Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#620461 εδω σε πολυ γρηγοροτερη χαραξη,παλι με φαρδια ελαστικα,πολυ μεγαλες γωνιες,και τα ιδια σκληρα πλαστικα στο ταμπλω. :inlove:

Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#626435 Λύκος
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#650308

Άβαταρ μέλους
By mousatos
#650313
Giuseppe Busso έγραψε:


wow , τέτοιο μπλουζάκι φορούσα στη δουλειά πιτσιρικάς τα καλοκαίρια, βοηθός μπογιατζή.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#650314 βρηκαν ολοι βημα στο γιουτουμπ,απο αυτοκλητους τεστερς αυτοκινητων,μεχρι ''γνωστες'' βελτιωσεων.
Άβαταρ μέλους
By sebastian
#650329 Καλυτερα να υπαρχει πληροφορια και να διαλεγεις τι θα καταναλωσεις, παρα σκοταδι.
Κι εδω που γραφεις, ενα παρομοιο βημα ειναι.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#650361
sebastian έγραψε:Καλυτερα να υπαρχει πληροφορια και να διαλεγεις τι θα καταναλωσεις, παρα σκοταδι.
Κι εδω που γραφεις, ενα παρομοιο βημα ειναι.


μα δεν υπαρχει πληροφορια.Εαν σου πω οτι εβαλα hks εκκεντροφορους,και εκανα προγραμμα ecutek ειναι πληροφορια?
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#650488 Τα βιντεάκια του τύπου τα ανέβασα γιατί υπέθεσα ότι κάτι θα λέει.
Τυχαία έπεσαν στην αντίληψή μου, είδα και τη μεγάλη διάρκεια, λέω δεν μπορεί...
Χθες βράδυ λοιπόν, άραξα και τα είδα στην TV.

Θα περιμένω και το 3ο μέρος για να βγάλω συμπεράσματα, αλλά μέχρι τώρα λέει σε 40+ λεπτά πόσες αμέτρητες χιλιάδες ευρώ έχω δώσει.
Πραγματικά θα ήθελα να δω ξανά από την αρχή και να κάτσω να αριθμήσω τις αλλαγές, να ψάξω πόσο κοστίζουν χοντρικά, να υπολογίσω επίσης εργατικά και να βγάλω μια σούμα. Ελπίζω να πει στο 3ο μέρος και να με βγάλει από τον κόπο.

Επίσης τι έμαθα εγώ; ή καλύτερα τι θυμήθηκα; γιατί πάνε πολλά χρόνια που έχω κόψει το Power Technics.
Ότι πόσα πράγματα υπάρχουν να βελτιώσεις που ούτε τα θυμόμουν. :dizzy:
Συγκλό!
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#650490 Μόλις βάλεις πρόγραμμα θα τα ξαναθυμηθεις!!

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#650492
Giuseppe Busso έγραψε:γιατί πάνε πολλά χρόνια που έχω κόψει το Power Technics.


Την παρουσιαση της Φιεσταρας την ειχες διαβασει?? :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#650505
Focusman91 έγραψε:Μόλις βάλεις πρόγραμμα θα τα ξαναθυμηθεις!!

< Note 8 >


Δεν έχω το μικρόβιο του tuning. Ο κάτοχος X-αμαξιού επίσης, διαφέρει πολύ από τον κάτοχο Evo/Scoobie στον τομέα αυτόν.
Δες το βίντεο και θα καταλάβεις.
Ο τύπος, με όλο το συμπάθειο, είναι πυροβολημένος. Λυπήθηκα τόσα λεφτά που έχω δώσει.
Και να πεις ότι έδωσε και την εντύπωση ότι ικανοποιήθηκε από το τελικό αποτέλεσμα.
Δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο. Σαν μαύρη τρύπα μου φάνηκε.


Geo f1 έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:γιατί πάνε πολλά χρόνια που έχω κόψει το Power Technics.


Την παρουσιαση της Φιεσταρας την ειχες διαβασει?? :s_tongue


:lol:
Τσου. Είχα κόλλημα με τα σαξόραλλα τότε. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#650507
Giuseppe Busso έγραψε:Ο τύπος, με όλο το συμπάθειο, είναι πυροβολημένος. Λυπήθηκα τόσα λεφτά που έχω δώσει.
Και να πεις ότι έδωσε και την εντύπωση ότι ικανοποιήθηκε από το τελικό αποτέλεσμα.
Δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο. Σαν μαύρη τρύπα μου φάνηκε.

καλα καταλαβες.
Άβαταρ μέλους
By sebastian
#650509 Το ειδα στα πολυ πεταχτα κ παλι ναι κανα 2 πληροφοριες για τον Χ θεατη κατω των 25 ειχε.
Γτ αυτη ειναι η πλειοψηφια των χρηστων της πλατφορμας.

Πχ. Το τι σημαινει κανω προγραμμα. Ολοι το θεωρουν κατι χαβαλετζιδικα απλο, ενω ουσιαστικα αν δεν εχεις γνωσεις κρεμεσαι απτα μπαλακια του προγραμματιστη.
Μια χαρα πληροφορια ηταν αυτη.
Εγω ας πουμε πληρωσα να την μαθω :vava:

Και τελος, ο τυπος εχει τιτλο τι εκανε στο ντιντιτ του κ αυτο ειπε.
Δε το παιξε προφεσορας.

Ισα ισα εμενα μου θυμησε κατι καμμενους απο τζογο, στο πως περιεγραφε να φευγουν τα χιλιαρικα.
Και στο ποσο δεν φαινεται και ιδιαιτερα κεφατος.