Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By mirage
#552956 Έχει και πετρέλαιο.
Ακόμα ένα καταπληκτικό σχέδιο απο την Mazda και θα έχει και το νέο μοτέρ βενζίνης.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#552957
mirage έγραψε:Έχει και πετρέλαιο.
Ακόμα ένα καταπληκτικό σχέδιο απο την Mazda και θα έχει και το νέο μοτέρ βενζίνης.


Συμφωνώ! Κι εμένα το hatch μ' αρέσει πολύ! Και το νέο μοτέρ HCCI πρέπει να είναι πολύ οικονομικό! :superman:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#552959
panos2171 έγραψε:Μου χτύπησε κι εμένα στο μάτι εκείνο το σημείο. Χάλι μαύρο, χαλάει όλο το αυτοκίνητο.

DITTO
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#552966 Μου αρέσει πολύ. Ακόμα και η πίσω "βαριά" κολώνα και η ηλιοροφή μου βγάζει κάτι παλιομοδίτικο που με ελκύει. Από κοντά μπορεί να μην εντυπωσιαστω τόσο βέβαια.

Και το εσωτερικό πολύ όμορφο.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#552993 Το σεντάν είναι πραγματικά ωραίο, μια σωστή τιμουλα λείπει....

Ο κωλος στο hatchback έχει κάτι το απωθητικό όντως.

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#553011 C-pillar και πίσω είναι τραγωδία. Όλο το υπόλοιπο εξαιρετικό.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#553279 Το μόνο που με χαλάει λίγο είναι που δεν εκρυψαν τις πίσω χειρολαβες.
Ηδη το ερωτεύτηκα αυτό το αυτοκίνητο! Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By touring the m3 1.6
#563029 Και εγένετο "Mazda Πανόπουλος"... ο ιδιοκτήτης της Ξάνθης-ex Skoda Ξάνθη-είναι ο άνθρωπος που θα ξαναφέρει την Mazda στην Ελλάδα,με ολοκληρωμένο δίκτυο έκθεσης-πώλησης!!Περισσότερα μέχρι το Πάσχα.... :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#563050
sknipper έγραψε:Όμορφο αλλά από το πλάι πολύ μικρά τα παράθυρα και πολύ βαριά η πίσω κολώνα, ειδικά σε λοξή γωνία από πίσω ασήκωτα βαριά.
Το σεντάν είναι πιο ισορροπημένο.
Αν έχει κυκλοφορήσει τότε είναι αυτό το χατς που είδα χθες το βράδυ. Σε άσπρο (που γενικά δεν συμπαθώ) ήταν εξαιρετικό, παίρνω πίσω τα όσα για βαρύ πίσω μέρος κλπ. Κάπως μεγάλο όμως μου φάνηκε.
Εκτός αν είδα κάτι άλλο....
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#563079
touring the m3 1.6 έγραψε:Και εγένετο "Mazda Πανόπουλος"... ο ιδιοκτήτης της Ξάνθης-ex Skoda Ξάνθη-είναι ο άνθρωπος που θα ξαναφέρει την Mazda στην Ελλάδα,με ολοκληρωμένο δίκτυο έκθεσης-πώλησης!!Περισσότερα μέχρι το Πάσχα.... :thumbsup:


:inlove: :inlove: :inlove:


Alfa-Mazda-BMW-Honda. οι μόνοι κατασκευαστές που ενδιαφέρονται για εμάς στα Non-GTis μικρομεσαία. :inlove: