Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#675621 Από τα δημοσιεύματα στο νετ μάλλον το συγκεκριμένο sedan αφορά την αγορά της Αμερικής όπου και θα κατασκευαζεται.

ΙΜΟ δε νομίζω ότι θα λείψει από τους ευρωπαϊκούς δρόμους.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#675636 Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#675638 Βάλε δίπλα του τη νέα Skoda Octavia να δεις ομορφιά τώρα.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#675673
dimviii έγραψε:Εικόνα


Το τελείωμα της πίσω κολώνας, αυτούσιο από την Infiniti. Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#675708 Μ αρέσει περισσότερο απ' το τωρινό, σίγουρα.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#675740 Εμένα μου αρέσει πάντως, όπως μου αρέσει και το τωρινό. Το ότι θυμίζει και την καινούρια Octavia ισχύει, αλλά πρόκειται για μάλλον το πρώτο Skoda που είναι αντικειμενικά όμορφο αμάξι, άρα γιατί όχι; Δεν θα αγόραζα κανένα από τα δύο για πολλούς και διάφορους λόγους, αλλά σαν αυτοκίνητα, είναι παραπάνω από μια χαρά για τον πολύ κόσμο. Και σαφώς καλύτερα από κάποια άλλα που φτιάχνουν και οι δύο εταιρείες (ειδικά τα SUV τους είναι από τα ασχημότερα εκεί έξω).
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#679362 Ρε μπούσσο, με τον τζουνιορα αυτό το αμάξι εχουμε που συζητάμε εδώ και κατι βδομάδες :lol:
Ερωτας :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#680455 Άμα δεν μπει το χέρι στην τσέπη....
:shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#681822 Εικόνα



ΑΡΡΩΣΤΟ
Άβαταρ μέλους
By sargus
#681824 Από μπροστά είναι πανέμορφο και άγριο! Αν δεν είχε και την τεράστια αεροτομή πίσω...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#681826
sargus έγραψε:Από μπροστά είναι πανέμορφο και άγριο! Αν δεν είχε και την τεράστια αεροτομή πίσω...


Αυτό ειδικά είναι φετίχ... :s_devil
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#683289

Honda Civic Type R GT
Toyota Yaris GR Circuit Pack
Ford Fiest ST Edition
VW Golf GTi DSG
(λίστα κατά σειρά χρόνου)

4 gti αυτοκίνητα, 2 b-seg & 2 c-seg, μπαίνουν στην πίστα και οδηγούνται από το Σατκλιφ σε συνθήκες μειωμένης πρόσφυσης.
Παρ' ολ' αυτά, το TypeR γράφει σαφώς καλύτερο χρόνο από το Yaris GR το οποίο είναι και 4κίνητο και ελαφρύτερο (κατά 140 κιλά λέει), γιατί το στήσιμο του Honda είναι track special και αναδεικνύεται ακόμη και σε συνθήκες που η άσφαλτος δεν είναι στεγνή. Στα λεφτά που το δίνει η Honda (32Κ λίρες αν θυμάμαι), είναι ΕΥΚΑΙΡΙΑ, όπως αναφέρει.

Α ρε Hondara :iconcool: