Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#586932 Την ίδια που έχει σε ένα γιάρις
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#591266 Ωραίο άρθρο, σπάνια πλέον τέτοια άρθρα στον ελληνικό ειδικό τύπο. Σε ό,τι αφορά την Alfa, θα ξαναπώ πως είναι λάθος να μην μπορείς να χαρείς την πίσω κίνηση και στα απλά μοντέλα. Τα ηλεκτρονικά δεν απενεργοποιούνται, ούτε επιτρέπουν "κόλπα".
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#604420
https://www.youtube.com/watch?v=UR35AJLSazA
Άβαταρ μέλους
By mirage
#604425 Έλα Γιώργη φάση.
Άβαταρ μέλους
By elvet
#604443
mirage έγραψε:Έλα Γιώργη φάση.

Με την ευκαιρία έγινε γνωστή η στροφάρα του Γιώργη
https://luben.tv/stream/186155
Άβαταρ μέλους
By sargus
#604453 χαχαχα κοντα στο χωριό μου...σίγουρα την έχω περάσει στα 4 αυτή τη στροφή κάποια στιγμή!
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#606289 Να το βάλω κι εδώ,
Έχω το σέρβις με ιμάντες, μπουζί, λάδια ξύδια κλπ (έκλεισα 6ετια) στη τζουλιετα
ποιο συνεργείο προτείνετε?
Συνήθως πήγαινα Σφακιανάκη στο Κηφισο επειδή είναι κοντά στο γραφείο αλλά μου είπε κάτι για 700 ευρώ και μόνο που δε με έπιασαν τα γέλια.
Από περιοχές με βολεύει και ψιλοκεντρο, προς λεωφόρο Αθηνών, και προς Ν. Σμύρνη και Καισαριανή, Βύρωνα Ηλιούπολη γενικά υπάρχει ευελιξία αν είναι καλός και συστήνεται.
Alfisti-team Δουλαμης Γέρακα είναι μια επιλογή αν ακόμη είναι στα καλά.
Επίσης μου είπε ένας φίλος για έναν Παπαλεωνιδα στην Ηλιούπολη και έναν Auto Avantage επίσης Ηλιούπολη.
Αυτός ο στεργιου στη ν Ιωνία scuderia tecnica λέει τπτ?


< >
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#606313 Απο Full Ιταλόφιλο ΩΡΛ... πάει μόνο στο Λαδογιάννη στο Γέρακα .Και έχει μία 147 μία Μιτο και ένα Punto.. :lol:
Άβαταρ μέλους
By nikoscorp
#606316 Έχω ακούσει καλά λόγια και για τον Μέξη κοντά στην διασταύρωση Πειραιώς και Χαμοστέρνας. Έχω κάνει μεγάλο σερβις (μπουζι, ιμάντας κλπ) στο bravo. Μου φάνηκε πολύ τίμιος και αγαπάει τα ιταλικά.

< >
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#606439 Thanks!
Θα τους κοιτάξω.

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#608147 Ελπίζω μόνο να διατήρησαν το περιστροφικό χειριστήριο. Δεν υπάρχει τίποτα χειρότερο από μια οθόνη touch όταν οδηγείς.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#608154 Στο 500ακι είναι πανεύκολο με την οθόνη αφής.
Το σημαντικό είναι ότι ακούγεται πως θα απενεργοποιείτε το ESP όπως στις QV ,ενω υπάρχει φήμη και για firefly.