Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#618028 Το μπροστά διαφορικό δε νομίζω να κλειδώνε.
Κατά τα λοιπά συμφωνώ.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#618043 Όπως έγραψα ηταν εξτρα και όχι ιδιαίτερα συνηθισμένο.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#618049 Το μπροστινό μπλοκέ πάντως δεν προσφέρει και πάρα πολλά.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#618051 Εξαρτάται τι κάνεις. Αν κάνεις πχ rock crawling ειναι χρησιμότατο. Δε νομιζω βέβαια κάποιος κάτοχος Touareg να πήγε ποτε για rock crawling κι εκει το βάρος, η έλλειψη σοβαρής προστασίας από κάτω και σε λιγότερο βαθμό η ελευθερία άρθρωσης θα έπαιζαν κι αυτές το ρόλο τους.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#618053 Επειδή όταν αναρριχάσαι σπρώχνουν οι πίσω που είναι και φορτισμένοι και έχουν μπλοκέ, οι μπροστινοί δεν τραβάνε ιδιαίτερο ζόρι ούτε στο crawling. Σήμερα με τα ηλεκτρονικά δεν βλέπεις κάποια διαφορά. Είναι συνολικότερο το θέμα και βλέπουμε off roaders με 3 μπλοκέ να μην μπορούν να περάσουν από εκεί που περνάνε άλλα που έχουν 1 ή 2.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#618054
mirage έγραψε:Όπως έγραψα ηταν εξτρα και όχι ιδιαίτερα συνηθισμένο.
Ναι νομίζω ότι κανείς λάθος.Εξτρα ήταν το πισω.Μπροστινο μπλοκέ δεν προσφεροταν καν.

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By JBT
#618059 Η μοναδική μου εμπειρία με το άσχημο τέρας ήταν τραγική πάντως και τελικά κατάφερε να ντροπιαστει από το s4 σε ένα σημείο που θα έπρεπε να περάσει "άνετα"

Ίσως να έφταιγε ο οδηγός, δεν ξέρω για να είμαι ειλικρινής
Άβαταρ μέλους
By drdino
#618062 Φαίνεται να είχε και μπροστινό

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#618074 Δε το θυμάμαι καθόλου....Περίεργο.
Στα πρώτα posts από τα link που έβαλες αφήνουν να εννοηθεί ότι είναι aftermarket ή μετατροπή?

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#626099 Γέμισε ταμπλέτες :thumbsdown:

Καγκουρια τα τέσσερα τελικά αλλά τι να κνς. Ο κόσμος θέλει μπουκες και νικελα :metalo:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#626100
red_monster έγραψε:Γέμισε ταμπλέτες :thumbsdown:


πραγματικά, η νέα μόδα και η χαρά των service. :twisted: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#626102
Giuseppe Busso έγραψε:Το πολύ να πηγαίνουν μέχρι τη Smartec για κάνα καμένο pixel.


Tουτέστιν αλλαγή οθόνης με κόστος επιβάρυνσης δικό σου. :s_cool