Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#373103


Πωωω σου λέω... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#373112 Αυτα τα αμάξια ειναι για λινάτσες , όχι αρχοντούς. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#373119
JasonLouk έγραψε:Αυτα τα αμάξια ειναι για λινάτσες , όχι αρχοντούς. :shifty:


Αν λόγω μεταξονίου (2700mm vs 2595mm) αλλά και ανεξάρτητης ανάρτησης του καινούριου έναντι του προηγούμενου, έχει βελτιωθεί το ride quality και η ευστάθεια, που είμαι σίγουρος ότι έχουν βελτιωθεί δραματικά γιατί οι διαφορές δεν είναι αμελητέες, στα γούστα μου έχω βρει το hot hatchback όπως θα το ήθελα.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#373122 Σε λίγο θα μας γίνεις και βάζελος.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#373206 Έπος είναι.....
Πόσο θα χει ξέρουμε?
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#373243
JasonLouk έγραψε:Αυτα τα αμάξια ειναι για λινάτσες , όχι αρχοντούς. :shifty:

Οι εταιρίες που βγάζουν bodykit θα τραβάνε τα μαλλιά τους.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#373302 Άλλη μια μπούκα πίσω την έπαιρνε.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#373745 Πραγματικό hot-hatch...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#374944 JBT στο 1:30 ο Αντώνης.
Τι αμάξι... :inlove:

Άβαταρ μέλους
By dimviii
#374952 κοιτα πως γυαλιζουν τα φθηνιαρικα πλαστικα στον ηλιο.Ελεος!!
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#374955
dimviii έγραψε:κοιτα πως γυαλιζουν τα φθηνιαρικα πλαστικα στον ηλιο.Ελεος!!


Που να σου πάει να τα χαϊδέψεις. :thumbsdown:

































































:shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#374974 Δικά μου φρένα φοράει ρότορες Hispec 330X30 με δικές μου καμπάνες και δαγκάνες Highspec ο Αντώνης και τακάκια Carbotech αν θυμάμαι καλά γιατί είναι πάνω από 1 χρόνο, και του Γιώργου το S2000 335X32 Brembo από Mercedes S-Class με δικές μου καμπάνες και δαγκάνες Galfer / Alcon και τακάκια Galfer 1065 με σωληνάκια Goodridge εμπρός - πίσω, πρόλαβα και τελείωσα τελευταία ώρα πριν ανέβει στην αυτοκινητάμαξα με άστρωτα φρένα.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#374977 Το νεο Civic Type-R σιγουρα θα ειναι οτι πιο συγχρονο τεχνολογικα και ισως οτι πιο ενδιαφερον οδηγικα στην ιστορια των γρηγορων προσθιοκινητων Honda, απο την εποχη του Ep3, με την ανεξαρτητη πισω αναρτηση...Και ιδιαιτερα ευρυχωρο επισης οπως και πρακτικο, αφου το μηκος πλεον ξεπερασε και το οριο των 4,5μετρων...

Η σχεδιαστικη φλυαρια του παντως, διχαζει αρκετα...Προσωπικα αναπολω τις εποχες που η Honda εβγαζε πολυ πιο "απλα" σχεδια, πριν καν την εποχη των Type-R, οπως πχ το πρωτο 3θυρο Civic V-Tec στην 4η γενια του και τα πρωτα VTi στην 5η γενια τους...
Σε Type-R, θεωρω καλοσχεδιασμενα τα 2θυρα DC5 και τα 4θυρα FN2, που δυστυχως δεν εισηχθησαν ποτε επισημως στην χωρα μας, νομιζω και στην Ευρωπη γενικοτερα (πλην UK ισως)