Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By corsair
#569888
Andreasdik έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=82WVV3Bf3yg
Υπέροχη :inlove: :inlove: :inlove:



Δεν βλεπω την ωρα και την στιγμη που θα το κλεισουν το μαγαζι οριστικα και αμετακλητα. Αυτα τα ανοσιουργήματα, αυτοι οι στραβοχυμενοι λουκουμαδες δεν εχουν καμια σχέση με σχεδιαση Alfa Romeo και πρεπει να λαβει τελος αυτος ο διασυρμος.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#569893 Και μετά το από πάνω σχόλιο, αντε τώρα να πω εγώ ότι αυτό που βλέπω σε βίντεο και φωτογραφίες μου φάνηκε εκπληκτικό και ότι οι άνθρωποι με την έμπνευση τους έφτιαξαν ένα αριστούργημα!
Άβαταρ μέλους
By mirage
#569895 Υβριδικό; Ενδιαφέρον.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#569897 Είναι φανταστικό!!
Επίσης το όνομα, μου θυμίζει το tomame της Φουρέιρα.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#569898 Δε θα το έλεγα εκπληκτικό αλλά είναι καλό σχέδιο , μ'άρεσε .
Άβαταρ μέλους
By mirage
#569899
Focusman91 έγραψε:Είναι φανταστικό!!
Επίσης το όνομα, μου θυμίζει το tomame της Φουρέιρα.

< Note >
Εμένα vittelo tonnato.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#569917
corsair έγραψε:
Andreasdik έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=82WVV3Bf3yg
Υπέροχη :inlove: :inlove: :inlove:



Δεν βλεπω την ωρα και την στιγμη που θα το κλεισουν το μαγαζι οριστικα και αμετακλητα. Αυτα τα ανοσιουργήματα, αυτοι οι στραβοχυμενοι λουκουμαδες δεν εχουν καμια σχέση με σχεδιαση Alfa Romeo και πρεπει να λαβει τελος αυτος ο διασυρμος.



Πως μοιάζει η σχεδίαση αρ; :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#570064 Εμένα μου αρέσει και πολύ μάλιστα...Ειδικά όταν σκεφτείς τον ανταγωνισμό...
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#570073
corsair έγραψε:
Andreasdik έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=82WVV3Bf3yg
Υπέροχη :inlove: :inlove: :inlove:



Δεν βλεπω την ωρα και την στιγμη που θα το κλεισουν το μαγαζι οριστικα και αμετακλητα. Αυτα τα ανοσιουργήματα, αυτοι οι στραβοχυμενοι λουκουμαδες δεν εχουν καμια σχέση με σχεδιαση Alfa Romeo και πρεπει να λαβει τελος αυτος ο διασυρμος.



Μα Αηδονι της Κολλεκτιβας δεν εχεις καταλαβει τη στροφη που πηρε το γκρουπ ; :hmmm:
Εκει που οι υπολοιποι ψαχνονται να βρεθει πρεσα συνεχου ψεκασμου wd40 για τις λαμαρινες οι Ιταλοι τα εχουν αφησει πισω τους και ΗΔΗ εχουν εισελθει ολοκληρωτικα στην VR era. :thumbsup:
Μονο κονσεπτ και renderings πλεον. :metalo: Δες πχ στο διπλανο τοπικο της Φιατ τι γινεται. Σε λιγο θα τα πουλανε μεσω Steam μαζι με microtransactions (soul gem packs λενε τα πρωτα τιτιβισματα) και collector's eddietion.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#570165 Ξέρει κανείς alfista εδώ αν το automato κιβώτιο της Giulietta generalmente την παλεύει ή είναι για τ'ανάθεμα από ζημιές;
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#570205
funkyreverend έγραψε:Ξέρει κανείς alfista εδώ αν το automato κιβώτιο της Giulietta generalmente την παλεύει ή είναι για τ'ανάθεμα από ζημιές;

Καλό είναι. Έκανα έρευνα πρόσφατα μιας και θα το έχει το 500x.Γενικά βγάζει ελάχιστες βλάβες.Ειδικά αμα το συγκρίσεις με το γερμανικό ανταγωνισμό το λες και αλεξίσφαιρο.
Και έχει και πολύ ωραία λειτουργία.Πολύ καλύτερη από το 9αρι .
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#570233 Το 9αρι είναι τραγικό.
Το έχω οδηγήσει στο Cherokee του αδελφού μου και είναι απελπισία.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#571867 Έχει κάποιος επίσημα στοιχεία πωλήσεων στην Ελλάδα.;
Άκουσα οτι το πρώτο τρίμηνο κλείνει απογοητευτικά με διψήφιες πωλήσεις :dizzy: Από τις οποίες οι περισσότερες ήταν εταιρικές Guilleta. :help:
Ακούγεται ήδη ότι η autone στη Κηφισίας θα γίνει Mazda.