Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#574391
g8777 έγραψε:


2'30''

:s_roses

Σιγά βασικό τούρκικο είναι :lol: , δεν είναι φουλ εξοπλισμένο.
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#575066 Ο τρελός ο κολλητός από τη δουλειά πήγε κ έκλεισε σήμερα c63 amg! Περιμένω βόλτα σε 2 εβδομάδες!


< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#575155
PeterPan έγραψε:Ο τρελός ο κολλητός από τη δουλειά πήγε κ έκλεισε σήμερα c63 amg! Περιμένω βόλτα σε 2 εβδομάδες!


< >

Ο 'ανθρωπος πηρε αμάξι. Άσε τα κινεζοβόλβο και πάρε Μερκ :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#584104 E ναι,ειδικά το 4αρι εκείνης της εποχής...Για αυτό οι χειροκίνητες είναι τόσο ακριβότερες...
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#584253 Αν είχα τον χώρο θα έβρισκα μια καρότσα 1.8. καθαρή και θα έφτιαχνα μια ρεπλικα με m111 kompressor

< Note 6 >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584333 Μια χαρά σχέδιο ακούγεται! Το μόνο πρόβλημα με την 190, είναι νομίζω το τιμόνι και αυτό δεν φτιάχνεται. Πάντα θα έχει ασάφεια.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#584400 Λαμπάκι κινητήρα το πρωί η Β. Τι κάνουμε; Το παρακολουθούμε, μήπως σβήσει τελικά, ή σπεύδουμε στο συνεργείο; Βενζίνη έχουμε βάλει από συγκεκριμένο βενζινάδικο που χρησιμοποιούμε χρόνια.Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#584401 Σπεύδουμε συνεργείο και μετά πάμε για ανταλλαγή με γιαπωνέζικο.
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#584402 Σκωτσέζε κάτι μου λέει ότι θέλει καθάρισμα η πεταλούδα γκαζιού

< Note 6 >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#584403 Άρα μάλλον δύσκολα να σβήσει μόνο του. Κλείνει χρόνο και 7500km οπότε βλέπω να επισπεύδω το service. Είναι δύσκολο το καθάρισμα;
Ευχαριστώ Χρήστο.

< >
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#584413 Όχι εύκολο είναι το καθάρισμα αλλά θέλει διαγνωστικό να σβήσει.

< Note 6 >
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#584575
Obelix έγραψε:Αν είχα τον χώρο θα έβρισκα μια καρότσα 1.8. καθαρή και θα έφτιαχνα μια ρεπλικα με m111 kompressor

< Note 6 >

Είναι ευκολο?Έχει ξαναγίνει?
Στην Ελλάδα θα μπορούσε να κυκλοφορήσει?
Αμα έχεις τετοιο αμάξι πάντως καλύτερα να το κρατήσεις μαμά!
Εγω είχα βρει μια 2,3 16V μαύρη χειροκίνητη(εχει dogleg :help: ) που μου είπε ο Τεοκαρ ότι πουλιόταν αλλά τελικά δε ξαναρώτησα...
Για κάποιο λόγο η 2.3 είναι πιο ακριβή ή είναι η ιδέα μου?
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#584586 Ε, η 190 1.8 δεν έχει κάποια τρελή συλλεκτική αξία. Τουλάχιστον η replica που λέει θα είναι σούπερ στο δρόμο, αφού θα έχει γκάζι που οι περισσότερες 190 δεν είχαν.