Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#414613 Τα 2ης γενιάς είναι πολύ αξιόπιστα.
Στα 200.000 χλμ μια κλειδαριά πορτ μπαγκαζ και μια βάση μηχανής έβγαλε το δικό μου, με τυπική συντήρηση.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#414656 Το 13ετιας mondeo του πατέρα μου έχει βγάλει μόνο έναν αισθητήρα λ.

Τώρα παρήγγειλε kuga.

< >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#414659 Χαμός με το Kuga fl. Κάθε μέρα σίγουρα θα πετύχω δύο τρία στο δρόμο. Επίσης ο Σφακιανάκης στον Κηφισό χθές είχε δεκάδες προς παράδοση!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#414667 Kuga fl = πολύ δυναμικό :inlove:
το βλέπω συνέχεια σε ένα υπέροχο gunmetal
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#414685 Πήρε το ST-Line σε λευκό με 1,5 βενζίνης και κάτι εξτραδάκια, xenon ηλιοροφές κλπ αν και τα περισσότερα τα έχει.

Βασικά το gunmetal του είπα να πάρει, αλλά μου απάντησε ότι αυτό είναι για τους νέους...για τους συνταξιούχους είναι το λευκό.

Όντως γίνεται χαμός γιαυτό του είπαν παράδοση τον...Οκτώβρη! :lipsealed:

Του είπα να περιμένει να βάζαμε μαζί τη παραγγελία και να προσθέσουμε κι ένα Focus RS αλλά βιάστηκε. :shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#414741
Nikos! έγραψε:Πήρε το ST-Line σε λευκό με 1,5 βενζίνης και κάτι εξτραδάκια, xenon ηλιοροφές κλπ αν και τα περισσότερα τα έχει.

Βασικά το gunmetal του είπα να πάρει, αλλά μου απάντησε ότι αυτό είναι για τους νέους...για τους συνταξιούχους είναι το λευκό.

Όντως γίνεται χαμός γιαυτό του είπαν παράδοση τον...Οκτώβρη! :lipsealed:

Του είπα να περιμένει να βάζαμε μαζί τη παραγγελία και να προσθέσουμε κι ένα Focus RS αλλά βιάστηκε. :shifty: :lol:


Eκανε σωστες επιλογες! :thumbsup:

Ενταξει το magnetic grey ειναι χρωματαρα του παει πολυ, αλλα αυτα ειναι και γουστα...
Και στο λευκο παντως ειναι πολυ επιβλητικο, καμμια σχεση τυπου "για συνταξιουχους" τουλαχιστονστο συγκεκριμενο αυτοκινητο... :)

Βαλε στην παραγγελια λιγο πριν τα τελη του 17' και ενα Magnetic grey Focus RS, με το εξτρα μπλοκε διαφορικο μπροστα... :iconcool:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#414750
Κίκιζας . έγραψε:
Nikos! έγραψε:Πήρε το ST-Line σε λευκό με 1,5 βενζίνης και κάτι εξτραδάκια, xenon ηλιοροφές κλπ αν και τα περισσότερα τα έχει.

Βασικά το gunmetal του είπα να πάρει, αλλά μου απάντησε ότι αυτό είναι για τους νέους...για τους συνταξιούχους είναι το λευκό.

Όντως γίνεται χαμός γιαυτό του είπαν παράδοση τον...Οκτώβρη! :lipsealed:

Του είπα να περιμένει να βάζαμε μαζί τη παραγγελία και να προσθέσουμε κι ένα Focus RS αλλά βιάστηκε. :shifty:


Eκανε σωστες επιλογες!

Ενταξει το magnetic grey ειναι χρωματαρα του παει πολυ, αλλα αυτα ειναι και γουστα...
Και στο λευκο παντως ειναι πολυ επιβλητικο, καμμια σχεση τυπου "για συνταξιουχους" τουλαχιστονστο συγκεκριμενο αυτοκινητο... :)

Βαλε στην παραγγελια λιγο πριν τα τελη του 17' και ενα Magnetic grey Focus RS, με το εξτρα μπλοκε διαφορικο μπροστα... :iconcool:
Εικόνα


Κάτσε να δούμε και το megane RS.

< >
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#419026 Τώρα νομίζω ότι πλέον μπορώ να ζητήσω ένα καλό discount για το Focus RS. :shifty:

Στα σοβαρά, ένα πολύ σημαντικό έργο πραγματοποιήθηκε στην Αμερική, στο development center της Ford στο Michigan.

4K SXRD projectors form “backbone” of Ford design

Κλείσαμε ένα ακόμα, σε Γερμανό κατασκευαστή όμως όχι με λύση προβολέων, αλλά με LED wall. Μόλις είναι ανακοινώσιμο θα το αναφέρω. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By glf
#419052 Σήμερα μετράμε βαλβίδες και αλλάζει και ρουλεμάν ημιαξονίου. Και βαλβολίνες. Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#423065 @drdino: Το νέο Fiesta έχει πίσω πολλαπλούς; Έτσι γράφει το φυλλάδιο του. :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#423081 Επίσης βλέπω ότι έχει μπει ελληνικός δάκτυλος στο εξωτερικό design (exterior design director ---> George Saridakis).
Άβαταρ μέλους
By drdino
#423083
REALZEUS έγραψε:@drdino: Το νέο Fiesta έχει πίσω πολλαπλούς; Έτσι γράφει το φυλλάδιο του. :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Μπα, κάποιο λάθος στην μετάφραση έγινε ή κατά λάθος δώσανε μπροσούρα καινούριου Focus
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#423090
Giuseppe Busso έγραψε:Επίσης βλέπω ότι έχει μπει ελληνικός δάκτυλος στο εξωτερικό design (exterior design director ---> George Saridakis).

Πρεπει να έχει αρκετους Eλληνες στη Ford,ήταν και ο κολλητός μου παλιότερα.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#423092 Εχει μεγάλη μαφία, να τα λέμε αυτά.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#423155
drdino έγραψε:
REALZEUS έγραψε:@drdino: Το νέο Fiesta έχει πίσω πολλαπλούς; Έτσι γράφει το φυλλάδιο του. :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Μπα, κάποιο λάθος στην μετάφραση έγινε ή κατά λάθος δώσανε μπροσούρα καινούριου Focus


Ευχαριστώ Ντίνο! :s_thumbsup


Κάποιο σοβαρό λάθος έχουν κάνει οι δικοί σου πάντως. Σελίδα 77: https://www.ford.co.uk/content/dam/guxe ... Fiesta.pdf