Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#517972
fot έγραψε:
blinkys έγραψε:
fot έγραψε:Ροκστα, να κανονίσουμε μάζωξη - παρουσίαση στην Θεσσαλονίκη της Άλφα και του Μάζντα; Θα φέρω και εγώ κάτι ιταλικό, Turbo και σχεδόν 1000 κιλά.


< >


Κι επειδή ο ροκστα προφανως και δεν μπορει να οδηγήσει και τα 2 ταυτόχρονα, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα πάρω εγω το ένα από τα δυο :innocent: :lol:

Τα ποντάρω όλα πως θα ηθελες το ΜΧ5!!


Μόλις έμεινες ταπί και ψύχραιμος my friend :lol:
Άβαταρ μέλους
By fot
#517993
blinkys έγραψε:
fot έγραψε:
blinkys έγραψε:
fot έγραψε:Ροκστα, να κανονίσουμε μάζωξη - παρουσίαση στην Θεσσαλονίκη της Άλφα και του Μάζντα; Θα φέρω και εγώ κάτι ιταλικό, Turbo και σχεδόν 1000 κιλά.


< >


Κι επειδή ο ροκστα προφανως και δεν μπορει να οδηγήσει και τα 2 ταυτόχρονα, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα πάρω εγω το ένα από τα δυο :innocent: :lol:

Τα ποντάρω όλα πως θα ηθελες το ΜΧ5!!


Μόλις έμεινες ταπί και ψύχραιμος my friend :lol:

Με όλη την προϊστορία σε δεξιοτεχνίες κτλ και θα πάρεις την 156; Τζιζας.

Χαχαχα!!


< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#518008
blinkys έγραψε:
fot έγραψε:Ροκστα, να κανονίσουμε μάζωξη - παρουσίαση στην Θεσσαλονίκη της Άλφα και του Μάζντα; Θα φέρω και εγώ κάτι ιταλικό, Turbo και σχεδόν 1000 κιλά.


< >


Κι επειδή ο ροκστα προφανως και δεν μπορει να οδηγήσει και τα 2 ταυτόχρονα, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα πάρω εγω το ένα από τα δυο :innocent: :lol:


Κάτσε λίγο...

Εσύ θα οδηγήσεις το Mazda ( :rtfm: :rtfm: ), εγώ την Alfa ( :s_yes ), ο rocsta με τι θα έρθει;;; :shifty: :shifty: :innocent:
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#518010
markvag έγραψε:
Κάτσε λίγο...

Εσύ θα οδηγήσεις το Mazda ( :rtfm: :rtfm: ), εγώ την Alfa ( :s_yes ), ο rocsta με τι θα έρθει;;; :shifty: :shifty: :innocent:


Γιατί μονοθέσια είναι το Mazda και η Alfa ; :lol:

fot έγραψε:Με όλη την προϊστορία σε δεξιοτεχνίες κτλ και θα πάρεις την 156; Τζιζας.

Χαχαχα!!



Δεν έχω σε μεγάλη εκτίμηση το ΜΧ χωρίς να έχω οδηγήσει πολύ κάποιο. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#518024
vagmag έγραψε:Καλές βόλτες !!!
Ωραίο παιχνίδι κ καλό σχολείο !

Ο συνδυασμός BRG κ μπεζ κ με ξύλινο τιμόνι ήταν το απωθημένο μου ! Έτσι το ήθελα !!!!

Ευχαριστω! Δυο διορθωσεις μονο: BRG ηταν αρχικα, αλλα βαφτηκε σε μεταλλικο. Το BRG μου φαινεται τραγικο μουντο χρωμα. Επισης μπεζ εβγαιναν τα mk2, σαν του belgarion και του panos2171. Τα mk1, οπως και το δικο μου, έχουν ταμπά δερματα και οροφή. Ειναι σχετικα σπανιος συνδυασμος για mk1.

Όσο για τους υπολοιπους: οταν αποφασισετε με ποιο καρο μπορω να ερθω (συνοδηγος προφανως) ενημερωστε!

Sent >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#518035
rocsta έγραψε:
Όσο για τους υπολοιπους: οταν αποφασισετε με ποιο καρο μπορω να ερθω (συνοδηγος προφανως) ενημερωστε!

Sent >


Θέλεις και ενημέρωση;;; :protest: :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#518042
rocsta έγραψε:Όσο για τους υπολοιπους: οταν αποφασισετε με ποιο καρο μπορω να ερθω (συνοδηγος προφανως) ενημερωστε!

Sent >


Για να μην είμαι και :offtopic: μπορείς να πάρεις το δικό μου Μάζντα :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#519081 Είμαστε άπιαστοι με ΡΕΪΣΙΝΓΚ υψηλή τάσηΕικόνα

Sent >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#519082 :lol:
Εντάξει, racing δεν παίζει, αλλά τα καινούρια καλώδια πάντα κάνουν διαφορά από τα φθαρμένα. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#519466 Άτιμεεεεεεεεεεε! :rant: :rant:




:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Yugo_para_siempre
#521389 Αγόρασε σήμερα ένας φίλος μεταχειρισμένο Mazda 2 του 2009, τρίθυρο, ανθρακι, με τα 86 άλογα.

Δεν ξέρω ποια έκδοση είναι, έχει τάσια αλλά που μοιάζουν στο σχήμα με τα αλουμινένια ζαντικα. Έχει ηλεκτρονικά ρυθμιζόμενους και αναδιπλουμενους καθρεφτες, χειριστήρια στο τιμόνι.

Νομίζω είναι πολύ καλό αμάξι. Φαίνεται να έχει πολύ ωραίο πάτημα και ροπατο μοτερακι.

ΟΜΩΣ. Όσο και να ψάξαμε δεν καταφέραμε να βρούμε τον υπολογιστή ταξιδιού.

Από την κάτω σειρά τριων κουμπιών στο τιμόνι, το μεσαίο κουμπι δεν πατιέται. Ψάχνοντας στο νετ βρήκα ότι σε άλλες εκδόσεις είναι το κουμπί INFO και από εκεί χειρίζεσαι τον υπολογιστή ταξιδιού. Βρήκα όμως ακόμα και 1500αρια, με σπορ εμφάνιση που μάλλον δεν είχαν το κουμπί σε λειτουργία...

Ειναι δυνατόν να μην έχει υπολογιστή ταξιδιού; Που ακόμα και το βασικό Punto του 2000 είχε; :hmmm:

Χάνουμε κάτι;
Άβαταρ μέλους
By georgex72
#521402 Το δικό μου Mazda2 είναι του 8/2008 έχει ζάντες αλουμινίου ηλεκτρικά παράθυρα καθρέπτες δερμάτινο λεβιέ τιμόνι με χειριστήρια.... νομίζω touring alloy λεγόταν η έκδοση... αλλά από την άλλη δεν έχει υπολογιστή ταξιδιού και το πιο απαράδεκτο είναι το ότι δεν έχει ένδειξη εξωτερικής θερμοκρασίας.... βέβαια η τιμή που το πήρα μτχ από συνάδελφο συγχωρεί τις παραπάνω ελλείψεις....

< Note >
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#521421
Yugo_para_siempre έγραψε:Αγόρασε σήμερα ένας φίλος μεταχειρισμένο Mazda 2 του 2009, τρίθυρο, ανθρακι, με τα 86 άλογα.

Δεν ξέρω ποια έκδοση είναι, έχει τάσια αλλά που μοιάζουν στο σχήμα με τα αλουμινένια ζαντικα. Έχει ηλεκτρονικά ρυθμιζόμενους και αναδιπλουμενους καθρεφτες, χειριστήρια στο τιμόνι.

Νομίζω είναι πολύ καλό αμάξι. Φαίνεται να έχει πολύ ωραίο πάτημα και ροπατο μοτερακι.

ΟΜΩΣ. Όσο και να ψάξαμε δεν καταφέραμε να βρούμε τον υπολογιστή ταξιδιού.

Από την κάτω σειρά τριων κουμπιών στο τιμόνι, το μεσαίο κουμπι δεν πατιέται. Ψάχνοντας στο νετ βρήκα ότι σε άλλες εκδόσεις είναι το κουμπί INFO και από εκεί χειρίζεσαι τον υπολογιστή ταξιδιού. Βρήκα όμως ακόμα και 1500αρια, με σπορ εμφάνιση που μάλλον δεν είχαν το κουμπί σε λειτουργία...

Ειναι δυνατόν να μην έχει υπολογιστή ταξιδιού; Που ακόμα και το βασικό Punto του 2000 είχε; :hmmm:

Χάνουμε κάτι;


Κι όμως δεν έχει ούτε το δικό μου που είναι 1.5. Είναι αρκετά καλό σαν αυτοκίνητο και πρακτικά απροβλημάτιστο εκτός από τον τζόγο στην κολώνα τιμονιού που θα απασχολήσει τον φίλο σου κάποια στιγμή.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#521456 Και τα μεταγενέστερα μξ (09) δεν είχαν, οπότε μάλλον λογικό είναι να μην έχει.