Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#617193 Σχετικοασχετο

Το Renegade μέχρι το facelift μου άρεσε. Τώρα μου φαίνεται σα να γέρασε ξαφνικά. Σα να ναι στην αγορά πολλά περισσότερα χρόνια απ' αυτά που είναι.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#617333 Αισθητικά δεν μου έλεγε εξαρχής και πολλά. Ωραιότερο το 500Χ.
Όσα έχω δει δε, έχουν πολύ χαμηλό προφυλακτήρα μπροστά. Τραγικό για Jeep....
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#702208 Ας αναστησω λίγο το τοπικό.Υπάρχει κανένας με renegade 1.6 diesel manual να μου δώσει έτσι μια ένδειξη της κατανάλωσης ; Βρήκα ένα του 16’ και μου μπήκαν σκεψεις να αλλάξω το micra αλλά αν είναι στα 7 + λίτρα όπως διαβάζω η μικτή τότε με τα 5000/μήνα και +2λίτρα από το nissan τότε δεν αξίζει...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#702211 Μιλάμε πάντως για το κλασικό 1.6 μοτέρ της Fiat. Αξιόπιστο, σχετικά θορυβώδες, γενικά οικονομικό. Δύσκολο να είναι όσο οικονομικό είναι το Micra όμως, πιο μεγάλο μοτέρ, πιο μεγάλο αμάξι, βαρύτερο κλπ κλπ.
Στην θέση σου θα καθόμουν με το Micra, αν κάνεις τόσα χιλιόμετρα.
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#702221
Anonymous Founder έγραψε:Μιλάμε πάντως για το κλασικό 1.6 μοτέρ της Fiat. Αξιόπιστο, σχετικά θορυβώδες, γενικά οικονομικό. Δύσκολο να είναι όσο οικονομικό είναι το Micra όμως, πιο μεγάλο μοτέρ, πιο μεγάλο αμάξι, βαρύτερο κλπ κλπ.
Στην θέση σου θα καθόμουν με το Micra, αν κάνεις τόσα χιλιόμετρα.
Σχετικά με την αξιοπιστία έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια.Το μεγαλύτερο αμάξι με δελέασε αρκετά αλλά με φρέναρε η κατανάλωση αν ισχύει.Το εντός πόλης που διάβασα για 8+ δεν με πειράζει,μιας και είναι 95% σε επαρχιακό,αλλά αν και σε ταξίδι είναι στα 7-7+ τότε ναι δεν αξίζει με τίποτα.Αν ήταν στα 6 θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#781564 https://www.autoexpress.co.uk/jeep/3587 ... r-pictures

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

ΕΜΠ1
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#801190 Up
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#801200 οντως πολυ ομορφο!
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#801222 Άραγε θυμάται κανείς ότι είχαμε ξαναδεί Avenger αλλά με το σήμα της DODGE?

.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#828156 https://www.4troxoi.gr/blog/jeep-avenger-ti-les-tora/

Jeep Avenger: Τι λες τώρα