Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#610927 Βαρετό ©
Χάθηκε ο κόσμος να τολμήσουν για μια φορά; να το έβγαζαν με μία πορτα πισω πχ. :roll:
Ανάλογα τα γούστα του πελάτη να προσφέρεται επιλογή αριστερή ή δεξιά . Σαν να ράβεις κουστούμι (εδώ που τα λέμε θα στο ράψει πού θα στο ράψει η ΦραουΒε ,ας το κάνουν κανονικά).
Στα οδηγικά τα γνωστά. Το 99.7% των οδηγών θα το λατρέψει. :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#610938 To 99,(βαροςδιπλοματ) % των αγοραστων αποφασισε πως δεν ειναι πρακτικο για νεους γονεις. Οποτε πουλο.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#610940 Εμενα παντως μ' αρεσει :oops: Δεν ξερω αν τοσα χρονια συνηθισα το σχημα που μενει ιδιο αλλα μ' αρεσει. Οπως και το χρωμα αυτο :oops:

Ειμαι καλα; :s_coffee
Άβαταρ μέλους
By g8777
#610942
Νίκος Παππάς έγραψε:Ειμαι καλα;


"Είμαστε όλοι ιδιοφυΐες, αλλά αν κρίνεις ένα ψάρι για την ικανότητά του να σκαρφαλώνει στα δέντρα, θα ζήσει όλη του τη ζωή νομίζοντας ότι είναι ένας άχρηστος"

Άλμπερτ Αϊνστάιν, ντιρλα με κονιακ, 22/08/1923
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#610943
g8777 έγραψε:
"Είμαστε όλοι ιδιοφυΐες, αλλά αν κρίνεις ένα ψάρι για την ικανότητά του να σκαρφαλώνει στα δέντρα, θα ζήσει όλη του τη ζωή νομίζοντας ότι είναι ένας άχρηστος"

Άλμπερτ Αϊνστάιν, ντιρλα με κονιακ, 22/08/1923

Οταν στα λεει η ΜΕΝΣΑ αυτα υγραινεσαι μωρη κ@&%*$α. Οταν στα γραφει ο Αλβερτος, τον λες ντιρλα :innocent: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#610944
Νίκος Παππάς έγραψε:Εμενα παντως μ' αρεσει :oops: Δεν ξερω αν τοσα χρονια συνηθισα το σχημα που μενει ιδιο αλλα μ' αρεσει. Οπως και το χρωμα αυτο :oops:

Ειμαι καλα; :s_coffee
Ναι μια χαρά είσαι, είναι πολύ καλό πακέτο.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#610945 Πίσω είναι ΠΟΛΥ καλύτερο, μπροστά κάπως μιεχ.

Το χρώμα επίσης γαμεί.

Πόρισμα: μια χαρά είσαι.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#610953
diplomat έγραψε:Σε τρίπορτο θα βγαίνει άραγες, ή πάει κι αυτό; :innocent:


Μόνο 5θυρο και SW πλέον.
Το είπαν με την κατάργηση του Sirocco και του Beetle.


Νίκος Παππάς έγραψε:Εμενα παντως μ' αρεσει :oops: Δεν ξερω αν τοσα χρονια συνηθισα το σχημα που μενει ιδιο αλλα μ' αρεσει. Οπως και το χρωμα αυτο :oops:


+1
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#610959 Ούτε Plus, ούτε Alltrack.
Σε αμερικάνικες σελίδες λένε για όχι και το SW. Ίσως για την αγορά τους.
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#613471 Βρήκα το ευαίσθητο σημείο από τα passat. Το μπλε είναι 20 ετίας νομίζω. Μου έκανε εντύπωση η φθορά σε παραπλήσια σημεία όπου έχει φύγει ένα? στρώμα μπογιάς... ΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#616812 To όχημά μου για το ΣΚ. Αρκετά καλό θα έλεγα. Υπολείπεται κατάτι από την κορυφή της κατηγορίας σε ότι αφορά την ποιότητα εσωτερικού αλλά το βρίσκω αρκετά εμφανίσιμο και από τη σύντομη βόλτα που του έκανα είναι σίγουρα πολύ καλύτερο στο δρόμο από το εντελώς φορτηγό XC90.

ΕικόναΕικόνα
Εικόνα
Εικόνα

< >