Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#536199 Στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν χρειάζονται ούτε οι χώροι ούτε οι επιδόσεις αλλά υπάρχει προνομιακή αντιμετώπιση στο Σαρακάκη και τα ψώνια "πρέπει" να γίνουν από εκεί. Εγώ πίεζα για υπομονή μπας και βρεθεί κάνα Elegance που έχει επιπλέον LED, κάμερα, +2 ηχεία, εργοστασιακό συναγερμό, δερμάτινο τιμόνι/λεβιέ, πίσω φιμέ και θα έβγαινε κάνα 17.5αρι αλλά δε βρίσκεις άκρη με γυναίκες σ' αυτά τα θέματα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#536224 Manual
Άβαταρ μέλους
By GTS
#536227 Γιατι δεν πηρε 208 αυτοματο στα 16?
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#536229
Deleted User 1 έγραψε:Στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν χρειάζονται ούτε οι χώροι ούτε οι επιδόσεις αλλά υπάρχει προνομιακή αντιμετώπιση στο Σαρακάκη και τα ψώνια "πρέπει" να γίνουν από εκεί. Εγώ πίεζα για υπομονή μπας και βρεθεί κάνα Elegance που έχει επιπλέον LED, κάμερα, +2 ηχεία, εργοστασιακό συναγερμό, δερμάτινο τιμόνι/λεβιέ, πίσω φιμέ και θα έβγαινε κάνα 17.5αρι αλλά δε βρίσκεις άκρη με γυναίκες σ' αυτά τα θέματα.
Αφού δεν τα χρειάζονται όλα αυτά, τι πιέζεις και εσυ. :-)
Αν είναι για τους γνωστούς σου που πουλούσαν το civic , νομίζω ότι το jazz είναι ένα πολύ εύκολο στη χρήση και συμβίωση αυτοκίνητο, οπότε μια χαρα μου ακούγεται

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#536233 Ναι για τη φίλη με το Civic και το Jazz πρόκειται. Έδωσαν τα δύο για ένα νέο Jazz στην ουσία.

Τον εξοπλισμό τον χρειάζεται αλλά δεν το ξέρει. Κλασικά δεν έχει την υπομονή να περιμένει λίγο.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#544041
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#564331 Πού μπορούμε να βρούμε σέρβις μάνουαλ για το 9g civic ; Θέλω τα MPN από δισκόπλακες και τακάκια
Άβαταρ μέλους
By mirage
#564344 Βάλε τα Honda οι τιμές τους είναι νορμάλ.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#564367 Εδώ ζητάνε τα κέρατά τους. Ίσως ψωνίσω από cox
Άβαταρ μέλους
By mirage
#564375 Ε ναι. Αφού ολο στα Λονδινα εισαι ψώνισε απο εκεί.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#564387 online. Για να τα πάρω από κει θέλω έξτρα βαλίτσα, καμια 18ρια κιλά βγαίνουν δίσκοι και τακάκια.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#564411 Έγινε η παραγγελία: Ερώτησις τώρα. Πρέπει η αντικατάσταση να γίνει από εξουσιοδοτημένο για την εγγύηση ή δεν παίζει ρόλο; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#564413 Γιατί, θα το μάθουν;
Κράτα τις αποδείξεις και πήγαινε σε οποιοδήποτε συνεργείο εμπιστεύεσαι με άδεια, κράτα κι από κει την απόδειξη και θα είσαι άρχοντας.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#568810 Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Ωραίο, αν και ακόμη πρωτότυπο. Full ηλεκτρικό, κίνηση πίσω και απίθανο εσωτερικό! Να δούμε τι θα φτάσει απ' όλα αυτά στην παραγωγή.
https://www.topgear.com/car-news/electr ... -prototype