Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#479129 burn out μεσα στην αντιπροσωπεια εχουν κανει? :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#479132
dimviii έγραψε:burn out μεσα στην αντιπροσωπεια εχουν κανει? :lol:


Όχι

























































Ακόμα... :innocent: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#479643 http://www.aclassclub.co.uk/forum/fl-ge ... KW=gearbox
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#479694 Τι ΑΜG και GTR.... αυτή η άτιμη η C111 ήταν το καλύτερό μου αυτοκινητάκι σαν παιδάκι, κάτι σαν παιδικό τραύμα που δεν μπορώ να ξεπεράσω.
Γενικά αυτό το σχήμα που έχουν και άλλα αυτοκίνητα πχ Lancia Montecarlo :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#479718 Teaserάκι της νέας A-class.


Kλασσικά όπως όλα τα νέα αυτοκίνητα, επικεντρώνονται στα gadgets. 3άμιση λεπτά βίντεο, 3 λεπτά λειτουργίες οθόνης :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#480633 Η Daimler δήλωσε ότι ανέστειλε τη συνεργασία της με έναν υπάλληλό της και κατέφυγε σε μια ανεξάρτητη νομική εταιρεία για να διερευνήσει τις δραστηριότητες μιας αμφιλεγόμενης ερευνητικής ομάδας που χρηματοδότησε πειράματα που ανάγκασαν πιθήκους να εισπνεύσουν τοξικές εκπομπές.

Η Daimler επανέλαβε ότι η εταιρεία «εξοργίστηκε :s_sarcastic από τη φύση και την εφαρμογή των μελετών και την εφαρμογή τους».

http://www.drive.gr/news/kosmos/daimler ... s-ekpompon
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#480643 Πέσαν από τα σύννεφα και αυτοί...

< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#480944 ομορφες οι συλλογες μιας και εχουν τοσα χρονια αγωνιστικη ιστορια.... θυμαμαι να εχω παει το 1972 στο μουσειο του Μοναχου τοτε και να εχουν μια κομμενη 917 κατα μηκος ωστε να φαινονται τα σωθικα της.... :lol:
Μου εκανε εντυπωση τα Hankook λαστιχα που ειχαν μερικες..... Μπραβο στους Κορεατες... (και εγω στο 2.24v τετοια περιπου βαζω!!!)
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#481050 https://www.topgear.com/car-news/geneva-motor-show/brand-new-mercedes-benz-class

Απ' έξω περίμενα κάτι περισσότερο από ένα υβρίδιο Α3 και Lexus. Μέσα είναι 5 χρόνια μπροστά από οτιδήποτε άλλο κυκλοφορεί στην κατηγορία. Ειδικά από την 1 series τα χωρίζει το χάος.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#481120 Πανέμορφη είναι μέσα-έξω. 2 μόνο σχόλια:
1. Η απελθούσα είναι ασύγκριτη κατά τη γνώμη μου.
2. Όσον αφορά το εσωτερικό, έχει κάποιο γενικότερα θέμα η Mercedes εναντίον της συμμετρίας; Τι πράγμα είναι αυτό ρε παιδί μου.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#481129 Φυσική συνέχεια του προηγούμενου είναι. Εκτεταμενο facelift...
Ωραίο σχήμα όπως και το προηγούμενο, πολύ ωραία πρόσοψη, άσχημα πίσω φώτα και το πιο αντιαισθητικο εσωτερικό της κατηγορίας.
Το ταμπλό όλο τζαμαρια δεν ...
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#481148 Με χαλάει η μούρη του στις φωτό...η μάσκα, τα φώτα...δεν ..πίσω εχει μια φωτό στο γκρι που μοιάζει με αυγό :thumbsdown: η τωρινή πολυ καλύτερη αισθητικά, τουλάχιστον απο τις φωτογραφίες.
Μέσα technology aside, θα το χαρακτήριζα bland, τετράγωνο και πολυ kitsch (φωτιζόμενο αεραγωγοι :slap: )...το Α3 εξακολουθεί στα δικά μου μάτια να εχει το καλύτερο εσωτερικό στην κατηγορία (premium C-Seg)..απορώ πως η τοποθέτηση μιας τεράστιας τετραγωνης οθόνης πάνω σε ένα ταμπλω θεωρείται ελκυστική απο τη μερκ και τη βάζει σε ολα της τα μοντέλα πλέον..
Άβαταρ μέλους
By Vagnar
#481152 ¨Βασικός¨ κινητήρας 1332 κυβικά. :s_crazy
__________________

Συμφωνώ με σχόλιο κάπου ότι ο πίνακας οργάνων είναι σαν να ξέχασε κάποιος 2 ipad στο ταμπλό. :vava:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#481153 Χαλια ειναι στα δικα μου ματια. Οπως και ολες οι σενταν που υιοθετουν αυτη την κουραμπιεδοειδη μορφη.

Στα suv τα παει καλυτερα, πλην της gla.

Οσο για τους φωτιζομενους αεραγωγους, τι να πεις. Ποιος διεστραμμενος νους το σκεφτηκε;