Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#485055 Ελπίζω να διορθώθηκε η ανάρτηση, οι χώροι και να μην χτυπάς το γόνατο στην κεντρική κονσόλα... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#485059 ΔΕΝ είχε πρόβλημα η ανάρτηση λέμε :rtfm:
Το πορτ μπαγκαζ ναι.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#485067
markvag έγραψε:Ελπίζω να διορθώθηκε η ανάρτηση, οι χώροι και να μην χτυπάς το γόνατο στην κεντρική κονσόλα... :lol:


Tι είχε η ανάρτηση;
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#485070 Δε μας διαβάζετε τακτικά κ.Μοντεράτορα . Η ανάρτηση κατά Μάρκον = βάρκα-γυαλό .
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#485071
Anonymous Founder έγραψε:Εμένα μου αρέσει πολύ περισσοτερο η προηγούμενη μούρη, με αναφορές στην... Aston Martin! :inlove: :help:
Κατά τ' άλλα, τουλάχιστον δεν το μεγάλωσαν κι άλλο!
+1

Το μπροστά είναι πολύ όμορφο.
Το πίσω όχι στο ίδιο επίπεδο, αλλά οκ.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#485074
mousatos έγραψε:Δε μας διαβάζετε τακτικά κ.Μοντεράτορα . Η ανάρτηση κατά Μάρκον = βάρκα-γυαλό .


Σας διαβάζω πολύ τακτικά αλλά το f/l Focus δεν είχε κάποιο πρόβλημα στην ανάρτηση για να χρειάζεται διόρθωση. Εκτός αν θεωρείς σωστό να αναπαράγεται ένα σχόλιο σε κάθε κουβέντα περί φίκου ενώ έχουμε πει άπειρες φορές ότι δεν ισχύει.

Τώρα οκ, αν το f/l είναι βάρκα γυαλό, μάλλον έχουμε διαφορετικές απόψεις για το πώς πρέπει να συμπεριφέρεται ένα μικρομεσαίο οικογενειακό αμάξι.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#485084
Asimov έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Εμένα μου αρέσει πολύ περισσοτερο η προηγούμενη μούρη, με αναφορές στην... Aston Martin! :inlove: :help:
Κατά τ' άλλα, τουλάχιστον δεν το μεγάλωσαν κι άλλο!
+1

Το μπροστά είναι πολύ όμορφο.
Το πίσω όχι στο ίδιο επίπεδο, αλλά οκ.
Είπε άνθρωπος που του άρεσε το ASTRA.

TO OPEL TO ASTRA!

Μου θυμίζει ν40 μπροστά και Pulsar πίσω.Μιεχ θα πω από την φωτογραφία

Από το Redmi Note 4
Edit.
Μόλις μου θύμισαν από το κοντρόλ ότι και το Polo του αρέσει.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#485098 Απο αυτη την μια και μοναδική φωτογραφία μοιάζει με διάφορα άλλα, αλλά δεν με χαλάει κιόλας. Έχει ενδιαφέρον....
Μια λεπτομέρεια που με παραξενεύει κάπως είναι που δεν έχει πλέον 3ο πλευρικο παράθυρο όπως οι προηγούμενες γενιές.

Στο τωρινό το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν η κεντρική κονσόλα του ενώ εξωτερικά παραμένει ωραίο.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#485099
Νίκος Παππάς έγραψε:
Asimov έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Εμένα μου αρέσει πολύ περισσοτερο η προηγούμενη μούρη, με αναφορές στην... Aston Martin! :inlove: :help:
Κατά τ' άλλα, τουλάχιστον δεν το μεγάλωσαν κι άλλο!
+1

Το μπροστά είναι πολύ όμορφο.
Το πίσω όχι στο ίδιο επίπεδο, αλλά οκ.
Είπε άνθρωπος που του άρεσε το ASTRA.

TO OPEL TO ASTRA!

Μου θυμίζει ν40 μπροστά και Pulsar πίσω.Μιεχ θα πω από την φωτογραφία

Από το Redmi Note 4
Edit.
Μόλις μου θύμισαν από το κοντρόλ ότι και το Polo του αρέσει.
Corolla έχεις.

ΓΙΑ ΌΝΟΜΑ

:shifty:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#485129 Εμένα δεν μου αρέσει που έχει αριστερά την τάπα βενζίνης :thumbsdown:

Ρε...είστε σοβαροί τώρα; Απο την μια αυτη φωτογραφία προφίλ βγάλατε συμπεράσματα για την μούρη τον κωλο κτλ;
Απο το πλάι πάντως, ωραίο δείχνει. Και ωραίο χρώμα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#485130
Zeus έγραψε:Εμένα δεν μου αρέσει που έχει αριστερά την τάπα βενζίνης :thumbsdown:
.


γιατι?
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#485133
Zeus έγραψε:Εμένα δεν μου αρέσει που έχει αριστερά την τάπα βενζίνης :thumbsdown:

Ρε...είστε σοβαροί τώρα; Απο την μια αυτη φωτογραφία προφίλ βγάλατε συμπεράσματα για την μούρη τον κωλο κτλ;
Απο το πλάι πάντως, ωραίο δείχνει. Και ωραίο χρώμα.
Έλα ντε.
Σπάω το κεφάλι μου για να καταλάβω πως βγαίνει συμπέρασμα από μια τέτοια φωτογραφία...
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#485139
dimviii έγραψε:
Zeus έγραψε:Εμένα δεν μου αρέσει που έχει αριστερά την τάπα βενζίνης :thumbsdown:
.


γιατι?

Γιατί ετσι :rant:



Προφανώς αστειεύομαι...δεν ήταν τόσο προφανές ε; :oops:
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#485179 Από αυτή τη γωνία ωραίο φαίνεται.
Χαζομάρα αν δεν έχουν βάλει ψηφιακό πίνακα οργάνων, που μάλλον δεν έβαλαν όπως φαίνεται από τις κατασκοπευτικές φωτο.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#485248
drdino έγραψε:
markvag έγραψε:Ελπίζω να διορθώθηκε η ανάρτηση, οι χώροι και να μην χτυπάς το γόνατο στην κεντρική κονσόλα... :lol:


Tι είχε η ανάρτηση;


Στο pro face lift ήταν βάρκα γυαλό, στο fl απ' ότι λένε όλοι (δεν το έχω οδηγήσει) όχι.