Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#428832 Πάντως δείχνει πολύ όμορφο το Polo.
Με το Fiesta, θα κονταροχτυπηθούν.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#428835
Giuseppe Busso έγραψε:Πάντως δείχνει πολύ όμορφο το Polo.
Με το Fiesta, θα κονταροχτυπηθούν.


μεσα είναι η ποιηση, στις ταπετσαριες.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#428836
dimviii έγραψε:o g ειναι ηδη εξω από τον Καψιωχα, να δωσει αυριο προυνο προυνο προκαταβολή.

Προκαταβολή τι; το πόλο ή το σέικο; γιατί το δεύτερο πρέπει να είναι πιο ακριβό. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#428837
dimviii έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Πάντως δείχνει πολύ όμορφο το Polo.
Με το Fiesta, θα κονταροχτυπηθούν.


μεσα είναι η ποιηση, στις ταπετσαριες.


Μίλα μου βρώμικα. Μόνο στη σκέψη, υγραίνομαι.

Και για να το χοντρύνω.
Έρχεται χθες ο πατέρας μου σαν βρεγμένη γάτα και μου λέει:
-Busso παιδί μου, πρέπει να έχει αρχίσει να πέφτει η οροφή του Tiguan. Ξέρεις τι πρέπει να κάνω;
-Ναι, το σταυρό σου
- :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#428848
bibendum έγραψε:βαλε πινεζες... χιπστερια

< >



Ένας από τους λόγους που Golf, A3 μου τελειώνουν μέσα μου είναι ότι δεν θέλω να ρισκάρω την ψυχική μου ηρεμία.
Αναφέρομαι στο άλλο τόπικ που ψάχνομαι.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#428855 ΚΑΛΑ ΚΆΝΩ. :x

Και το σπίτι και τα χωράφια και όλα. Που θα τ αφήσω; Στο Κόμμα; Δια τι λενε δω ρε;

Μεθαύριο που θα γράψει 7.08.777 στην κωλοπιστα κακοψοφοναχει θα ψάχνετε πάλι να κρυφτείτε. ΑΡΟΥΡΑΙΟΙ :x

Όπως έγινε με το Jetta, όπως έγινε με το Phaeton, όπως με το νέο Beetle. Για να μην μιλήσω για καμιά σπέσιαλ εντισιο Polo Dracarys (από το κύμα λάβας που θα ξερνάει η εξάτμιση) και σας έρθει περίοδος.

ΝΑΝΙ ΤΏΡΑ. :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#435668
Άβαταρ μέλους
By fot
#435704
Giuseppe Busso έγραψε:

Χίλες φορές ο Mat Watson... δεν τον μπορώ..
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#442358
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#442385 Τι κλόουν είναι αυτός :lol:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#443263 Eνδιαφερον σχεδιαστικα το Τ-Roc, μονο που το εσωτερικο του ειναι -εμπνευσμενο, αν οχι ιδιο- απο Polo, αλλα το χειροτερο ειναι οτι τα υλικα του εσωτερικου λενε οτι ειναι χειροτερα απο του Golf...

Σε μια πρωτη επαφη μαλιστα, δοκιμαστες του Autoexpress βρηκαν τμηματα του εσωτερικου, με πολυ μετρια ποιοτητα...

"Much as the T-Roc is built well, touch the dash or door tops and you’ll find a hard plastic that produces a hollow tap when you knock it rather than the expected dull thud from a soft-touch dash. Horror upon horrors; you get better interior quality in a Polo. For a while we thought we’d stepped into a Skoda. "

http://www.autoexpress.co.uk/volkswagen ... 017-review
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#443277
Κίκιζας . έγραψε:Eνδιαφερον σχεδιαστικα το Τ-Roc, μονο που το εσωτερικο του ειναι -εμπνευσμενο, αν οχι ιδιο- απο Polo, αλλα το χειροτερο ειναι οτι τα υλικα του εσωτερικου λενε οτι ειναι χειροτερα απο του Golf...


Εξωτερικά λέει. Δεν το λες βαρετό ή αδιάφορο. Ακόμη και το όνομά του είναι διαφορεριτικό από τα συνηθισμένα, παραπέπωντας στη λέξη Roc--->rock, δηλαδή βράχος. Δεν σημαίνει ότι θα είναι για τα βουνά, αλλά τουλάχιστον το υποστηρίζει.
Εσωτερικά επίσης μου αρέσει σαν σχέδιο. Είναι μοντέρνο, με όλα τα νέα καλούδια όπως μεγάλη οθόνη infotainment, υποστήριξη air gestures εντολών, κουμπάκια στο τιμόνι και φυσικά ψηφιακό καντράν.
Είδα το βίντεο όμως και απογοητεύτηκα με την επιλογή σκληρών πλαστικών σε ταμπλό και πόρτες.
Πραγματικά αξιοπερίεργο αυτό από την VW. Και εδώ επανέρχομαι στο πρώτο σκέλος τους μηνύματός μου, περί Rock και σκληρότητας. Να θέλει η VW να δώσει το ύφος του σκληροτράχηλου; δεν εξηγείται αλλιώς.

Πάντως μου αρέσει πολύ και το σκέφτομαι για μένα.