Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By xenos
#481165 Εμένα μου αρέσει κα εξωτερικά, αν κ η τωρινή είναι ίσως ωραιότερη.
Το εσωτερικό πολύ ωραίο, αλλά φαντάζομαι δεν θα είναι στάνταρ έτσι. Αν είναι να δίνεις 40-50κ για ένα μικρούλι αυτοκίνητο, να το χέσω. Μόνο σε κάτι Α45 έχει νόημα.

Η bmw δεν ξέρω γιατί ακολουθεί το ίδιο (όμοιο χοντρικά) εσωτερικό στα περισσότερα μοντέλα, τόσα χρόνια. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By pik.
#481169
xenos έγραψε:Εμένα μου αρέσει κα εξωτερικά, αν κ η τωρινή είναι ίσως ωραιότερη.
Το εσωτερικό πολύ ωραίο, αλλά φαντάζομαι δεν θα είναι στάνταρ έτσι. Αν είναι να δίνεις 40-50κ για ένα μικρούλι αυτοκίνητο, να το χέσω. Μόνο σε κάτι Α45 έχει νόημα.

Η bmw δεν ξέρω γιατί ακολουθεί το ίδιο (όμοιο χοντρικά) εσωτερικό στα περισσότερα μοντέλα, τόσα χρόνια. :hmmm:

σε χωρες σαν την δικη μας ετσι ειναι.Αφου τα ζωα οι πολιτικοι ειναι γτπ.
Και που να πας Φιλιππινες ή Σιγκαπουρη ή Αιγυπτο. :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#481208
Zeus έγραψε:απορώ πως η τοποθέτηση μιας τεράστιας τετραγωνης οθόνης πάνω σε ένα ταμπλω θεωρείται ελκυστική


Κάποιοι θέλουν οθονούλες... :svivhaha:
Πονάνε τα μάτια μας!!! :tomato:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#481215
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#481216 Οταν θασαι με τη συζυγο η "χαϊ μερτσεντες" θα αναγνωριζει οτι ενα μηνυμα ειναι απο γκομενα να κανει μοκο ή θα στο διαβαζει μεγαλοφωνα; :lipsealed: :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#481217
Y.V έγραψε:Οταν θασαι με τη συζυγο η "χαϊ μερτσεντες" θα αναγνωριζει οτι ενα μηνυμα ειναι απο γκομενα να κανει μοκο ή θα στο διαβαζει μεγαλοφωνα; :lipsealed: :lol:


Y.V, στην γκαρσονιέρα μας στις 9 απόψε. Και μετά: :vava:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#481220

Άβαταρ μέλους
By sargus
#481342 Τελικά θα φοράει ημιάκαμπτο όπως είχε διαρρεύσει κάποια στιγμή;
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#481355
sargus έγραψε:Τελικά θα φοράει ημιάκαμπτο όπως είχε διαρρεύσει κάποια στιγμή;


Οι "μικρές" ναι. Οι δίλιτρες και πάνω και οι τετρακίνητες θα έχουν πολλαπλούς.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#481368
REALZEUS έγραψε:
sargus έγραψε:Τελικά θα φοράει ημιάκαμπτο όπως είχε διαρρεύσει κάποια στιγμή;


Οι "μικρές" ναι. Οι δίλιτρες και πάνω και οι τετρακίνητες θα έχουν πολλαπλούς.


Κρίμα!
Άβαταρ μέλους
By pik.
#481371
Y.V έγραψε:Οταν θασαι με τη συζυγο η "χαϊ μερτσεντες" θα αναγνωριζει οτι ενα μηνυμα ειναι απο γκομενα να κανει μοκο ή θα στο διαβαζει μεγαλοφωνα; :lipsealed: :lol:

με την συζηγο τα κινητα μπαινουν σε flight mode. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#481377
pik. έγραψε:
Y.V έγραψε:Οταν θασαι με τη συζυγο η "χαϊ μερτσεντες" θα αναγνωριζει οτι ενα μηνυμα ειναι απο γκομενα να κανει μοκο ή θα στο διαβαζει μεγαλοφωνα; :lipsealed: :lol:

με την συζηγο τα κινητα μπαινουν σε flight mode. :rtfm:


Απενεργοποιείς το Bluetooth χαχαχα
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#481496 Υπάρχει δεύτερο κινητό για την περίπτωση γκόμενας και όχι smartphone :rtfm: .
Παντως απογοήτευση μεγάλη η νέα σχεδιαστική ταυτότητα της Μέρκ. Ο κατήφορος ξεκίνησε από την νέα CLS, στην Α :( . Για λίγο ακόμα θα κρατήσουν C-E-S μέχρι να αλλάξουν γενιά και να τις ασχημύνουν έτσι.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#481506
Thomas_C200K έγραψε:Παντως απογοήτευση μεγάλη η νέα σχεδιαστική ταυτότητα της Μέρκ. Ο κατήφορος ξεκίνησε από την νέα CLS, στην Α :( . Για λίγο ακόμα θα κρατήσουν C-E-S μέχρι να αλλάξουν γενιά και να τις ασχημύνουν έτσι.


Το αντίθετο νομίζω Θωμά.
Επειδή εισαι "κουρσακιας" τα τωρινα 4θυρα C, E και S είναι σε εμφάνιση στην ασχημοτερη στιγμή τους ενω τα υπόλοιπα από το καλό στο καλύτερο.
Εκεί που δεν ... στα εσωτερικά τους. Ωραίο ταμπλό τους τελείωσε στην δικιά σου. Μετά το χάος...

Α! Κύριος?! Αυτά .... πακετάκι και μου τα στέλνεις! Εικόνα