Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#548874 Υπαρχει οντως επιλογη, ειτε με 18"+ ζαντες (1040ευρω) ειτε με το πακετο AMG (3100) που εχει 18" ζαντες, να βαλεις την πολλαπλων συνδεσμων αναρτηση, ακομα και στο πιο "φθηνο" 1.6 ντιζελ. Σκετος κωδικος δεν ξερω αν υπαρχει..
Άβαταρ μέλους
By markvag
#548893
EDDIE_147 έγραψε:Η διαφορά μεταξύ της Α class και του Megane δεν είναι μόνο το σηματάκι.
Σε forum αυτοκινήτων δεν θα πρεπε να πετάμε τέτοια πράγματα.


To ξέρω αυτό, αλλά με τίποτα δεν θεωρώ πως οι όποιες διαφορές αξίζουν 10+ χιλιάρικα. :lol: Εσύ πιστεύεις δηλαδή πως αν κρύψουμε όλα τα σήματα και δώσουμε ένα Megane ή ένα 308 σε έναν μέσο οδηγό να τα συγκρίνει με μία Α class, θα νιώσει ποτέ κάποια διαφορά υπέρ της mercedes που να τον κάνει να πει "Ναι, αυτό το αμάξι αξίζει 10 χιλιάρικα (the sky is the limit βεβαίως) παραπάνω";;; Με τίποτα. Ούτε εγώ δεν πιστεύω να νιώσω (που υποτίθεται πως το ψάχνω και λίγο παραπάνω). :lol:


Νίκος Παππάς έγραψε:Mαρκοοοοοοοοοοοοοο!


Που το είχα δει;;; CLA με 1,3 και 90 ατίθασα γαλλογερμανικά άτια 25-26Κ η βασική (δεν θυμάμαι αν ήταν με τάσια, νομίζω), προσφορά αντιπροσωπείας! :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl

Αξίζει, πάρτε το! :s_rofl



BTW, χθες μιλούσα με τον πατέρα μου, που έχει μία C200 W203 fc auto με τον 1,8Κ 163 ίππων. Το αμάξι έχει πλέον 375Κ χλμ (είχα μείνει στα 320Κ εγώ :lol: ) και το μόνο "θέμα" που του έχει είναι πως του καίει κάπου 1 λίτρο λάδι / 5.000χλμ (πέρα από τη ραγισμένη κεφαλή στα 120Κ χλμ). Επειδή δεν πιστεύω να το έχει κάνει, να του πω να αλλάξει καδένα με την πρώτη ευκαιρία :hmmm: ; Έχουμε κάποια εκτίμηση για το κόστος αυτής της εργασίας; Το συγκεκριμένο ανταλλακτικό που ήταν ευαίσθητο όπως λέτε, έχει μήπως αλλαχτεί με βελτιωμένο; (βέβαια αν του πάει και η επόμενη καδένα 375Κ χλμ, είμαστε ΟΚ :lol: )

Πάει σε εκτός αντιπροσωπείας συνεργείο που το έχουν κάτι τύποι που δούλευαν παλιότερα στην αντιπροσωπεία. Του είπαν πως δεν είναι κακή αυτή η κατανάλωση λαδιού (λογικό αυτό), είναι λέει και καλό, γιατί λιπαίνει όλο την κύλινδρο... :s_crazy :s_shout :s_shout Δεν το σχολίασα, αλλά αν ξέρουμε κανέναν καλό με συνεργείο mercedes κατά βάση στην ανατολική Θεσσαλονίκη, ελπίζω να τον καταφέρω να αλλάξει.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#548904 Επομενως Μαρκο, η λυση ειναι να βαλει υγραεριο ο πατερας σου στην Μερκ.. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#548906
Zeus έγραψε:Επομενως Μαρκο, η λυση ειναι να βαλει υγραεριο ο πατερας σου στην Μερκ.. :iconcool:


:lol:

Όχι, δεν έχει υγραέριο και δεν πρόκειται να βάλει, ιδίως σε τόσο παλιό μοτέρ.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#548915 Κάτσε πλήρωνε τότε ,μην θες να σου κοστίζει 4 λεπτά το μιλι. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#548921
Νίκος Παππάς έγραψε:Κοστος 52 χιλιαρικα!!!!! :omg:

Παιρνεις δηλαδη 2 Focus 180 ιππων και περισευουν και λεφτα!! :lol:

Αλλα δεν ειναι premium :(


Mαρκοοοοοοοοοοοοοο!


οσο ενα εβο δλδ,το εντρυ λεβελ Α κλαςς.
και το βρισκουν και λογικο. :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#548924
dimviii έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Κοστος 52 χιλιαρικα!!!!! :omg:

Παιρνεις δηλαδη 2 Focus 180 ιππων και περισευουν και λεφτα!! :lol:

Αλλα δεν ειναι premium :(


Mαρκοοοοοοοοοοοοοο!



οσο ενα εβο δλδ,το εντρυ λεβελ Α κλαςς.
και το βρισκουν και λογικο. :lol:


Εικόνα

Ποιο Εβω τώρα, προστάτη έπαθε η Μερκ από το κατούρημα. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By 224v
#548959 ΣΤην εκθεση αυτές τις μερες στο Ελληνικο αν παει καποιος ας μας πει τιμες αρχικες και μετα τιμη εκθεματος… ετσι για να γελασουμε λιγο με το δουλεμα που μας ριχνουν οι αντιπροσωποι...ακου 52 χιλιαρικα… δυο Ghibli σε καλη κατασταση και 640 αλογα….
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#548995 Αρχική έκδοση --> 25 χιλιάδες.
Τιμόνι --> πολυουρεθάνης

Stefan -->
Εικόνα

Αν εξαιρέσουμε το τιμόνι με άρεσε.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#549041 Το είδα και ευχαριστώ πολύ! Πολύ χρήσιμο! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#550059 Τραγωδία. Ελεεινά μαλακό, υποστρέφει και έχει τάσεις πλεύσης ακόμα και σταματημένο στο φανάρι. Είναι και poverty spec'd τελικά. Το μοτεράκι είναι ψυχωμένο και το κιβώτιο καλό αλλά σα σύνολο νομίζω υπερέχει το vag 1.5 + dsg ενώ δεν απέχει πολύ το pug 1.2 + eat8.

ΕικόναΕικόναΕικόνα

Βλέπεις κι αυτή τη ΓΚΑΒΛΑ :inlove: στην παραδιπλανή θέση και ούτε γυρνάς το κοιτάξεις δεύτερη φορά το μερκ.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#550060 Η Sony φτιάχνει τις οθόνες; :lol: :lol: :lol:
Poverty spec όντως, αν και εντελώς άκυρη η επιλογή του Transformers Pack (TPAR-BR) :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#550061 Η φάση με τις οθόνες είναι Pixel, pixel παντού!

Δυστυχώς μου στείλανε το εν λόγω γιατί και καλά έχει 24.900€ ΛΤΠΦ και έτσι δεν πάει στη μαξ φορολογική κλίμακα.