Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#450507
cosneo έγραψε:Πόσο πολύ μ' άρεσαν οι πίσω κρυφές χειρολαβες σε 147 και 156. Και τις εχει και η Giulietta. Τώρα βέβαια και το Juke τις έχει...
Πάντως εγώ γελάω με το πόσος κόσμος δεν τις αντιλαμβάνεται, χθες βράδυ μία φίλη πήγε πάλι να μπει από την μπροστά πόρτα στο Κλιο για να καθίσει πίσω

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#450508
belgarion έγραψε:
cosneo έγραψε:Πόσο πολύ μ' άρεσαν οι πίσω κρυφές χειρολαβες σε 147 και 156. Και τις εχει και η Giulietta. Τώρα βέβαια και το Juke τις έχει...
Πάντως εγώ γελάω με το πόσος κόσμος δεν τις αντιλαμβάνεται, χθες βράδυ μία φίλη πήγε πάλι να μπει από την μπροστά πόρτα στο Κλιο για να καθίσει πίσω

< >


Συνέχεια αυτό συμβαίνει.
Παίρνω καμιά φορά καμιά φίλη και ενώ έχω μπει στο αμάξι, σκύβει από το παράθυρο και μου λέει "Μα από που να μπω τώρα;".
Από την πόρτα, της λέω. :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#450516
cosneo έγραψε:Πόσο πολύ μ' άρεσαν οι πίσω κρυφές χειρολαβες σε 147 και 156. Και τις εχει και η Giulietta. Τώρα βέβαια και το Juke τις έχει...

Και το Leon 2ης γενιάς.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#450563 GB σαν τους μπαρμπαδες με τις καρινες κανεις να ξερεις.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#450568
xenos έγραψε:GB σαν τους μπαρμπαδες με τις καρινες κανεις να ξερεις.


Η πλάκα (δεν είναι πλάκα) είναι ότι το ξέρω αλλά το κάνω επίτηδες. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#450642
cosneo έγραψε:Πόσο πολύ μ' άρεσαν οι πίσω κρυφές χειρολαβες σε 147 και 156. Και τις εχει και η Giulietta. Τώρα βέβαια και το Juke τις έχει...


+1.
Πρώτη απ'όλους η 156. Την οποία παρεπιπτώντος τη βλέπω και σήμερα και είναι μουναρα. Και μιλαμε για μοντέλο '97. :s_whiteflag
Μετά τις βαλανε και σε 147 και βέβαια σε leon ll κλπ.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#450716 Για ακόμα πιο κρυφές χειρολαβές πάτε σε κάποιες TVR, χωρίς χειρολαβές, κρυφό κουμπάκι κάτω από τον καθρέφτη...
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#451546
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#451904
:s_crazy
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#454029 Τη πέτυχα στη Πράγα. Είναι η νέα A Class.

Τη δοκιμάζουν εδώ...

ΕικόναΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#454193 Άλλη νεκροφόρα/παντόφλα μας βρήκε μετά την 1 series

< >