Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By markvag
#495569 Αυτές τις οθόνες που τις πετάνε έτσι στην τύχη κάπου πάνω στο ταμπλό, τις βλέπω και θέλω να τις πετάξω... :lol:

Χώρια που κάτι με χαλάει στην εμφάνιση των τελευταίων benz... εκτός από τη δικιά σου Θωμά και τις W211, 212, στις άλλες κάτι δεν κάθεται καλά στο μάτι μου... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#495571 Προτμω την 213 εξωτερικα.

< >
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#495614 Αυτές οι φυτευτές οθόνες στην Ελλάδα με τη σκόνη θα είναι κάπως μπελάς στο καθάρισμα.... μη σου μείνει στο χέρι ψαχουλεύοντας να φτάσεις παντού με το πανάκι σου.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#495616
sknipper έγραψε:μη σου μείνει στο χέρι ψαχουλεύοντας να φτάσεις παντού με το πανάκι σου.


Αυτά καλό θα ήταν να μπαίνουν σε spoiler.




Άβαταρ μέλους
By Arrow
#495650
drdino έγραψε:
sknipper έγραψε:μη σου μείνει στο χέρι ψαχουλεύοντας να φτάσεις παντού με το πανάκι σου.


Αυτά καλό θα ήταν να μπαίνουν σε spoiler.




Φαντάσου να είναι two glover

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#497476 Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος τα μέλη κλήθηκαν να επιλέξουν από μοντέλα τα οποία παρουσιάστηκαν όλο το περασμένο ημερολογιακά έτος, με την προϋπόθεση να μην πρόκειται για απλές ανανεώσεις ή επαγγελματικά οχήματα, όπως επίσης να διατίθενται στην Ευρωπαϊκή αγορά. Η ψηφοφορία που έλαβε χώρα πριν από λίγες μέρες λοιπόν ανέδειξε Gay Car of the Year 2018 τη Mercedes-Benz E-Class Coupe. Δεν γνωρίζουμε εάν χάρηκαν ή απογοητεύθηκαν με το συγκεκριμένο τίτλο εκεί στη Στουτγάρδη, το ζητούμενο πάντως είναι η επίτευξη της διάκρισης και αυτή εν τέλει ήρθε. Η συγκεκριμένη Merc παρέλαβε το μοναδικό δαχτυλίδι από τον περυσινό εστεμμένο, το Fiat 124 Spider.

http://www.newsauto.gr/news/pio-anadich ... -gia-2018/
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#497516 Αν μη τι άλλο είναι καλογουστοι.
Απ' ότι διαβάζω έχουν φορέσει στέμμα και στα Mazda MX-5, Ford Mustang και Fiat 124 τα προηγούμενα χρόνια.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#503285 Like like like like like like

Άβαταρ μέλους
By mousatos
#503294 αντί για κίτρινες θα προτιμούσα πορτοκαλί ρίγες , το σχέδιο του αυτοκινήτου 1 κλικ πιο συντηρητικό από το προηγούμενο και εκείνη ...η τάλπα στο ταμπλό , μπλιαχ , αν και το τετράγωνο περίγραμμα μου έφερε γλυκές αναμνήσεις από integrale.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#503297 Ωραίο και μαζεμένο εξωτερικό, πραγματικά καταπληκτικό εσωτερικό, αλλά.
Ο ματτ το έβγαλε λιγότερο συμμετοχικό από κολφ. Και έχει και μιεχ ήχο.

Εγώ θα προτιμούσα κόκκινες ρίγες. :oops:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#503304 Τιμούλα έχουμε;;; Κάτι πήρε το μάτι μου για 32Κ για το βασικό 180cdi :s_sarcastic Δηλαδή πάμε για 35Κ μετά από μία γερή έκπτωση και αν προσθέσουμε 1-2 βασικά έξτρα... :s_sarcastic :s_sarcastic

Να το χαίρονται :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#503311 32k (θα) κάνει η βενζίνη 160 άλογα.
Προ εκπτώσεων -προωθητικών κλπ.
Εξοπλισμός βασικός για MB αλλά όχι ακριβώς βασικός για το Μ.Ο. των κατασκευαστών (πχ το διπλό ταμπλετ περιλαμβάνεται)
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#503312
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#506189

:s_biggrin :s_biggrin :s_biggrin