Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#692768 Πολύ διαφορετικό hybrid!
Κινείται μόνο απο τον ηλεκτροκινητήρα, τον οποίο φορτίζει ο βενζινοκινητήρας. Ενδιαφέρον, ελπίζω να μην έχει 40χιλ...
Άβαταρ μέλους
By soprano
#692787 Ομορφότερο νομίζω σε σχέση με τον απεχθές πρόγονο του.το τωρινό μοντέλο δεν το πήγαινα καθόλου...το πρώτο;ένα αίσχος.

.
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#692788 το μεγαλωσαν γενικα
εχει +50lt στο πορτ μπαγκαζ
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#693008

Πολύ συμπαθητικό.
Αν εξαιρέσεις το 3008 που είναι πανάκριβο, από την κατηγορία μου αρέσει πάρα πολύ το Hyundai Tuscon.
Άβαταρ μέλους
By vagmann
#693026 ...είναι κοντός αυτός ο χάλιας της παρουσίασης ή είναι πολύ ψηλό το QQ...??? :lol:

Τώρα που το ξαναβλέπω είναι too much αυτά τα φωτιστικά σώματα μπροστά.... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#693043 Είναι του χόμπιτ' ρε

Χαχαχαχα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#701804 Διαρροή νέων φωτογραφιών του Nissan Z
Νέες εικόνες του Nissan Z διέρρευσαν στο διαδίκτυο, και μάλιστα χωρίς σχεδόν κανένα είδος καμουφλάζ

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


Ολόκληρη η σειρά Ζ θα διαθέτει έναν 3λιτρο υπετροφοδοτούμενο 6κύλινδρο κινητήρα, ο οποίος υπολογίζεται ότι θα αποδίδει περί τους 400 ίππους. Θα προσφέρεται με χειροκίνητο αλλά και αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων (πιθανότατα αυτό των 9 σχέσεων της Mercedes-Benz), ενώ η κίνηση θα μεταφέρεται στο δρόμο αποκλειστικά από τους πίσω τροχούς.

https://www.gocar.gr/news/new-models/35 ... XXbXqwDrrs
Άβαταρ μέλους
By 224v
#701814 Επιτέλους ένα πισωκίνητο με 400 άλογα και πιθανόν με λογική τιμή σε όμορφο σχήμα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#701822 Το οποίο όμως δεν θα έρθει Ευρώπη.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#701919 Με 3000 κυβικά λογικό, αν και τα GTR ήρθαν!!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#701923 Tι σχέση έχουν τα κυβικά με το αν θα ερθει στην Ευρώπη;
Άβαταρ μέλους
By 224v
#701926 Λάθος μου εννοούσα Ελλάδα, με τη φορολογία που δεν τα ευνοεί. Σίγουρα μερικά θα έρθουν, από θαυμαστές της μάρκας και δικαίως.

< Note >