Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#692797 :inlove: πανεμορφο απο εμπρος!
Άβαταρ μέλους
By sargus
#692813 Εμένα από μπροστά μου θυμίζει το Volvo xc40.
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#692828 Φτου φτου!Ιδιο οι γονείς του είναι!Τα μούτρα του μπαμπά τουσον και τον κωλο της μαμάς sportage ή του Cx5???

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#697347 Έχουμε να προτείνουμε κάποιο καλό και οικονομικό εξειδικευμένο/εξουσιοδοτημένο συνεργείο για Honda, όσο πιο κοντά γίνεται σε Πεντάγωνο/Χολαργό; Αφορά την τακτική συντήρηση ενός CRV του 2007.

< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#697408
Scotch έγραψε:Έχουμε να προτείνουμε κάποιο καλό και οικονομικό εξειδικευμένο/εξουσιοδοτημένο συνεργείο για Honda, όσο πιο κοντά γίνεται σε Πεντάγωνο/Χολαργό; Αφορά την τακτική συντήρηση ενός CRV του 2007.

< >
Υπάρχει ένα στην κάθοδο της Μεσογείων, μετά το νομισματοκοπείο στο επόμενο φανάρι. ειναι γεμάτο πάντα αλλά για κοστολογιο δεν ξέρω είναι πλάι σε ένα μαγαζί της JUSK με έπιπλα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#697527 Μέρα που είναι χάζευα κάτι οικογενειακά άλμπουμ και πέτυχα το Civic μας

Busso συνοδηγός και ο αδερφός στη θέση του οδηγού
Εικόνα

Και η Μπουσσομάνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#697535
224v έγραψε:
Scotch έγραψε:Έχουμε να προτείνουμε κάποιο καλό και οικονομικό εξειδικευμένο/εξουσιοδοτημένο συνεργείο για Honda, όσο πιο κοντά γίνεται σε Πεντάγωνο/Χολαργό; Αφορά την τακτική συντήρηση ενός CRV του 2007.
< >
Υπάρχει ένα στην κάθοδο της Μεσογείων, μετά το νομισματοκοπείο στο επόμενο φανάρι. ειναι γεμάτο πάντα αλλά για κοστολογιο δεν ξέρω είναι πλάι σε ένα μαγαζί της JUSK με έπιπλα
< Note >

Ευχαριστώ. Αν έχουμε και κάποιο με προσωπική εμπειρία (κι ας είναι πιο μακριά), πιθανώς προτιμηθεί.

Busso ωραίο το civicάκι.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#697593
Giuseppe Busso έγραψε:Μέρα που είναι χάζευα κάτι οικογενειακά άλμπουμ και πέτυχα το Civic μας

Busso συνοδηγός και ο αδερφός στη θέση του οδηγού
Εικόνα


Ενώ έκανες σωστό ξεκίνημα, γιατί χάλασες μετά? :lol: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#697729 32.000€ για ένα κάμπριο με 64 αλογα.
Να αυτά δεν μπορώ.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#697739 Μην το αγοράσεις.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#697746
mirage έγραψε:Μην το αγοράσεις.
Δεν το είχα σκοπό.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#697749 Εμένα πιο πολύ μου έκανε εντύπωση που είδα ελληνική αγγελία... φαντάσου να είχε και το neo classic kit πάνω. Είναι και η βασική έκδοση κιόλας. :lol:

Θα προτιμούσα όμως να δώσω τα λεφτά για ένα s800. :inlove: