Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#652486 Εγω πηρα το προ-facelift το 19, Sport plus χειροκινητο με τοσα οσα λεει το αρθρο.
Παει καλα, στριβει καλα, φρεναρει καλα, χωραει ανετα την οικογενεια με τα μπαγκαζια της και καιει σχετικα λιγο, ιδιως συγκριτικα με το παλιο μοντελο (1.8 Ν/Α). Δεν ξερω αν αξιζει γενικα, εγω ευχαριστημενος ειμαι...
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#652809 Ειναι εντυπωσιακο. Εχει πλακα το effect που εχει σε πιτσιρικαδες.... :s_biggrin :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#675491 civic prototype

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Chris
#675516 Τρικυμια το σχεδιαστικο τμημα της χοντα. Μετα τα προηγουμενα περιμενεις να δεις το enterprise, κι αυτοι το γυρνανε τελειως και βγαζουν σκοντα οκταβια. Καμια εταιρικη γραμμη, κανενα πλανο, τιποτα. Σαν να κλειδωνονται δεκα σχεδιαστες ασχετοι μεταξυ τους σε διαφορετικα δωματια, κανουν δεκα σχεδια, ενας περαστικος διαλεγει ενα και το βγαζουν στην παραγωγη. Δε σχολιαζω καν το αν μου αρεσει ή οχι σαν σχεδιο (μου ψιλοαρεσει), αποκλειστικα για την ασυνεπεια μιλαω. Στο ταπερ προβλεπω την χειροτερη αεροτομη που εχουμε δει μεχρι στιγμης να βγαινει απο εργοστασιο, θα ξεπερασει ακομα και το εσκορτ κοσγουορθ
Τελευταία επεξεργασία από Chris και 18 Νοέμ 2020, 14:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#675518 Το μόνο ωραίο Honda σήμερα είναι το C-HR.
#τσίφτη
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#675526 Ωραίο είναι.
Μπροστά θυμίζει το σεντάν, πίσω κάποιο Audi. Από το πλάι BMW.

Αχταρμάς η εταιρική σχεδίαση..

Από το Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#675553 πιο ωραιο απο το προηγουμενο για μενα.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#675561 Όντως, αλλά αυτό δεν είναι πολύ δύσκολο
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#675572 εδω πιο καθαρο
Μπράβο στη Honda, κατόρθωσε να παρουσιάσει ακόμα πιο άσχημο μούτρο κ απο το τωρινό Civic
Ήταν δύσκολο task αλλά Honda είσαι

θα ηθελα να το δω και σε ενα πιο "φυσιολογικο" χρωμα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#675576 Τελειως μιεχ εξωτερικά.
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#675603
mirage έγραψε:Τελειως μιεχ εξωτερικά.
Ωχαχαχαχαχ έκλαψα με το σχόλιο
Με παχύ χ