Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#649698 είμαστε με πεθερό προς αναζήτηση αυτοκίνητου
τα κριτήρια λίγα και ξεκάθαρα, "μεγαλο suv πριν πεθανω" :innocent:

μπαίνουμε αντιπροσωπεία Hyundai, σαν να είμαστε αορατοι ενα πραγμα.
Ομολογώ οτι ειχε κοσμο αλλα ακομη και οταν ελαφρυνε η κατασταση δεν ασχοληθηκε κανεις. Πολυ αρνητικη εντυπωση. Οκ δεν ειπαμε να μας τραταρουν καφε και λουκουμακι αλλα ενα "δειτε εσεις και ερχομαι" βρε αδερφε

Πολυ ωραιο το Tucson, επιβλητικο και η μπροστα γριλια μουρλια. Τα χαλαμε στο εσωτερικο και στα πλαστικα παλαιας κοπης - ειλικρινα τις ιδιες πορτες πρεπει να ειχα στο Yaris του 03. Ειδικά το πλαστικο στα αγκωναρια των πισω καθισματων ισα που το ελεγες και τραχύ.
Πολυ καλη διαρυθμιση μεσα ομως, εκτιμησα τις μικρες λεπτομερειες που οπως εξτρα πτυσσόμενο σκιαδιο και στρογγυλό διακοπτακι στο ντουλαπακι που επιλεγεις εισροη αερα, πολυ, λιγο η καθολου
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#649699
ANEMOS έγραψε:
red_monster έγραψε:Μην ξεχάσεις να ξανακοιτάξεις τιμές εγκεφάλου μετά τον έλεγχο της αντιπροσωπείας !!

OK θα το κανω.Επισης δυστηχως ο πατερας μου ειναι στο τελος της ζωης του που του ειχα πληρη εμπιστοσυνη οποτε θα δω τι θα κανω.
Άνεμε μην παρασύρεσαι και του απαντάς, νομίζει ότι είναι έξυπνος όταν ειρωνεύεται τους άλλους
Άβαταρ μέλους
By JBT
#649701 Πήγα να δω το υβριδικό tucson και πραγματικά τα χρήματα που ζητούν δεν κατάλαβα πόθεν προκύπτει

Ψιλοαπογοητευθηκα
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#649702 προκύπτει αλλού στην ευρώπη με τους 3πλάσιους μισθούς.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#649713
Andreasdik έγραψε:
ANEMOS έγραψε:
red_monster έγραψε:Μην ξεχάσεις να ξανακοιτάξεις τιμές εγκεφάλου μετά τον έλεγχο της αντιπροσωπείας !!

OK θα το κανω.Επισης δυστηχως ο πατερας μου ειναι στο τελος της ζωης του που του ειχα πληρη εμπιστοσυνη οποτε θα δω τι θα κανω.
Άνεμε μην παρασύρεσαι και του απαντάς, νομίζει ότι είναι έξυπνος όταν ειρωνεύεται τους άλλους



Και ένα νήπιο θα καταλάβαινε ότι ο χρήστης άνεμος Κεντέρης τρολλάρει ασυστόλως :sorry:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#649721 Είπαμε, μόνο εσύ είσαι εξύπνος
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#649722 κι εγώ
Άβαταρ μέλους
By mirage
#649724
Andreasdik έγραψε:Είπαμε, μόνο εσύ είσαι εξύπνος
Ειναι ο εξυπνότερος όλων και ειναι και άμεμπτος αλλα είναι επισης προφανές πως ο ανεμος ειναι τρολ.

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#649767
mirage έγραψε:
Andreasdik έγραψε:Είπαμε, μόνο εσύ είσαι εξύπνος
Ειναι ο εξυπνότερος όλων και ειναι και άμεμπτος αλλα είναι επισης προφανές πως ο ανεμος ειναι τρολ.

< >


Ψυλλιάζομαι κανέναν funky πάλι από πίσω... :lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#649768 εγώ drίφτερ ή ότσο
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#649772
Andreasdik έγραψε:Είπαμε, μόνο εσύ είσαι εξύπνος


Δεν χρειάζεται να είσαι έξυπνος για να καταλάβεις τόσο εξόφθαλμο τρολλαρισμα. Λίγη εμπειρία σε φορουμ αρκεί
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#649774
REALZEUS έγραψε:
mirage έγραψε:
Andreasdik έγραψε:Είπαμε, μόνο εσύ είσαι εξύπνος
Ειναι ο εξυπνότερος όλων και ειναι και άμεμπτος αλλα είναι επισης προφανές πως ο ανεμος ειναι τρολ.

< >


Ψυλλιάζομαι κανέναν funky πάλι από πίσω...
Όχι, δεν είμαι τόσο προχωρημένος. Πάλι...!

< >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#649793
Andreasdik έγραψε:
ANEMOS έγραψε:
red_monster έγραψε:Μην ξεχάσεις να ξανακοιτάξεις τιμές εγκεφάλου μετά τον έλεγχο της αντιπροσωπείας !!

OK θα το κανω.Επισης δυστηχως ο πατερας μου ειναι στο τελος της ζωης του που του ειχα πληρη εμπιστοσυνη οποτε θα δω τι θα κανω.
Άνεμε μην παρασύρεσαι και του απαντάς, νομίζει ότι είναι έξυπνος όταν ειρωνεύεται τους άλλους


Τι πιο λογικό να παίρνει κάποιος ένα hot hatch 250 αλόγων και το πρώτο πράγμα που αναφέρει είναι η κατανάλωση στο eco mode. :s_rofl
Κατά τ άλλα ο άλλος υποτίθεται ότι το παίζει έξυπνος... :shifty:

Θα πόνταρα σε ΙΚΕ.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#649802
funkyreverend έγραψε:Πάλι...!


Σε πήρε η μπάλα λόγω συγγένειας... Megane CC Kympariko Edition calling... :lol:
Άβαταρ μέλους
By IKE
#649803
panos2171 έγραψε:Θα πόνταρα σε ΙΚΕ.



μη χρησιμοποιείς το όνομά μου επί ματαίω