Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By deep purple
#652202 Έχεις νέο μήνυμα, sorry για την παρανόηση.

Μην βάζεις τέτοια βραδιάτικα θέλω να κοιμηθώ... :sleep:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#657108

Βαριά κουβέντα η "πιο ευχάριστη από Μ2 & Cayman" αυτή που εκστόμισε ο Άλεξ Γαλανόπουλος.
Άβαταρ μέλους
By BEAMS
#661977 G , dimvii, markvag alert :lol:

W 154/39
Serial Nο: 15
Τελευταίος αγώνας στις 3/09/1939 στο Βελιγράδι ,την ημέρα που Γαλλία και Μ.Βρεττανία κύρηξαν πόλεμο στη ναζιστική Γερμανία.
Την οδήγησε εκείνη την ημέρα ο Manfred von Brauchitsch ανηψιός του στρατάρχη Walter von Brauchitsch.
Πήρε pole, στον αγώνα ο ρυθμός του ήταν άπιαστος αλλά.....
η απίστευτη συνέχεια εδώ.

https://revsinstitute.org/the-collection/mercedes-benz/


ΥΓ
Μπροστά στη Γαλλική πρεσβεία :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#662120 :s_howdy :s_howdy :s_howdy

Καποια πουλακια μου σφυριξανε οτι με καλεσες :shifty:


Παμε;


Παμε.


Εικόνα

AMG MB 100 D

Απο εκει ξεκινησαν οι υποψιες για τα τα ντιζελ. :iconcool: Λογικο, ειχαν καρκινιασει :shifty: ολοι οι υπολοιποι με αυτα που εβγαζαν οι Αμεγκαιοι. :s_empathy

Οταν ανεβεις σε παω βολτα με την εκδοση της brabus :ninja: , εχω βγαλει τα παντα μετα την πολ/πλη εξαγωγης, τους ψοφησουμε ολνούς. :shifty: :shifty:

Πετρελαιο θερμανσης μην φερεις, εχω εγω ενα καλο με 87,77% μουργα. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By markvag
#662177
BEAMS έγραψε:G , dimvii, markvag alert :lol:

W 154/39
Serial Nο: 15
Τελευταίος αγώνας στις 3/09/1939 στο Βελιγράδι ,την ημέρα που Γαλλία και Μ.Βρεττανία κύρηξαν πόλεμο στη ναζιστική Γερμανία.
Την οδήγησε εκείνη την ημέρα ο Manfred von Brauchitsch ανηψιός του στρατάρχη Walter von Brauchitsch.
Πήρε pole, στον αγώνα ο ρυθμός του ήταν άπιαστος αλλά.....
η απίστευτη συνέχεια εδώ.

https://revsinstitute.org/the-collection/mercedes-benz/


ΥΓ
Μπροστά στη Γαλλική πρεσβεία :lipsealed:




Εικόνα

:inlove: :inlove: :inlove:

Βέβαια, το ότι υπήρξε άνθρωπος που οδηγούσε αυτό το πράμα με 300+χαω ειλικρινά με ξεπερνάει... :lol: Δεν μιλάμε για @@ επικών διαστάσεων, μιλάμε για παντελή έλλειψη αισθήματος αυτοσυντήρησης. :lol:

Είχαν όμως φρένα...

Εικόνα

:lol: :lol:


Απίστευτα οχήματα (κοντά 500 ίπποι;;; :omg: ) και απίστευτοι άνθρωποι... :inlove: :inlove: Και τί δεν θά 'δινα να έμπαινα μία φορά στο κόκπιτ και να το μετακινούσα για έναν γύρο σε μία πίστα. Απλή μετακίνηση φυσικά, δεν έχω τα @@ 8,777tn που χρειάζεται για να το οδηγήσω σωστά. :innocent: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#662187 Ενδιαφέρουσα ζωή ο Μάνφρεντ, από Sturmfuehrer στην ναζιστική ομάδα αγώνων ταχύτητας επικεφαλής της εθνικής ομάδας motorsport στην ανατολική Γερμανία.

Μαλλον επειδή κατάφερε να χάσει από Άλφα Ρομεο Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#663376

Τι αμαξάρα ειναι αυτό το s class...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#663451 Ωραια η ψησταρια μπροστά.
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#663478 αυτα βλεπει ο μητροπολιτης και δεν αλλαζει :innocent:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#671632 Disgruntled owner burns $300K Mercedes-AMG to the ground

Άβαταρ μέλους
By Kavas
#678540 Καλησπερα στην παρεα
Σκεφτομαι να αγορασω την c200 coupe.
αυτην την στιγμη εχω ενα bmw f20 βενζινη με 200 ιππους αυτοματο πολυ ευχαριστημενος απο επιδοσεις στησιμο κιβωτιο,αλλα θελω καινουργιο και coupe
Απο δυναμη και οδηγικη συμπεριφορα δεν ξερω πως θα ειναι καθως δεν υπαρχει πουθενα διαθεσιμο test drive
Γνωμες απο κατοχους και μη
Υσ αναφερθηκε οτι καταργηθηκε ο 1.5 eq και την θεση του πηρε διλιτρος με 204 ιππους και 30 κιλα ροπη
Άβαταρ μέλους
By Kavas
#678553 Μοντελο ναι w205
Εκδοση amg line.το παραπανω ειναι amg 43 η 63