Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Chris
#658244 Παθων, επεσα πισω απο οριτζιναλ παντα με 5χμ και το δικο μου διαλυθηκε. Παιζει να ηταν και 4x4 το παντα, αρα ψηλος προφυλακτηρας. 1000 ευρω ζημια εγω (τιμες 2003), το παντα τιποτα.

Περα απο την περιπτωση μου, υποθετω πως οι ζωνες παραμορφωσης εστιαζουν στις μετωπικες συγκρουσεις, οποτε πισω ειναι πιο γερα τα αυτοκινητα. Ισως τα τωρινα μοντελα να διαλυονται και πισω βεβαια


< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#658245
dimik έγραψε:Εγώ έπεσα πάνω σε Mirage με το δικό μου Golf και την ζημιά την έπαθε το Mirage.

ε καλά είναι γνωστό το θέμα με τις γιαπωνέζικες τσιγαρόχαρτες λαμαρίνες εκείνης της εποχής , μάλλον και του σήμερα.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#658547 Από πέρσι το γκρουπ ανακοίνωσε ότι με ανύπαρκτα σχεδόν νούμερα σε Αμερική και Ευρώπη θα επικεντρωθεί στην Ασία και ιδιαίτερα στη νοτιοασιατική αγορά παίρνοντας πατώματα και κινητήρες από την Nissan και απ ότι φαίνεται και κλείνοντας και την Datsun στην Ινδία.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#658577
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#660184
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#661066

Ο Άραβας Κ9 έχει φτιάξει ένα διαμάντι.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#663005
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#663006 Για το ίδιο video footage ο Ken Block θέλει καμια 20αριά λεπτά περασμάτων για editing κτλ κτλ :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#669525 Ανανεωμένο Mitsubishi Eclipse Cross

Εικόνα


Εικόνα


Αυτό το σχέδιο τώρα πέρασε από εγκρίσεις, έτσι;; :metalo: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#669564 Ε καλά θα φύγει απ' την Ευρώπη οπότε ευτυχώς δεν θα το δούμε για πολύ καιρό.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#669567
markvag έγραψε:Εικόνα

Αυτό το σχέδιο τώρα πέρασε από εγκρίσεις, έτσι;; :metalo: :lol:


Εκατοντάδες χυτές γραμμές - check
Νίκελ σε διάφορα σημεία - check
Φώτα που θυμίζουν Βόλτρον και άλλα κορεάτικα anime ρομποτάκια των '90s - check
Κάτι-σαν-suv* σχήμα - check

Ποιος ο λόγος να μην περάσει οποιαδήποτε έγκριση; Αρκεί να μην χρειάζεται έγκριση από οφθαλμίατρο το ΔΣ της εταιρίας.

*σαν το κάτι-σαν-σουτ του τεράστιου Ουόλτερ Μπέρι που ασχολείται με μυστήρια πράγματα αυτά τα χρόνια
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#669569
funkyreverend έγραψε:
Ποιος ο λόγος να μην περάσει οποιαδήποτε έγκριση; Αρκεί να μην χρειάζεται έγκριση από οφθαλμίατρο το ΔΣ της εταιρίας.


:s_rofl :s_rofl :s_rofl