Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#713664 Τα λέγαμε τα γράφαμε
Παίρνεις το xceed με 160 άλογα με κάτω από 23k
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#713667 Το Xceed δεν έχει πολυπερπατήσει πάντως, περίεργο.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#713668 Πολύς κόσμος δεν υπολογίζει καν την ΚΙΑ στις επιλογές του. Κακώς θα έλεγα εγώ, έχει πολύ καλά προϊόντα. Απλώς πια οι τιμές τις είναι στα ίδια με τους άλλους, και γι'αυτό και έχει ανταγωνισμό.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#713670
Anonymous Founder έγραψε:Πολύς κόσμος δεν υπολογίζει καν την ΚΙΑ στις επιλογές του. Κακώς θα έλεγα εγώ, έχει πολύ καλά προϊόντα. Απλώς πια οι τιμές τις είναι στα ίδια με τους άλλους, και γι'αυτό και έχει ανταγωνισμό.

Βαλε και την αδιαφορια για προωθηση τους απο την εισαγωγικη, τους πωλητες και θα καταλαβεις
Προσθεσε και οτι δεν υπαρχει δυνατοτητα να προσθεσεις εξοπλισμο, πρεπει να πας στην ακριβοτερη εκδοση.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#713672
Anonymous Founder έγραψε:Αυτόματο εννοείς
Για αυτόματο θες +2 χιλιάρικα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#713673 Το Kona που έβαλε ο GB είναι και αυτόματο. Άρα, αν βάλεις το αυτόματο, είσαι πάνω κάτω στα ίδια. Για μένα ακόμη κι έτσι θα ήταν η επιλογή μου, αφού το αυτόματο είναι εκ των ων ουκ άνευ.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#713675 Η αδιαφορία των εμπόρων είναι δεδομένη. Ακόμα περιμένω τηλ. για test drive του i10 σε αυτόματο. Το ύφος του πωλητή βέβαια όταν έφευγα από την αντιπροσωπεία, ήταν κάτι σε "έλα τώρα ρε φίλε που μου είσαι και απαιτητικός και μου θες και αυτόματο. Πάρε τώρα ότι υπάρχει αλλιώς άσε μας στην ησυχία μας".
Το "φτιάξιμο" των εξοπλισμών επίσης πρακτικά αδύνατο.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#713676 Ισχύει, είναι τραγικοί.
Είναι ο λόγος που ενώ το xceed μου άρεσε πολύ, δεν το προχώρησα.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#713680 Εμένα μου είχε κάνει εντύπωση πως ήταν φοβερά δυσκοίλιοι στο να προσθέσουν εξοπλισμό. Και πως είχαν πολύ λίγα test drive. Βέβαια αυτό ήταν πριν μπόλικα χρόνια. Γενικώς, υπάρχει μια χαλαρότητα νομίζω όντως στους πωλητές τους αλλά και στην συνολική προσέγγιση. Δεν γίνεται δηλαδή να μην έχεις αυτόματο, όταν η αγορά έχει αλλάξει άρδην και όλο και περισσότεροι το ζητούν.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#723694 Το Ioniq5 που συζητάμε στο Carspotting, σε τι κατηγορία τοποθετείται, σουπερμινι ή μικρομεσαίο??

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#723706 Θενξ γιου!!



< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#761727 :metalo: