Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#454867 Απαπαπα

ΕικόναΕικόναΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#457899

To πρώτο αυτοκίνητo που οδήγησα :inlove:
Άβαταρ μέλους
By mmarkom
#457987 :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Η πρώτη "καλή" Άλφα με την οποία με είχε πάει βόλτα ο πατέρας μου. Ακόμα θυμάμαι τον αγνό θαυμασμό των συμμαθητών μου στη 1η Δημοτικού όταν για να μου κάνει έκπληξη "πετάχτηκε" για δοκιμή και ήρθε να με πάρει από το σχολείο
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#459082 Πέτυχα σήμερα παρκαρισμενη στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο την Giulia που είχα βάλει στο carspotting
viewtopic.php?p=444265#p444265
Φοβερή και από κοντά, πολύ ωραίο χρώμα, αυτόματη με paddles και μαύρο δέρμα μέσα. Ταμπελακι veloce στο εμπρός φτερό. Φοβερή από κάθε πλευρά!

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#459107 Πες στην μουσιτσα όταν την ξαναδείς στην Τσουλια ότι την επόμενη φορά που θα προσπεράσει σε διπλή γραμμή δεν θα κόψω δεξιά, και θα δούμε τότε το QC της Αλφας. :iconcool:

Στα σοβαρά αυτοκίνητα της μέρας :

Εικόνα

:iconcool:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#459110
g8777 έγραψε:Στα σοβαρά αυτοκίνητα της μέρας :


To Saab ε; Συμφωνώ... :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By markvag
#459116
REALZEUS έγραψε:
g8777 έγραψε:Στα σοβαρά αυτοκίνητα της μέρας :


To Saab ε; Συμφωνώ... :s_laughat


Όχι ρε... το άσπρο λέει στ' αριστερά! :rtfm: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#459122 Αλφιστι σας τα χουμε γραψει χιλιες φορες. Οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοταν πιασετε τις 10 κ μοναδες,ελατε για τζερτζελο και για Psiχες. Ως τοτε, καθηστε και παιξτε πρεφα, ΚΟΔΗΣΟ της αυτοκινησης. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#459141
g8777 έγραψε:Πες στην μουσιτσα όταν την ξαναδείς στην Τσουλια ότι την επόμενη φορά που θα προσπεράσει σε διπλή γραμμή δεν θα κόψω δεξιά, και θα δούμε τότε το QC της Αλφας. :iconcool:

Στα σοβαρά αυτοκίνητα της μέρας :

Εικόνα

:iconcool:
Εμένα η μόνη μου απορία είναι που στο διάολο την κάνει service την XJ. Χάλασε και η Αλβανία, κάποτε αν δεν ήταν Μερκ , δεν τολμούσε καν να περάσει τα σύνορα. Όσο για τον ιδιοκτήτη της Τζούλια, όντως όσες φορές τον έχω πετύχει είναι αρκετά επιθετικός στα προσπερασματα

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#459185 Ερήμωσε το τόπικ. :(

Μπαίνω σήμερα το πρωί στο Doblo για να έρθω στο μαγαζί.
Κάθομαι, βάζω το κλειδί στη μίζα, γυρνάω και όταν μπαίνει μπροστά, βάζω το χέρι μου δεξιά δίπλα στο χειρόφρενο για να απενεργοποιήσω το ASR.
Γ@μημένη συνήθεια 12 ετών...