωτογραφίες τις ζάντες που τις έχω έτοιμες βαμμένες σε μπρονζέ, έχω και κάτι τιμόνια nardi, πήρα και τακάκια hawk που λέγατε οι τρελοί στο mymx5 και ποιος με πιάνει.
Κάνουμε δουλειά όχι καγκούρικη ελπίζω, βελτίωση του μαμά στα σημεία. Coming soon...
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#431818
rocsta έγραψε:Άσε... θα σας βάλω φωτογραφίες τις ζάντες που τις έχω έτοιμες βαμμένες σε μπρονζέ, έχω και κάτι τιμόνια nardi, πήρα και τακάκια hawk που λέγατε οι τρελοί στο mymx5 και ποιος με πιάνει.
Κάνουμε δουλειά όχι καγκούρικη ελπίζω, βελτίωση του μαμά στα σημεία. Coming soon...


Θα σε δηλώσω μαζί με τον JBT στην επόμενη δεξιοτεχνία :rtfm: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#435892 να σου στειλω και το δικο μου αν ειναι και πιανει το χερι σου χοχοχοχοχο
Άβαταρ μέλους
By markvag
#435951 ΡΕ!!!! Να μας τρελάνεις θέλεις;;; :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: