Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#490459 https://www.volkswagen.gr/content/dam/v ... 018/New%20Κεντρικός%20Τιμοκατάλογος%20VW%20PC%20201080124.pdf/_jcr_content/renditions/original./New%20Κεντρικός%20Τιμοκατάλογος%20VW%20PC%20201080124.pdf

Τι διαφορά έχει το Tiguan 2018 και το Tiguan 2018.45 ?
Στα χρήματα του troc 4Χ4 πετρέλαιο dsg βγαίνει κοντά το Tiguan 1.4 4x4 d

Μήπως να παω να ρωτήσω ξανά ;
Άβαταρ μέλους
By dimik
#490466 Να πω και γω την μλκια μου αλλά την E-Pace την είδες καθόλου ή ξεφεύγει σε budget? Στο 40ρι παίζει νομίζω και είναι τουλάχιστον πανέμορφη.

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#490467 Για το μπέοντα είναι το E-pace. Λες και έχει μπει το F-pace στη μέγγενη είναι.
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#490468
dimik έγραψε:Να πω και γω την μλκια μου αλλά την E-Pace την είδες καθόλου ή ξεφεύγει σε budget? Στο 40ρι παίζει νομίζω και είναι τουλάχιστον πανέμορφη.

< >


Αποτελούσε κρυφό πόθο ... μεχρι να παρουσιαστεί ... αλλα δε μου άρεσε τελικά ...

Ίσως κάνω τη δουλειά μου με κατι φτηνότερο κ βλέπουμε στο μέλλον .
Άβαταρ μέλους
By dstou
#498908 Ποιός έλεγε ότι τα καραγκιοζιλήκια των βαγκέουλων ότι 'δεν είναι σκάνδαλο'? :lol:

VW storing around 300,000 diesels at 37 facilities around U.S.

In total, VW has agreed to spend more than $25 billion in the United States for claims from owners, environmental regulators, states and dealers and offered to buy back about 500,000 polluting U.S. vehicles. The buy backs will continue through the end of 2019.



https://www.autoblog.com/2018/03/30/vw-storing-300000-diesels-dieselgate/
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#498909
dstou έγραψε:Ποιός έλεγε ότι τα καραγκιοζιλήκια των βαγκέουλων ότι 'δεν είναι σκάνδαλο'?

VW storing around 300,000 diesels at 37 facilities around U.S.

In total, VW has agreed to spend more than $25 billion in the United States for claims from owners, environmental regulators, states and dealers and offered to buy back about 500,000 polluting U.S. vehicles. The buy backs will continue through the end of 2019.



https://www.autoblog.com/2018/03/30/vw-storing-300000-diesels-dieselgate/
Το θέμα είναι γιατί στην Αμερική αγοράζει τα αμάξια πίσω ενώ στην Ευρώπη προσπαθεί να την γλιτώσει μόνο με επαναπρογραμματισμο

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#498914
dstou έγραψε:Ποιός έλεγε ότι τα καραγκιοζιλήκια των βαγκέουλων ότι 'δεν είναι σκάνδαλο'? :lol:

ο Γιαννακης τα ελεγε αυτα.Οταν του λεγαμε να μην σαχλαμαριζει, τσαντιστηκε και ανοιξε δικο του σαη,να τα γραφει ανενοχλητος. :(
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#498915
belgarion έγραψε:Το θέμα είναι γιατί στην Αμερική αγοράζει τα αμάξια πίσω ενώ στην Ευρώπη προσπαθεί να την γλιτώσει μόνο με επαναπρογραμματισμο


γιατι οι Ευρωπαιοι καταναλωτες δεν μπορουν να μεινουν χωρις τα τεχνολογικα αλματα που προσφερει ο ομιλος vw στα προιοντα του. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#498922 Γιατι στην αμερικη προτιμουν να ζουν με Mustang αντι για Σιροκκο. :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha:

Να λενε και ευχαριστω τα Αμερικανακια που δεν τους αφηνει η Μανα Βε :inlove: μοναχουλια τους να μεινουν με κατι Skevrolet Campala. :s_cool :s_cool

Κιλο ας λεω εγω, εσυ τα ειπαμε, πας καρφωτος για Σεβυ Silverado 3500 HD. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#499697 Με πηγαν βολτα με καινουργιο T-Roc 1,5 tsi.
Δυνατος κινητηρας και ισορροπια μεταξυ ανεσης και σπορτ συμπεριφορας. Γρηγορο αλλα με μετρια ποιοτητα κυλισης.
Ηταν η κορυφαια εκδοση. Γεματη με οθονες και led! :inlove: Το ψηφιακο ταμπλο ειναι απλως ερωτευσιμο!! :inlove: :inlove: :inlove:

Δεν ξερω αν θα τ αγοραζα αλλα σιγουρα τα γκατζετακια του ειναι για μενα ενας πολος ελξης... :metalo:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#499771
Focusman91 έγραψε:Με πηγαν βολτα...

Ζόρικος ο κουνιάδος. :shifty: :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#499772
edmond έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Με πηγαν βολτα...

Ζόρικος ο κουνιάδος. :shifty: :s_biggrin
Μερακλής.... Έδωσε αρκετά για αυτοκίνητο αυτής τη κατηγορίας αλλά τουλάχιστον από εξοπλισμό, πετάει.


< Note >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#499775 Χμμμμ ννννναι....
Το οτι δεν στο έδωσε να το οδηγήσεις λέω. :roll:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#499793
edmond έγραψε:Χμμμμ ννννναι....
Το οτι δεν στο έδωσε να το οδηγήσεις λέω. :roll:
Α! Ε νταξ δεν του το ζήτησα κιόλας. Δεν δίνεις πολύ εύκολα καινούργιο αμάξι σε κάποιον άλλο, όσο καλά κι αν τον ξέρεις! Εν καιρώ!

< Note >