Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By cruzakias
#1660 Cevrolet Cruze




Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#158950 Φιλος πηρε Spark χιλιαρι του 2011, βασικοτερο των βασικων. Δεν εχει μπροστα προβολεις ομιχλης. Μπορουμε να τους βαλουμε τωρα? Αν παμε δλδ στην αντιπροσωπία θα μας τους τοποθετησουν?

.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#158953 Αθηνα μενει ο φιλος;
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#158971 Ναι

.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#158977 Πολλες ομιχλες δλδ.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#158981
mirage έγραψε:Πολλες ομιχλες δλδ.


Που ξερεις αν ταξιδεύει εκτός Αθηνών?

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#158984 Και εκτος Αθηνων να ταξιδευει δεν το λες το βασικοτερο ολων. Παντως ναι γινονται retrofit
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#159002 Στην Ελλάδα ελάχιστες φορές θα χρειαστούν οι προβολείς ομίχλης, αν δεν μένεις σε εντελώς συγκεκριμένες περιοχές, πχ Γιάννενα.
Ειδικά για αυτοκινητάκι πόλης σαν αυτό, εντελώς πεταμένα λεφτά ΙΜΗΟ.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#159206 Όντως ρε παιδιά. Στο κόρσα που έχει, τα ανάβω μόνο σε τίποτα τελείως επαρχιακούς, με στροφές, δρόμους γιατί δίνουν λίγο καλύτερη ορατότητα περιφερειακά. Σε ομίχλη δε, άντε να έχω πέσει 2-3 φορές στη ζωή μου συνολικά. :hmmm:

Βέβαια στην πόλη υπάρχουν και κάτι ζωάδια που κυκλοφορούν με τα μικρά φώτα+προβολάκια. :rant:
Άβαταρ μέλους
By cruzakias
#230146 Καλησπέρα στο φόρουμ.
Μήπως κάποιος φίλος έχει αντιμετωπίσει πρόβλημα με την μονάδα BCM του cruze?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#230171 Τι έγινε;
Άβαταρ μέλους
By cruzakias
#230296 Ξαφνικά δεν άνοιγε το πορτ μπαγκάζ, δεν δούλευαν τα πίσω φώτα και τα στόπ, και δεν έριχναν νερό τα πιτσιλιστίρια. Πήγα στην αντιπροσωπία και μου είπαν ότι έχει βλάβη η μονάδα BCM και η καινούρια κάνει περίπου 730 ευρώ!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
By drdino
#230304 Λίγο που έψαξα στο ίντερνετ, έχουν κι άλλοι το πρόβλημα. Τα πιτσιλιστίρια μπροστά δεν δουλεύουν; Είναι στο ίδιο κύκλωμα;