Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By drdino
#3098 Είναι αυτό που λέμε πως στις επίσημες φωτογραφίες πέφτει λίγο ρετουσάρισμα... Εδώ πχ βλέπουμε την ορίτζιναλ φωτογραφία, πριν επέμβει το γραφιστικο τμήμα:

Image
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#3163 Ένα υβριδικό, ένα SUV,ένα τάπερ στο πάτωμα....σέρβις ρουτίνας,οπτικός έλεγχος,όλα καλά και δρόμο. :s_thumbsup
Ενώ το γερμανικό στη ράμπα και μηχανικός από κάτω να προσπαθεί να βγάλει άκρη :s_sad
Και φαίνεται να έχει ώρα εκεί πάνω :s_laughat ........
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#3537 Βούκινο σε έχει κάνει ο Ντίνος, mirage... :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By mirage
#3605 Haters gonna hate
Άβαταρ μέλους
By drdino
#3611 :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By mirage
#3717 :s_crazy :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Serf
#3725 Για το service του TypeR μιας και βγήκαμε πλέον εκτός εγγύησης τι προτείνετε από αναλώσιμα, εργοστασιακά ή εμπορίου (και ποια);

Για τα 120kkm χρειαζόμαστε:
- Φίλτρο αέρα/λαδιού/βενζίνης/καμπίνας
- Λάδια
- Μπουζί
- Υγρά φρένων
- ... (και κάτι ακόμα που δε θυμάμαι τώρα :s_mad )
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#3794 Για λάδια τα έχει πει πολύ ωραία ο mirage στην 1η σελίδα...
Το άλλο που δεν θυμάσαι μήπως είναι φίλτρο βενζίνης ή λάδια σασμάν? :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#4484 Βάλε mirage για να μην σε κοροϊδεύει ο άλλος ότι δεν κλείνουν με το κλείδωμα... :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#4492 Toν έχω πρήξει να του τα βάλω αλλά μου είχε πει πως κάτι θέματα υπάρχουν, δεν θυμάμαι ακριβώς. Τα έχεις εγκαταστήσει εσύ;
Άβαταρ μέλους
By t_m
#4534 Με το 5w-40 της motul, εγώ είμαι ευχαριστημένος στο δικό μου μοτέρ.
Μπουζί τα δικά του. Φίλτρο αέρα θα σου πρότεινα επίσης το δικό του.
Υγ. Μπουζί έφερα από Αγγλία μέσω ebay και ήρθαν στην μισή τιμή. Ναι, είναι αυθεντικά.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#4565
drdino έγραψε:Toν έχω πρήξει να του τα βάλω αλλά μου είχε πει πως κάτι θέματα υπάρχουν, δεν θυμάμαι ακριβώς. Τα έχεις εγκαταστήσει εσύ;


Όχι ακόμα. Στο προσεχές μέλλον όμως γιατί έχει μπει στο πρόγραμμα... Κάποιος πρέπει να σπάσει το ρόδι.
Δεν είδα να αναφέρουν κάποια θέματα... :s_dunno Για πείτε τι ξέρετε

ΥΓ: Βάλτα σε μένα. Θυσιάζομαι για πειραματόζωο... :rtfm: :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By spyros.s
#4669 Εγώ δεν το έχω βάλει αν και ξέρω από καιρό την ύπαρξη του κιτ διότι δεν ένιωσα ποτέ την ανάγκη αγοράς του πέραν της ..."μούρης". Ενδεικτικά πάντως τα ανοιγοκλείνω με το κουμπάκι σε κάθε μετακίνηση μου 7,5 χρόνια τώρα και δουλεύουν ακόμα σαν καινούρια!
Άβαταρ μέλους
By t_m
#5015 σκεφτομαι να βαλω ενα οργανακι πιεσης/θερμοκρασιας (κυριως θερμοκρασιας) λαδιου.
αυτα τα sandwitch που πουλανε σε ebay και μπαινουν στο φιλτρο λαδιου , ειναι αξιοπιστα απο αποψης αντοχης? εχε χρησιμοποιησει κανεις?
επισης, εχουμε καμμια προταση για οργανο?