Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By xenos
#516950
dimviii έγραψε:δισκατο γιατι δεν φορανε στα μχ5? :hmmm:


Οι hardcorάτοι πετάνε κάτι 1.5/2 way. Σταθερή αξία τα τόρσεν, μια χαρά και τα φούτζι.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#517117 Το εβαλα και στα κλασσικά, αλλά αυτό έχει και κινητήρα v6 1.8, !!!! Πολύ προχω... για την εποχή του.Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#517138 Έχω οδηγήσει σε στροφιλίκι το 4κύλινδρο 1,6 με τα 90 άτια. Απλά υπέροχο στις στροφές. :inlove: Και επιπλέον, είναι αρκετά πρακτικό, χωράει 4 ενήλικες και έχει μεγάλο χώρο αποσκευών. :s_yes Και παρόλο που είχε μόνο 90 άλογα το μοτέρ, πήγαινε μια χαρά και άρπαζε αμέσως.

Εξαιρετικό αμάξι, ένα με τον ν6 θα ήθελα πολύ να οδηγήσω! :inlove: Έστω και το 1,6 και πάλι για μία καλή βόλτα... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#517701
224v έγραψε:Το εβαλα και στα κλασσικά, αλλά αυτό έχει και κινητήρα v6 1.8, !!!! Πολύ προχω... για την εποχή του.

.


Θυμάμαι ότι το Road & Track (?) είχε γράψει γι αυτό: "There are better front wheel driving cars than this ...but not many."
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#517799
xenos έγραψε:
rocsta έγραψε:Κι ομως δεν βρισκω καθολου ευκολα torsen. Επισης εχουν και 100 ευρω διαφορα στην τιμη. Σε forum του εξωτερικου τα αντιπαθουν ιδιαιτερα τα fuji απ οτι διαβασα ως ιδιαιτερως ευθραυστα.

Sent >


Τορσεν μονο!!!
:shifty:Εικόνα

Sent >
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#517826 Rocsta να ξέρεις αν έρθω Θεσσαλονίκη θέλω βόλτα. Θα βάλεις και κοντό;

< Note >
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#517832 Nαι, αφού με μπρίζωσες. Βρήκαμε το δύσκολο και ακριβό, δεν κωλώνουμε στο άλλο :Ρ Μας τα χαρίζουν (τρόπος του λέγειν) τα μπροστινά διαφορικά από sportage!

Να έρθεις εννοείται :s_smile
Άβαταρ μέλους
By xenos
#517835 Προτείνω καινούρια ρουλεμάν. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#517888 Είναι που δεν έβρισκες.... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By fot
#517899 Ροκστα, να κανονίσουμε μάζωξη - παρουσίαση στην Θεσσαλονίκη της Άλφα και του Μάζντα; Θα φέρω και εγώ κάτι ιταλικό, Turbo και σχεδόν 1000 κιλά.


< >
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#517913
panos2171 έγραψε:Είναι που δεν έβρισκες.... :shifty:
Ευχαριστω για την υποδειξη του Λευκαδιτη!

Sent >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#517914 :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#517954
fot έγραψε:Ροκστα, να κανονίσουμε μάζωξη - παρουσίαση στην Θεσσαλονίκη της Άλφα και του Μάζντα; Θα φέρω και εγώ κάτι ιταλικό, Turbo και σχεδόν 1000 κιλά.


< >


Κι επειδή ο ροκστα προφανως και δεν μπορει να οδηγήσει και τα 2 ταυτόχρονα, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα πάρω εγω το ένα από τα δυο :innocent: :lol:
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#517960 Καλές βόλτες !!!
Ωραίο παιχνίδι κ καλό σχολείο !

Ο συνδυασμός BRG κ μπεζ κ με ξύλινο τιμόνι ήταν το απωθημένο μου ! Έτσι το ήθελα !!!!

Μπράβο !!! Πολύ καλή επιλογή ! Σε ζηλεύω :inlove:

Καλά έκανες κ πήρες μπλοκε.

Στο αυτοκίνητο μπορείς να κανείς πολλές ρυθμίσεις στην ευθυγράμμιση κ να το φέρεις να έχει τη συμπεριφορά που θέλεις . Κάνει κ για πίστα κ για βόλτα κ για μπάντες κλπ

Κάνε πρώτα μερικές βόλτες όμως να το χαρείς να το μάθεις κ μετά ψάχνεσαι περισσότερο !!!!

Καλές μπάντες !!!!
Άβαταρ μέλους
By fot
#517968
blinkys έγραψε:
fot έγραψε:Ροκστα, να κανονίσουμε μάζωξη - παρουσίαση στην Θεσσαλονίκη της Άλφα και του Μάζντα; Θα φέρω και εγώ κάτι ιταλικό, Turbo και σχεδόν 1000 κιλά.


< >


Κι επειδή ο ροκστα προφανως και δεν μπορει να οδηγήσει και τα 2 ταυτόχρονα, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα πάρω εγω το ένα από τα δυο :innocent: :lol:

Τα ποντάρω όλα πως θα ηθελες το ΜΧ5!!


< >