Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#798525 Προσπαθούν να κοπιάρουν τον koubeast και πέτυχαν την πυρηνική σύντηξη αλλά όχι αυτόν.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#798526 Για τον Koubeast δεν θα μιλάτε επί ματαίω, για τον Koubeast!!! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#798529
bibendum έγραψε:Ο koubeast έχει άκρες και στην Ελβετία;
Θα τον βάλουν στο νέο χιλιάρικο
Άβαταρ μέλους
By edmond
#798547 Καλησπέρα... :s_bye
Καλησπέρα και στον παπαφάνκυ... :s_bye :s_bye
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#798600
nomarxis έγραψε:@mirage Ευχαριστώ πολύ!

Το Ford κατέβηκε Ήπειρο για να τύχει περίθαλψη Koubeast .
Καλοταξιδο να είναι.

Τί περιποίηση;
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#798622
Νίκος Παππάς έγραψε:
nomarxis έγραψε:@mirage Ευχαριστώ πολύ!

Το Ford κατέβηκε Ήπειρο για να τύχει περίθαλψη Koubeast .
Καλοταξιδο να είναι.

Τί περιποίηση;


Ευχαριστώ
Την εύρεση σωστού και καλού μάστορα :iconcool:
Τελευταία επεξεργασία από nomarxis και 19 Δεκ 2022, 00:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#807903 Το έγραψε και ο Dimsabas στο site του, και το παρουσίασε όπως το έλεγε το δελτίο τύπου: σαν... ευκαιρία!
viewtopic.php?p=807894#p807894

Έχουμε ξεφύγει εντελώς μου φαίνεται, σε αυτά τα λεφτά πριν 15 χρόνια έπαιρνες Golf GTI DSG ή BMW 120i (xo-xo-xo). :s_shout :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#807906 δεν θα είχα προσωπικά πρόβλημα να πάρω λιγότερους χώρους , άλογα ή κυβισμό αν μου έδινε κάτι άλλο π.χ αναμενόμενη αξιοπιστία, εξωφρενικά ποιοτικό / όμορφο σαλόνι ,καλύτερη εμφάνιση, όλα τα γκιζμος , κλέβερ ηλεκτρονικά κλπα

π.χ πριν απο χρόνια , θυμάμαι οτι στα ίδια λεφτά του Mazda 2 1500 με τα 115 έπαιρνες αντίστοιχο Fiesta 1.5 (ή 1.6 :hmmm: ) με 200 χόρσια και προφανώς αυτό δελέασε εύκολα κόσμο.

Προτιμούσα όμως το design του Mazda, προτιμούσα το σαλόνι του Mazda και ενώ προφανώς υπερτιμολογούνταν , θα πήγαινα να του ρίξω μια ματιά αντί να πάω καρφί για μια αξιότιμη αντιπροσωπεία της Φόρντ.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#807907
Anonymous Founder έγραψε:Το έγραψε και ο Dimsabas στο site του, και το παρουσίασε όπως το έλεγε το δελτίο τύπου: σαν... ευκαιρία!
viewtopic.php?p=807894#p807894

Έχουμε ξεφύγει εντελώς μου φαίνεται, σε αυτά τα λεφτά πριν 15 χρόνια έπαιρνες Golf GTI DSG ή BMW 120i (xo-xo-xo). :s_shout :s_rofl
Μηχανολογικά είναι πολύ άρτιο. Κι έχοντας οδηγήσει και τις δύο πιο κοντινές του εκδόσεις (αυτόματο χιλιάρι με 155 και το πραγματικό ST), θα είναι πολύ ωραίο στον δρόμο.
Δεν καταλαβαίνω πού το χαρακτήρισα ευκαιρία. Ίσα ίσα που είναι πανάκριβο.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#807909 Ε, όπως το γράφεις, εγώ κατάλαβα πως η τιμή είναι καλή, όχι το αντίθετο. Συμφωνούμε λοιπόν πως το "τιμή ΣΟΚ!" εννοεί πως είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ, σωστά;