Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By touring the m3 1.6
#587195 Εξαιρετικό πόστ......
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#598822 Το τι καρκίνο θα ξερνάει βέβαια αυτό....
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#598823 Μην είσαι γκρινιάρης! :s_mad :s_shout
Μάλλον, λιγότερο από κάμποσα diesel που αγοράζουν κάποιοι ακόμη...
:s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By g8777
#598826
Γιατί να αγοράσεις ένα V6, όταν μπορείς να φέρεις από Μέτσοβο ένα ρόταρυ-τούρμπο;


Φιξτ.

Ασίμω πάμε στο candycandy.gr να πούμε καμία σοβαρή κουβέντα για αυτοκίνητα ρε. :vava:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#598827 Μήπως να βρείτε κι ένα τρίτο να παίξετε πρέφα; Γιατί με τέτοια σύνθεση, για αυτοκίνητα δεν βλέπω πώς θα μιλήσετε...
:s_no
Άβαταρ μέλους
By markvag
#598837
Anonymous Founder έγραψε:Μήπως να βρείτε κι ένα τρίτο να παίξετε πρέφα; Γιατί με τέτοια σύνθεση, για αυτοκίνητα δεν βλέπω πώς θα μιλήσετε...
:s_no


Ούτε για γυναίκες θα μιλήσουν... Πρέφα ή γκρινιάρη... :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#611132 Το Mazda 2 της χρονολογίας 2003-2004 είναι αδερφάκι του Ford Fusion κι έχουν ακριβώς το ίδιο 5άρι αυτόματο κιβώτιο. Ακόμα κι ο λεβιές είναι ίδιος.
Ξέρουμε ποιο σασμάν είναι αυτό; Με μετατροπέα λαδιού;
Επίσης, ο 1.4 κινητήρας με τα 80 άλογα, που φοράει το 2, είναι της Ford; Συνολικές κριτικές; Είναι αξιόπιστο ως Mazda ή Ford με ανατολίτικο σουλούπι;
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#611133 Automated manual είναι.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#611135 Δεν έχω ιδέα. Το πρόβλημα με αυτά (όπως και το sensodrive των Peugeot/Citroen) είναι ότι δεν κυκλοφόρησαν πολύ (ειδικά στην Ελλάδα) κι είναι είδος από εξαφάνιση. Όπως σου είχα πει και στο θέμα του 1007, το senso πχ ήθελε καλιμπράρισμα σε κάθε σέρβις. Αυτό δεν πολυγινόταν, με συνέπεια πρόωρη φθορά του δίσκου.

Νομίζω ο saxon747 είχε ένα από τα τρίδυμα 107/C1/Aygo με ρομποτιζέ.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#611138 Μάλιστα, θα ψαχτώ σε ξένα φόρα για να δω τι παίζει. Για το senso είχα ακούσει κι εγώ, αν και δεν πολυμπλέκομαι με γαλλικά. Τώρα, για τούτο δω, δεν έχω ακούσει τίποτα.

Σε ευχαριστώ πολύ!
Άβαταρ μέλους
By drdino
#611141 Fusion στην Αγγλία βλέπω κυρίως με το 4αρι με μετατροπέα. To durashift EST μάλλον έμπαινε στον 1400 και έχει μόνο 22 κομμάτια προς πώληση, ένα review εδώ. Πρέπει να έμπαινε και στο fiesta (mk5, 2002-2008) σε κάποια φάση, αλλά και πάλι, σπάνιο πολύ.