Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#479644
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#479801 Πώπω, πόσο χάλια.
Θα μου πεις έχει κινητήρα με γουργουρητό και κοφτερό τιμόνι.
Θα σου πω ότι δείχνει σαν 10ετίας μέσα και έξω δεν δείχνει σύγχρονη.
Θα σου πω επίσης ότι αν ήθελα γουργουρητό και κοφτερό τιμόνι, έπαιρνα την 147 GTA.

Πραγματικά πολύ fail επιλογή στα χρήματα που ζητάει η AR.
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#480851
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#485981 Εκεί που η alfa romeo περίμενε να την ξελασπώσει η giulia με πωλήσεις στην Αμερική :

America Finally Beat The German Automakers With Massive Luxury Trucks And SUVs 

Regular Morning Shift customers have heard the story for at least two years now: crossovers, SUVs and trucks dominate new car sales thanks to cheap gas. (For now.)

people are dumping their Lexus and BMW sedans at record rates for Black Label Navigators and money-printing GMC Denalis. It’s crazy!

τη στρουμφίσαμε

https://jalopnik.com/america-finally-be ... 1823066673
Άβαταρ μέλους
By g8777
#486303
mousatos έγραψε:τη στρουμφίσαμε


:s_no :s_no :s_no


Το 2018 Αρχίζει Εντυπωσιακά Για Την Alfa Romeo

:metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:


Το γενικότερο μήνυμα όμως έιναι άκρως θετικό και το 2018 προμηνύεται να κλείσει με πολλά χαμόγελα και υποσχέσεις για περισσότερα νέα και νετπυωσιακά μοντέλα για την Alfa Romeo στο μέλλον.


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

:s_roses
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#486322
g8777 έγραψε:
mousatos έγραψε:τη στρουμφίσαμε


:s_no :s_no :s_no


Το 2018 Αρχίζει Εντυπωσιακά Για Την Alfa Romeo

:metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:


Το γενικότερο μήνυμα όμως έιναι άκρως θετικό και το 2018 προμηνύεται να κλείσει με πολλά χαμόγελα και υποσχέσεις για περισσότερα νέα και νετπυωσιακά μοντέλα για την Alfa Romeo στο μέλλον.




:s_roses
Οι άνθρωποι πανηγυρίζουν γιατί πέτυχαν 64% αύξηση στην αγορά της Γερμανίας, πουλώντας 452 αυτοκίνητα. Μέχρι εδώ καλά, δεν μας λένε όμως ότι οι συνολικές πωλήσεις αυτοκινήτων στην Γερμανία ήταν 269.429 μονάδες, δηλαδή πανηγυρίζουν που η Άλφα έχει το 0.17% της αγοράς....

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#486523 Βελγαριωνα θα το ρωτήσω με όσο πιο σταθερές σαλ μπορώ.


Έχεις όρεξη; :x


:shifty:
:s_roses
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#486530
g8777 έγραψε:Βελγαριωνα θα το ρωτήσω με όσο πιο σταθερές σαλ μπορώ.


Έχεις όρεξη; :x


:shifty:
:s_roses

Δεν μπορώ τώρα , έχω βάλει cruise control και μετράω το λάδι που καίγεται
Άβαταρ μέλους
By markvag
#486555
belgarion έγραψε:
g8777 έγραψε:Βελγαριωνα θα το ρωτήσω με όσο πιο σταθερές σαλ μπορώ.


Έχεις όρεξη; :x


:shifty:
:s_roses

Δεν μπορώ τώρα , έχω βάλει cruise control και μετράω το λάδι που καίγεται


Πήρες kolo κι εσύ;;; :shifty:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#487442
Άβαταρ μέλους
By 224v
#487699 αυτο που ειναι υπεροχο σε αυτη τη γενια ειναι οτι εχεις απιστευτη ορατοτητα γυρω σου αφου εινα πολυ κατω τα τζαμια... Το ιδιο ειναι και στο 2.24v.
Θυμαμαι που ειχα δοκιμασει ενα GTV v6 TB, που μολις μπηκα μεσα ενιωσα κλειστοφοβικα... γιατι οι πορτες αλλα και το πισω παρμπριζ ηταν ψηλα και δεν εβλεπες πολυ πληροφορεια απο τον δρομο.... ωστε να αποφασισεις να αλλαξεις π.χ. λωριδα.... η να δεις απο δεξια αν ειναι καποις.... που ερχεται.... Για μενα ηταν ενα μειον ..... παντως ....
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#490238 Αθλια ζαντα.Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By sargus
#490306 Όντως!
Κατά τα άλλα, εγώ δεν έχω δει ακόμη ούτε Stelvio ούτε Giulia. Εδώ στην Κρήτη, δεν πρέπει να κυκλοφορεί καμία, ενώ και ο εισαγωγέας/αντιπρόσωπος :thumbsdown:
Μα είναι δυνατόν να μη φέρεις έστω μία κάποια στιγμή (δανεική από Αθήνα) και να κάνεις λίγο μπούγιο; Να καλέσεις λίγο κόσμο -έστω μέσω facebook χωρίς να ξοδευτείς;; Ακατάλληλοι σε όλα τους.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#490309 Θέλει προσπάθεια πάντως να πάρεις Alfa Romeo με άσχημη ζάντα. :lol: Και η συγκεκριμένη ήταν γενικά φτωχή. Βέβαια και πάλι την αναγνώρισα από μακριά. Ξεχωρίζει. :inlove: