Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By dimik
#348386
Giuseppe Busso έγραψε:Εκχιονιστικό είναι αυτό φλαράκ;

Πωωωω :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Το ερώτημα είναι αν βγάζει 2ο χειμώνα ή είναι μιας χρήσης

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#348402
dimik έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Εκχιονιστικό είναι αυτό φλαράκ;

Πωωωω :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Το ερώτημα είναι αν βγάζει 2ο χειμώνα ή είναι μιας χρήσης

< >


Δεν είναι VAG, μη μπερδεύεσαι...
Άβαταρ μέλους
By sargus
#348507 Πολύ όμορφο φαίνεται έτσι βρώμικο και ταλαιπωρημένο. Συνεχίζει κατά τη γνώμη μου να είναι το πιο όμορφο SUV (μαζί με τη Levante).
Άβαταρ μέλους
By nass
#348554 Πολύ καλύτερο έτσι :s_thumbsup :lol:

Στα υπόψην λοιπόν (στο άλλο θέμα) :)
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#348689
nass έγραψε:Πολύ καλύτερο έτσι :s_thumbsup :lol:

Στα υπόψην λοιπόν (στο άλλο θέμα) :)


Τώρα μιλάς σωστά. Κατά τη γνώμη μου τα χρήματα που θα διαθέσεις είναι πάρα πολλά. Οφείλεις να δεις όλες τις διαθέσιμες επιλογές.
Και όπως σου είπα στο άλλο τόπικ, αν στη Giulia το μέτρο σύγκρισης ήταν η BMW 3 και όπως παντού λένε, πέτυχε να βγάλει ένα συνολικά καλύτερο αυτοκίνητο, στην περίπτωση της Stelvio το μέτρο σύγκρισης δεν ήταν η BMW X3 αλλά η ανώτερη Porsche Macan.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#348771
Giuseppe Busso έγραψε:Και όπως σου είπα στο άλλο τόπικ, αν στη Giulia το μέτρο σύγκρισης ήταν η BMW 3 και όπως παντού λένε, πέτυχε να βγάλει ένα συνολικά καλύτερο αυτοκίνητο, στην περίπτωση της Stelvio το μέτρο σύγκρισης δεν ήταν η BMW X3 αλλά η ανώτερη Porsche Macan.


Δεν είναι ακριβώς επιχείρημα αυτό. Ανταγωνιστής και μέτρο σύγκρισης σε κάθε περίπτωση ήταν το οδηγικά καλύτερο αυτοκίνητο της κατηγορίας. Στα μεσαία λοιπόν ήταν η 3άρα και στα SUV η Macan.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#348772 Ποιός τα λέει αυτά;
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#348775
drdino έγραψε:Ποιός τα λέει αυτά;


Αν αναφέρεσαι σε αυτό που έγραψα εγώ, η ίδια η AR λέει ότι θέλει να έχει το καλύτερο οδηγικά αυτοκίνητο σε κάθε κατηγορία που δραστηριοποιείται.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#348776 Γενικά μιλάω για το ότι το μέτρο σύγκρισης είναι το χ,ψ μοντέλο.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#348778 Προσωπικά δεν το γνωρίζω, δέχθηκα αυτό που είπε ο Busso. Αλλά νομίζω ότι κατά γενική ομολογία τα μοντέλα που αναφέρθηκαν είναι τα πιο οδηγοκεντρικά στις κατηγορίες τους, οπότε λογικό είναι να θέσει αυτά σαν στόχους η AR .
Άβαταρ μέλους
By drdino
#348943 Ε αμα τα λέει ο Πρόεδρας εντάξει :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#348946
drdino έγραψε:Ε αμα τα λέει ο Πρόεδρας εντάξει :lol:


μην ψαρωνεις,γιαλαντζι αφαρομεακιας είναι..ερωτηθηκε από μελος στην συναντηση για Ιουλιετα,και ανταπαντησε ότι καλυτερα να παρεις γκολφ. :s_omg :lipsealed: :omg: :protest:
το ξερω δεν με πιστευεις,αλλα ετσι ειπε.