Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#391414 αλλάζει και το focus μαζί με το fiesta;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#391416 Έχει δρόμο ο φικος ακόμα.
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#394386 Φανταστικό αυτοκίνητο , το σχέδιο του άξιος συνεχιστής του τρομερού GT 40 :inlove: (που κατατρόπωσε τις Ferrari στο Le Man τα τέλη του 60 , μη τα ξεχνάμε αυτά ) από όπου να το κοιτάς δε βρίσκεις κάτι περιττό αλλά ταυτόχρονα δε δείχνει βαρετό (το αντίθετο) ούτε θυμίζει άλλα super car!
Άβαταρ μέλους
By drdino
#394392 Mέσα είναι ΣΤΕΝΟ (δεν βοηθάει ότι κι εγώ είμαι κοντός για τα κιλά μου ) αλλά τουλάχιστον δεν σφήνωσα όταν μπήκα. Στον ποπολ@ρο θα αρέσει αρκετά, θυμίζει λιιιιγο Elise αλλά τελικά δεν ακουμπάνε οι ώμοι με τον συνεπιβάτη.

Παλιότερη φώτο:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#394458

Άβαταρ μέλους
By drdino
#394767
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#394829 Πράγματι από το παραπάνω video φαίνεται ότι κάθε '' τρύπα'' κάθε ''σίτα" κάθε σπόιλερ έχει ένα σκοπό και από αυτά που δε φαίνονται όπως το ενσωματωμένο στο σασί roll cage αλλά και η επιλογή του κινητήρα , ο σκοπός είναι αγώνες :superman:

Πιστεύω και εύχομαι ότι όσα αγοραστούν να λιώσουν στις πίστες :thumbsup: και όχι να αποθηκευτούν τρίτο υπόγειο γκαράζ για επένδυση :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#395654 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By RXristos
#395665 Αυτή την στιγμή ίσως η μόνη έκφραση του form follows function που είναι και ταυτόχρονα όμορφη!!! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#412956 Έχουμε κάπου κωδικούς για ανταλλακτικά Fiesta 1.6 2009 ?

Θέλω να πάρω δίσκους και τακάκια online και μετά να πάω σε έναν καλό που μου είπανε
Θεσσαλονίκη για πέρασμα , ώστε να μη με πιάσουν μέχρι αμυγδαλές :vava:

Βρήκα στο onparts.gr κάποια πράγματα και με εντυπωσιάζει οτι το set Brembo είναι 30Ε
φθηνότερο απο το μαμά της Ford. Τι φάση?