Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#568980 το τιμόνι της Logitech λείπει
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#568998
Scotch έγραψε:Ωραίο εσωτερικό!
Εικόνα


Μερικές οθόνες ακόμα χωράνε πιστεύω... :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By markvag
#569019
g8777 έγραψε:
ΘΑΣΠΟΥ ΕΓΩ ¨μ΄αρεσει" , "γαματο".



Πολύ μ' αρέσει, μέσα έξω! :rtfm: Αν ήμουν στη γύρα για κάτι τέτοιο ΕΜΠ1 με τα χίλια! :metalo:

Άσχετοι! :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#569033 Το έκλεισε για εισαγωγή ο Συγγελίδης.
Άβαταρ μέλους
By taxidiwtis
#569037 Οι μικρες οθονες δεξια και αριστερα ,ειναι για την προβολη απο τις καμερες "καθρεπτες" . οποτε ουσιαστηκα εχει τις τρεις οθονες στο κεντρο , οπως πχ το mbux της mercedes
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#569039
g8777 έγραψε:Το έκλεισε για εισαγωγή ο Συγγελίδης.

Τον σκοτωσες τωρα! :lol: :lol: :lol:

Οσο ωραιο ειναι απ' εξω τοσο χαλια ειναι μεσα! Υποψιαζομαι ομως οτι σαν concept θα αλλαξουν πολλα μεχρι την παραγωγη γιατι αυτη η πολυχρωμια στις οθονες ειναι ο ορισμος της αποσπασης προσοχης! :lol:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#569043
Νίκος Παππάς έγραψε:
g8777 έγραψε:Το έκλεισε για εισαγωγή ο Συγγελίδης.

Τον σκοτωσες τωρα! :lol: :lol: :lol:

Οσο ωραιο ειναι απ' εξω τοσο χαλια ειναι μεσα! Υποψιαζομαι ομως οτι σαν concept θα αλλαξουν πολλα μεχρι την παραγωγη γιατι αυτη η πολυχρωμια στις οθονες ειναι ο ορισμος της αποσπασης προσοχης! :lol:

μα ο οδηγος δεν θα οδηγει θα πηγαινει μονο του. απλα ο οδηγος θα παρακολουθει τις οθονες η θα παιζει μπριτζ στο διαδικτυο...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#569044
Νίκος Παππάς έγραψε:...αυτη η πολυχρωμια στις οθονες ειναι ο ορισμος της αποσπασης προσοχης! :lol:


Αυτό είναι το πρόβλημα... :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#569096
g8777 έγραψε:Το έκλεισε για εισαγωγή ο Συγγελίδης.


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#569098 Σαν σαλόνι σε ελληνική ταινία των 60s-70s είναι......μπλιαχ
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#569107
REALZEUS έγραψε:
Scotch έγραψε:Ωραίο εσωτερικό!
Εικόνα


Μερικές οθόνες ακόμα χωράνε πιστεύω... :s_crazy

To εσωτερικό παίρνει έμπνευση από το Honda Civic CVCC που έκανε τρελή επιτυχία στις ΗΠΑ στην μεγάλη πετρελαϊκή κρίση, καίγοντας ελάχιστα (ειδικά σε σχέση με τα αμερικάνικα μαστόδοντα... :lipsealed: )
Εικόνα

Εμένα μου αρέσει αυτό το ρετρό, αλλά είμαι σίγουρος πως εκτός από τις οθόνες-καθρέφτες που σίγουρα δεν θα υπάρχουν, και αυτό θα είναι πολύ διαφορετικό.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#569110 'ts go.

Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#569518
Άβαταρ μέλους
By Lap
#569536 Πάντως, πέρα απο όλα αυτά, οι ψηφιακοί καθρέφτες με κάμερα πιστεύω πως θα είναι η επόμενη τάση.

Θετικό το ότι λογικά οι φακοί θα είναι ευρυγώνιοι καλύπτοντας και τις τυφλές γωνίες.