Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By postruck
#363107 Απο υπερβαρο να το καταλάβω,αλλα απο σαπίλα στο πλαίσιο?? :lipsealed: :dizzy: Αν το έφτιαχναν στην Ιαπωνία θα είχαν αρχίσει να κάνουν χαρακίρι! Στην Ελλάδα υπάρχει ανάλογη περίπτωση??
Ο Χαλακατεβάκης θα πρέπει να ασχοληθεί με το θέμα και να τους κάνει κανα σεμινάριο για κατασκευές,ποιότητα χάλυβα,κ.τ.λ.!!! :lol:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#363113 To 2012 ή το 2013 υπήρξε ανάκληση για αυτό το λόγο για τα Navara που φτιάχτηκαν στην Ισπανία μέχρι το 2010. Κάμποσες χιλιάδες ήταν.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#365743 Εικόνα

Καίει τo GT-R...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#367051 Σε συνέχεια του παραπάνω:

Αρκετά πλοίο στο δρόμο με άθλιο μπροστινό, καλή ηχομόνωση και μοτέρ. Το cvt το έχουν ρυθμίσει ώστε να θυμίζει συμβατικό αυτόματο, αλλά δεν με ενθουσίασε. Σε ημερήσιο ταξίδι 700 χλμ δεν έκαψε τίποτα πάντως, 6λ/100 χλμ μέση στο τριπ, με σταθερές ταχύτητες γύρω στα 120-130.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JBT
#381341 Τσακάλια για Μίκρα στην Σαλονίκη πού θα βρω;
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#381353 Τα σαρκοβορα θηλαστικά λες;
Στην Κερκίνη έχει πολύ πραμα.

sent >
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#381357 Συνεργείο ψάχνει ρε παιδία... Να είναι "τσακάλια" όμως...
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#381358 Πάνε στον Καρανικόλα εκεί στο παλατάκι και πες του ότι είσαι δικός μου.

sent >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#381360 Α! Οκ!

Ζαχαριαδης
Λυσιμάχου 6, Ποσειδώνιο

Παρτουλας
Ύδρας 20 και Ευριβιαδου, Κάτω Τούμπα.

Εξουσιοδοτημένα συνεργεια της Nissan και τα δυο.

Στο πρώτο ο κος Λάζαρος πολλά χρόνια μάστορας ξέρει τα πάντα. Εκεί πάμε οικογενειακως τα δικά μας.
Στο δεύτερο ο Γιάννης επίσης πολύ καλός. Τον ξέρω από το Qashqai club.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#381361 Στο Λάζαρο πάτε ρε κοσνέο; Απορούσα ποιος πάει εκεί... :lol:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#381394
rocsta έγραψε:Στο Λάζαρο πάτε ρε κοσνέο; Απορούσα ποιος πάει εκεί...

Απ' ότι έχω δει στην Nissan τον έχουν σε μεγάλη υπόληψη και σαν τεχνίτης είναι πολύ καλός. Στις τιμές έχω ακούσει ότι τσιμπάει λίγο αλλά όσες φορές πήγα ουρά είχε...

saxon_747 έγραψε:Ο Παρτουλας όντως καλός


Ο Γιάννης είναι πολύ καλό παιδί. Πρόθυμος, εξυπηρετικος και με καλές τιμές/χρεώσεις. Επίσης έχει πολύ κίνηση.