Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#656881 Ας συνεχίσω να γράφω.Πηγα σήμερα για το service των 90 χιλιάδων και τελικά από τα πίσω αμορτισέρ το δεξιά δουλεύει 23% και το αριστερά σχεδόν 50(γι αυτό και κοπανούσε το αυτοκίνητο)..Τώρα τι βάζουμε;Μενουμε στα μαμα ή πάμε σε καμία άλλη λύση ; Θα πρέπει να τα αλλάξω και τα 4 ή μόνο τα πίσω που έχω θέμα;


< >
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#661201 https://www.bloomberg.com/features/2020-ghosn-nada-nissan/?sref=zQtH7y5q

Το ιστορικό της δίωξης του Carlos Ghosn από τη Nissan, ξεκινώντας από ένα penetration testing (δοκιμή των συστημάτων ασφαλείας ενός δικτύου υπολογιστών).
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#661371
funkyreverend έγραψε:penetration testing


Μέχρι να διαβάσω την επεξήγηση στην παρένθεση, είχα καταλάβει κάτι εντελώς διαφορετικό... :innocent:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#661475 Δεν το σκέφτηκα καθόλου, έπρεπε να χρησιμοποιήσω το pentesting που είναι πλέον πιο διαδεδομένο, για ευνόητους λόγους. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#661513 Αυτά ενίοτε για κάποιους καταλήγουν και σε double penetration του είδους που φαντάστηκε ο Δίας

< >
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#664309 Δε μου αρέσει καθόλου το χρώμα και η υπερβολικά τετραγωνισμένη εισαγωγή.

Side profile και πίσω είναι :inlove:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#664310 Η τετραγωνισμένη εισαγωγεί τραβάει μάλλον από δω (240Z μείον τον προφυλακτήρα):
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#664324
diplomat έγραψε:Δε μου αρέσει καθόλου το χρώμα και η υπερβολικά τετραγωνισμένη εισαγωγή.

Side profile και πίσω είναι :inlove:


Ακριβώς το ίδιο. Η εισαγωγή έρχεται από το 240Ζ αλλά ο προφυλακτήρας του έκανε μεγάλη διαφορά στην τελική εικόνα.

Το χρώμα το κάνω μούχτι επειδή είναι πρωτότυπο, ακόμα και αν είναι σχεδόν έτοιμο προς παραγωγή.

Περισσότερο με πειράζει ότι δεν σκέφτηκαν τους ρύπους/ηλεκτρικά/υβριδικά και το βγάζουν μόνο ΗΠΑ. Εμάς πάλι στην απ'έξω...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#664332 ωραιο απο εμπρος,ωραιο και το προφιλ,αλλα πισω ουτε ομορφο ειναι,ουτε καποιο Ζ μου θυμιζει.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#664335 Ονειρεμένο σχέδιο!
Λίγο με χαλάει η μπροστά εισαγωγή αλλά στο σύνολο του είναι πανεμορφο.

Χάλια επιλογή χρωμάτων στις παρουσιάσεις των πρωτότυπων τους.
Εικόνα
Αυτός που τα αποφασίζει ... να απολυθεί.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#664346 Εικόνα

Και σε λευκό κουκλάκι είναι