Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#22972
007 έγραψε:http://www.bbc.co.uk/news/special/2014/newsspec_8703/index.html

Φοβερη ιστορια (ωραιες pics) με το πιο πολυταξιδεμενο αυτοκινητο και ισως τον μεγαλυτερο ταξιδιωτη στην ιστορια.


:metalo: :omg: :superman: :thumbsup: :s_inlove :s_wacko :s_howdy



Δεν έχω λόγια..
Πραγματικό παράσημο για τους Gunther, Christine και Ottο αλλά και για τους ανθρώπους του Sindelfingen.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#23071
Silberpfeil έγραψε:
007 έγραψε:http://www.bbc.co.uk/news/special/2014/newsspec_8703/index.html

Φοβερη ιστορια (ωραιες pics) με το πιο πολυταξιδεμενο αυτοκινητο και ισως τον μεγαλυτερο ταξιδιωτη στην ιστορια.


:metalo: :omg: :superman: :thumbsup: :s_inlove :s_wacko :s_howdy



Δεν έχω λόγια..
Πραγματικό παράσημο για τους Gunther, Christine και Ottο αλλά και για τους ανθρώπους του Sindelfingen.

Εχμ νομίζω ότι είναι συμπαραγωγή Daimler-Steyr-Puch και κατασκευάζεται Αυστρία :lol:
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#23153
Thomas_C200K έγραψε:
Silberpfeil έγραψε:
007 έγραψε:http://www.bbc.co.uk/news/special/2014/newsspec_8703/index.html

Φοβερη ιστορια (ωραιες pics) με το πιο πολυταξιδεμενο αυτοκινητο και ισως τον μεγαλυτερο ταξιδιωτη στην ιστορια.


:metalo: :omg: :superman: :thumbsup: :s_inlove :s_wacko :s_howdy



Δεν έχω λόγια..
Πραγματικό παράσημο για τους Gunther, Christine και Ottο αλλά και για τους ανθρώπους του Sindelfingen.

Εχμ νομίζω ότι είναι συμπαραγωγή Daimler-Steyr-Puch και κατασκευάζεται Αυστρία :lol:


Ουψ... :oops: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#23429 ΕικόναMercedes-Benz 600 -W100 by Thomas Mantzas, on Flickr

Δεν χρειάζεται να ποστάρεις την ίδια φωτογραφία σε 3 topic. [mod]
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#23596
Thomas_C200K έγραψε:ΕικόναMercedes-Benz 600 -W100 by Thomas Mantzas, on Flickr

Δεν χρειάζεται να ποστάρεις την ίδια φωτογραφία σε 3 topic. [mod]

Σε 3 σχετικά τόπικ την πόσταρα, όχι σε 3 άσχετα :hmmm: :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#25397
:lol:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#25827
Silberpfeil έγραψε:Εικόνα


:thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#26318 Για πολλοστή φορά σήμερα. Για τα video χρησιμοποιούμε τον αντίστοιχο κώδικα που βρίσκεται στα BBCodes.
Όλοκληρο το link όχι μονο το id.

Επίσης μην ποστάρετε σκέτα λινκ αλλά με δυο λόγια περί τίνος πρόκειται. [mod]
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#35641 Όταν ο Κλαρκσον συνάντησε την SLS Black!!! :inlove: :metalo:


...'but today it is (SLS Blck) rather overshadowed by this (SLS Electric). Partly that's because this is the first car ever to come with its own high visibility jacket...' :lol:
Άβαταρ μέλους
By Cosmonaut21
#36437 Έχετε να προτείνετε κάποιο συνεργείο εξουσιοδοτημένο ή και εξειδικευμένο στα νότια προάστια;
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#36444
Cosmonaut21 έγραψε:Έχετε να προτείνετε κάποιο συνεργείο εξουσιοδοτημένο ή και εξειδικευμένο στα νότια προάστια;

Σταμπολίδης στο Ελληνικό σαν εξουσιοδοτημένος/αντιπροσωπία, μακρυά από ΕΚΚΑ πάντως :lol:
Εγώ πάντως πηγαίνω στους αδερφούς Τσελίκους στην Κερατέα σαν εξειδικευμενοι που είναι :thumbsup: :thumbsup:

Άσε και σκέφτομαι ποιόν από τους δύο να τιμήσω για το σερβισάκι μου :inlove: έχω και στο Αγρίνιο αξιόπιστη λύση :twisted:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#36453
Cosmonaut21 έγραψε:Έχετε να προτείνετε κάποιο συνεργείο εξουσιοδοτημένο ή και εξειδικευμένο στα νότια προάστια;

Κοιτα και την Τεοκαρ στη Κύμης.Τους συστησα σε φίλο με SLK και έμειναι που ευχαριστημένος.Του βρήκαν και τη γνωστη διαρροη λαδιου απο τους εκκεντροφόρους .
Άβαταρ μέλους
By Cosmonaut21
#36564 Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.Από ΕΚΚΑ εννοείται μακριά.Το Σταμπολίδη τον δοκίμασα αλλά πιο πολύ ώρα ασχολήθηκαν να αλλάξουν το διαφημιστικό πλαίσιο στην πινακίδα με το δικό τους παρά με το πρόβλημα που είχα τότε οπότε δεν ξαναπάω.Θα πάω σε κάποιο από τα άλλα 2 που μου συστήνετε και θα ενημερώσω.