Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Lippi
#5947 Μια χαρά χωράγαμε (και χωράμε ακόμα σε C-segment class) και για ταξίδια και όλα. Αλλά το 3πορτο δεν το πάλευα, ειδικά με μικρό παιδί που πρέπει να μπω να το δέσω, και να έχω και τη μέση μου. Ήθελα μετά 5-10 λεπτά να συνέλθω....
Αν ήταν 5πορτο μάλλον δεν θα το έδινα. Ή τουλάχιστον θα το σκεφτόμουν 2 και 3 φορές περισσότερο.
Θυμάμαι σε ένα ταξίδι στη Καρδαμύλλη πριν κάνουμε παιδί, στο ξενοδοχείο είχε έρθει ένα ζευγάρι με GTI 5πορτο και δίδυμα κοριτσάκια. Μια χαρά χωράγανε.
Άβαταρ μέλους
By spyros.s
#6665 αν έχεις μικρά παιδιά σε καμία περίπτωση δεν βολέυει το δίπορτο...πρέπει να γίνεσαι τιραμόλα κάθε φορά!
Άβαταρ μέλους
By Bagus
#6684
spyros.s έγραψε:αν έχεις μικρά παιδιά σε καμία περίπτωση δεν βολέυει το δίπορτο...πρέπει να γίνεσαι τιραμόλα κάθε φορά!


Μπρος στα κάλλη τι ειναι ο πόνος?
Άβαταρ μέλους
By spyros.s
#6689 θα με καταλάβεις μόλις δεις κάποιον με όμοιο αυτοκίνητο και παιδιά...τότε θα νιώσεις το αντίθετο! Μπρος στην πρακτικότητα στο θέμα παιδιά μου αρέσει ακόμα και το μούλτιπλα :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#12316 2015 VW Polo GTI Facelift Gets New 190PS 1.8L Turbo and Manual Gearbox

Image


VW quotes a 0-100km/h (62mph) sprint time of 6.7 seconds and a top speed of 236km/h (148mph).


Με σωστό κινητήρα επιτέλους.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#12321 Αν κρατήσουν και την ίδια τιμή.
Με χειροκίνητο βεβαίως. Καλό πρέπει να είναι.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#12336 Αύξησαν τα κυβικά και βάλανε χειροκίνητο. Γυρίσαμε πίσω στο χρόνο; :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Cosmonaut21
#12743 Ειδικά ο εμπρός προφυλακτήρας δε βλέπεται.Και δεν καταλαβαίνω γιατί όπως και στο γκολφ γτι συνεχίζει η κόκκινη γραμμή στα φώτα.
Α,και οι ζάντες από την Κία είναι?
Ας είναι καλά όσοι αγόρασαν τον twincharged,ε VW? :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By touring the m3 1.6
#12755
JimClark έγραψε:Δεν εβγαλαν κ λίγα τα 1.4....


..μόλις το 90% των πωλήσεων δηλαδή... :s_smile
Άβαταρ μέλους
By Orestisren
#13161
drdino έγραψε:Αύξησαν τα κυβικά και βάλανε χειροκίνητο. Γυρίσαμε πίσω στο χρόνο; :s_biggrin


Νομίζω 1.8 Τ 20V και χειροκίνητο :s_yes
Στο πνευμα του downsizing παντως :shifty: (και το επτάρι διπλοσύμπλεκτο προαιρετικό)
Καλά το πάνε.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#13179 Θα μου άρεσε ένα Ibiza Cupra με αυτό το συνδυασμό.
Ή ακόμα καλύτερα το Toledo μιας και προτιμώ τα sport sedans.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#13246
Orestisren έγραψε:
drdino έγραψε:Αύξησαν τα κυβικά και βάλανε χειροκίνητο. Γυρίσαμε πίσω στο χρόνο; :s_biggrin


Νομίζω 1.8 Τ 20V και χειροκίνητο :s_yes

E? :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By Orestisren
#13507
kostis20 έγραψε:
Orestisren έγραψε:
drdino έγραψε: Γυρίσαμε πίσω στο χρόνο; :s_biggrin


Νομίζω 1.8 Τ 20V και χειροκίνητο :s_yes

E? :s_crazy


Αυτό σχολίασα :s_tongue