Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#695559

O Mat προτείνει να το αγοράσετε. Όσοι βλέπουν τα review του, ξέρουν τι εννοώ.
Ενώ μιλάμε για Golf, δεν ενθουσιάζεται με την ποιότητα σε κάποια μέρη του αυτοκινήτου (έχω εξηγήσει σε άλλη δημοσίευση τι εννοώ, λόγω dieselgate), όμως δείχνει να ενθουσιάζεται στο δρόμο! Οι επιδόσεις του δε, συγκλονιστικές.
0-100km/h δίνει σε 4.7sec η VW και το μετράει σε 4 δευτερόλεπτα με το vbox του.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#695566 Είδα ένα απλό στο δρόμο (επιτέλους) και έχω να πω πως η μουρη είναι χάλια, δείχνει λες και νυστάζει ή έχει βλεφαρόπτωση. Κατά τ' άλλα, πολλά λεφτά το συγκεκριμένο. Η ποιότητα στο εσωτερικο, θα συνεχίσει να πέφτει, όσο όλοι κοιτάμε μόνον τις οθόνες.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#695571 Είδα ένα σε πλατεία σταματημένο, καταλάβαινες ότι έχει κάτι δυνατό από κάτω από το καπό βλέπεις και το σήμα R αλλά οπτικά δεν το θυμάσαι, οι ζάντες νέο εντυπωσιάζουν.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#695572
Anonymous Founder έγραψε:Είδα ένα απλό στο δρόμο (επιτέλους) και έχω να πω πως η μουρη είναι χάλια, δείχνει λες και νυστάζει ή έχει βλεφαρόπτωση. Κατά τ' άλλα, πολλά λεφτά το συγκεκριμένο. Η ποιότητα στο εσωτερικο, θα συνεχίσει να πέφτει, όσο όλοι κοιτάμε μόνον τις οθόνες.


Για την εξωτερικη εμφανιση θεμα χρονου ειναι να το συνηθησεις. Το εσωτερικο παντως ειναι λιγο ζορι με τον μικρο επιλογεα. Κατα τα αλλα φαινεται σαν facelift του 7.5
Άβαταρ μέλους
By GTS
#695573
Giuseppe Busso έγραψε:

O Mat προτείνει να το αγοράσετε. Όσοι βλέπουν τα review του, ξέρουν τι εννοώ.
Ενώ μιλάμε για Golf, δεν ενθουσιάζεται με την ποιότητα σε κάποια μέρη του αυτοκινήτου (έχω εξηγήσει σε άλλη δημοσίευση τι εννοώ, λόγω dieselgate), όμως δείχνει να ενθουσιάζεται στο δρόμο! Οι επιδόσεις του δε, συγκλονιστικές.
0-100km/h δίνει σε 4.7sec η VW και το μετράει σε 4 δευτερόλεπτα με το vbox του.


Αν ελεγε να μην το αγορασετε θα του εκοβαν την διαφημηση. Παντως στην Αγγλια ειναι ενα απο το αυτοκινητα που πουλανε αρκετα.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#695628
GTS έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:

O Mat προτείνει να το αγοράσετε. Όσοι βλέπουν τα review του, ξέρουν τι εννοώ.
Ενώ μιλάμε για Golf, δεν ενθουσιάζεται με την ποιότητα σε κάποια μέρη του αυτοκινήτου (έχω εξηγήσει σε άλλη δημοσίευση τι εννοώ, λόγω dieselgate), όμως δείχνει να ενθουσιάζεται στο δρόμο! Οι επιδόσεις του δε, συγκλονιστικές.
0-100km/h δίνει σε 4.7sec η VW και το μετράει σε 4 δευτερόλεπτα με το vbox του.


Αν ελεγε να μην το αγορασετε θα του εκοβαν την διαφημηση. Παντως στην Αγγλια ειναι ενα απο το αυτοκινητα που πουλανε αρκετα.


Καμμία διαφήμιση δεν θα του έκοβαν. το Golf όσο και να μην αρέσει σε κάποιους από εμάς στη συνείδηση του μέσου όρου των καταναλωτών είναι ένα καλό προϊόν. Και αυτό δεν είναι ψέμα.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#695631 Για αυτό αναφέρθηκα σε όσους γνωρίζουν και παρακολουθούν τον Ματ.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#695632 Ο Mat είναι πολύ γνωστός δημοσιογράφος με δικές του εκπομπές σε συνδρομητικά κανάλια, θεωρώ απίθανο να "εκβιάζεται" για να πει καλή κουβέντα.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#698971
:thumbsdown: :s_laughat :s_shout belly dance !!
Άβαταρ μέλους
By edmond
#740948 Μπούσσε για πες μου, από που έβαζες νερό για τους υαλοκαθαριστηρες στο Τ3; :innocent:
Και μην ρωτήσεις τον πατέρα σου για να απαντήσεις :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#740953
edmond έγραψε:Μπούσσε για πες μου, από που έβαζες νερό για τους υαλοκαθαριστηρες στο Τ3; :innocent:
Και μην ρωτήσεις τον πατέρα σου για να απαντήσεις :iconcool:



Ούτε που θυμάται.

Ωστόσο υπάρχουν βιντεάκια και μου το θύμισαν παρότι ήμουν μικρός τότε.
https://youtu.be/HVnue9tmBsI